Kvadrato varžybose pradinukai buvo atkaklūs

Lapkričio 19 dieną Utenos DSC vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių kvadrato varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. „B” mokyklų grupėje varžėsi 3 komandos. DSC taurę laimėjo Rapolo Šaltenio progimnazijos pradinukai (komandos vadovė R. Šerienė) rezultatu 2:0 įveikę mokyklų-vaikų darželių „Eglutė” ir „Varpelis” komandas. Atkakli kova vyko dėl antrosios vietos, kur tik po trečiojo kėlinio paaiškėjo laimėtojas – „Eglutė”. Trečiąją vietą iškovojo „Varpelis. Nugalėtojų komandoje žaidė Daumantas Keina, Gustas Šerepėka, Paulius Simonavičius, Deividas Gylys, Laurynas Maigys, Lukas Adamonis, Karolina Laučiūtė, Gelija Bartaškaitė, Evelina Rūta Stasiūnaitė, Greta Miliūtė, Indrė Vazulytė, Kamilė Budrytė (vadovė Rita Šerienė).

„A” mokyklų grupėje varžėsi taip pat 3 komandos. Jos kovojo dėl pagrindinio prizo ir patekimo į Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kvadrato zonines varžybas. Jau eilę metų tarp rajono pradinukų stipriausi buvo Krašuonos progimnazijos komanda, tačiau šiais metais pirmąją vietą iškovojo ir priešininkus įveikė „Žiburio” pradinės mokyklos sportininkai. Ji savo varžovus nugalėjo rezultatu 2:0. Šioje grupėje atkakli kova vyko dėl antrosios vietos, kur nugalėtojas paaiškėjo tik pasibaigus trečiajam kėlinukui. Rezultatu 2:1 Vyturių progimnazijos pradinukai nugalėjo Krašuonos progimnazijos komandą. Nugalėtojų komandoje žaidė Vytautas Kazokas, Dominykas Pašilys, Ugnius Lukošius, Nedas Giedraitis, Matas Bojarunec, Darijus Čiupinis, Deimantė Kadytė, Gabija Gudavičiūtė, Dovilė Patalauskaitė, Smiltė Kviklytė, Deimilė Kavaliauskaitė, Neila Lapinskaitė, komandos vadovė Dalia Dindienė.