„Dviračių religiją“ išpažįsta vis daugiau uteniškių
Sportas„Dviračių religiją“ išpažįsta vis daugiau uteniškių
2018 rugsėjo 21, Penktadienis 09:45

„Dviračių religiją“ išpažįsta vis daugiau uteniškių

„Dviračių religiją“ išpažįsta vis daugiau uteniškių

Rugsėjo 20 dieną Utenos rajono savivaldybė, Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Vyžuonų seniūnija ir Šiaudinių kaimo bendruomenė tradiciškai pakvietė uteniškius į dviračių žygį, skirtą Europos judumo savaitei paminėti.

Į žygį išsiruošė beveik šimtas dalyvių. Juos į kelionė išlydėjo Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, mero pavaduotojas Vidmantas Valinčius, mero patarėjas Henrikas Zabiela, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, padėkojusi visiems susirinkusiems, išpažįstantiems „dviračių religiją" ir siekiantiems aktyvaus ir judraus gyvenimo būdo.

Dviračių žygis prasidėjo Utenio aikštėje. Gausaus dviratininkų būrio priekyje važiavo, kelią rodė ir kartu saugojo policijos ekipažas. Žygio dalyviai pasiekė Šiaudinių kaimą, kuriame juos pasitiko svetinga ir vaišinga bendruomenė. Kartu su dviratininkais vyko ir ilgametis dviračių žygio dalyvis, Vyžuonų seniūnijos seniūnas Audrius Remeikis.

Paviešėję Šiaudiniuose dviratininkai linksmi ir kupini įspūdžių grįžo vėl į Utenio aikštę.

Laikraščio „Utenos diena" ir Utenos r. savivaldybės administracijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenos rajono paštininkai sės ant elektrinių dviračių

  Birželio 25 dieną į 13 Lietuvos miestelių gatves elektriniais Lietuvos pašto dviračiais išvažiuos 36 laiškininkai. Ta proga laiškininkai išklausė Lietuvos policijos ir Lietuvos pašto atstovų vedamus specialius dviračio eksploatacijos ir saugaus eismo kursus, buvo aprūpinti dviračio šalmais, atšvaitais bei ant dviračių montuojamais korespondencijos krepšiais. Tai trečias laiškininkams numatytų 210 elektrinių dviračių projekto etapas.

 • Verslauti ketinusiam emigrantui norėjosi į viską spjauti

  Kodėl žmonės masiškai bėga iš Lietuvos uždarbiauti į užsienio šalis? Kodėl tik saujelė emigrantų ryžtasi grįžti į gimtinę? Ar jie čia yra laukiami? Kokias sąlygas emigrantams sudaro valdžia kuriant verslą? Dėl to, kad į užsienį išvyksta dirbti tik vienas sutuoktinių, neretai išyra šeimos, prarandamas ryšys su seneliams laikinai auginti paliktais vaikais. Apie tai ir kitas dėl emigracijos kylančias problemas – „Utenos dienos“ pasakojimų cikle „Emigrantai“. Kodėl 29 metų profesionalus dviratininkas Martynas Maniušis, užsienyje mynęs dviračio pedalus ir iš to užsidirbdavęs duoną, grįžo į gimtąją Uteną?

 • Dviračiais – ir į darbą, ir namo, ir aplink ežerus, ir į Sirutėnus

  Utena, vienintelis miestas Lietuvoje, savo teritorijoje turi du ežerus: Dauniškio ir Vyžuonaičio. Dauniškio ežero, esančio pačioje miesto širdy, prieigos sutvarkytos jau prieš dešimtmetį. Šiuo metu permainų laukia Vyžuonaičio ežeras: aplink jį įkurtas parkas taps ramių pasivaikščiojimų ir ramaus poilsio vieta.

 • Sėkmingi uteniškių dviratininkų startai

  Gegužės 6–7 dienomis Utenoje vyko Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių porinių ir kriteriumo lenktynių čempionatas. Porinėse lenktynėse puikiai startavo Utenos DSC dviratininkai.

 • Skaistašilyje vyko kalnų dviračių kroso varžybos

  Balandžio 26 dieną kalnų dviračių sporto mėgėjai rinkosi į Skaistašilio pušyną išbandyti savo jėgų. Čia vyko Utenos rajono mokyklų mokinių kalnų dviračių kroso varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.

 • Lietuvos jaunučių sporto žaidynių auksas – uteniškiui Augustui Januliui

  Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF) kartu su Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS) praėjusį šeštadienį Utenos rajone surengė Lietuvos jaunučių sporto žaidynių plento dviračių grupines lenktynes. Jose dalyvavo 43 merginos ir 41 vaikinas.

 • Skaistašilyje vyko kalnų dviračių kroso varžybos

  Skaistašilio pušyne vyko Utenos rajono mokyklų mokinių kalnų dviračių kroso varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Mokiniai varžėsi dviejose amžiaus grupėse: tarp mergaičių, gimusių 2004 metais, nugalėjo Kamilė Budrytė (Rapolo Šaltenio progimnazija), tarp dalyvių, gimusių 2002-2003 metais, nugalėtojais tapo Augustė Rusakevičiūtė (Vyturių progimnazija) ir Augustinas Šapola (Aukštakalnio progimnazija).

 • Renkamas „Dviračių miestas 2015“ ir „Dviračių savivaldybė 2015“

  Dviratis – ne tik puiki susisiekimo priemonė, bet ir sveikos gyvensenos garantas. Kelionės dviračiu tausoja aplinką ir teikia malonumą. Plėtodami saugią ir patrauklią infrastruktūrą dviratininkams, prisidedame prie darnios miestų plėtros.

 • Utenos apskrities pareigūnai vykdė prevencinę priemonę „Dviračiai – 2015“

  Rugpjūčio 21–22 dienomis Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio bendruomenės pareigūnų grupės specialistas kartu su Kriminalinės policijos skyriaus tyrėju, vykdydami prevencinę priemonę „Dviračiai – 2015", tikrino galimas prekybos naudotais dviračiais vietas.

 • Nepilnamečiams dviratininkams būtini šalmai

  Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pastebi, kad vasaros sezono metu gatvėse ir keliuose padaugėja dviratininkų. Dviračiais važiuoja ir vaikai, ir jauni, ir vyresnio amžiaus žmonės, tačiau ne visi jie laikosi Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4373
Vakar apsilankė:8891
Šią savaitę apsilankė:19559
Šį mėnesį apsilankė:202641
Viso (nuo 2015-02-16):10490304
Šiuo metu naršo:
107
2019-06-26
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!