Skaistašilio miške vyko kroso varžybos

Spalio 1 dieną Skaistašilio miške vyko Utenos rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos kroso varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Pagrindinių mokyklų ir progimnazijų grupėje nugalėjo Krašuonos progimnazijos rinktinė, antrąją vietą iškovojo Aukštakalnio progimnazijos komanda, trečiąją – Daugailių pagrindinės mokyklos komanda.

Gimnazijų grupėje nugalėjo Adolfo Šapokos gimnazijos rinktinė, antrąją vietą – Dauniškio gimnazijos komanda, trečioje vietoje liko „Saulės” gimnazijos komanda. Asmeninėje įskaitoje nugalėjo: 5-6 kl. grupėje E. Samarskytė (Vyturių progimnazija) ir D. Dijokas (Krašuonos progimnazija), 7-8 kl. grupėje D. Bubulytė ir M. Katinas (Krašuonos progimnazija), 9-10 kl. grupėje D. Katinaitė ir E. Žalnierius (Dauniškio gimnazija), 11-12 kl. grupėje D. Būgaitė (Adolfo Šapokos gimnazija) ir P. Puidokas („Saulės” gimnazija).