SportasFiestoje – linksmybės ir palydėtuvės
2018 kovo 15, Ketvirtadienis 09:41

Fiestoje – linksmybės ir palydėtuvės

Fiestoje – linksmybės ir palydėtuvės

Kovo 24 dieną, šeštadienį, Utenio stadione vyks antroji „Utenio“ futbolo fiesta, kurioje ir vėl netrūks smagių veiklų, įdomių atrakcijų ir pakilių emocijų.

Renginio dalyviai turės išskirtinę galimybę pirmieji susipažinti su Egidijaus Varno vedama Utenos „Utenio“ komanda, palinkėti jai sėkmės ir kaip dera pagarbiai išlydėti į jau kovo 25 dieną prasidėsiančias kovas LFF Pirmoje lygoje.

Futbolo fiestos metu sėdėti nebus kada: stadione vyks draugiškos merginų futbolo rungtynės, FA „Utenis“ U12 ir U14 amžiaus grupių 3x3 futbolo turnyras, o suburtos šeimų komandose rungtyniaus žaismingose estafiestose.

Sveikatingumo centro „Utenis“ specialistai kvies į šiaurietišką žygį vaizdingomis stadiono apylinkėmis, o visas gražus fiestos dalyvių būrys fotografuosis bendrai nuotraukai.

Antrosios „Utenio" futbolo fiestos aprangos kodas: Mėlyna, Balta, Geltona. Tokios bus šio sezono Utenos „Utenio“ aprangos spalvos. Iki šiol dominavusias mėlyną ir baltą spalvas papildė geltona – skirta ypatingai 85 metų sukakčiai.

Vieniems ši spalva asocijuojasi su saule ir reiškia atgimimą, kitiems – su auksu ir simbolizuoja pergales, o trečius nukelia kelias dešimtis metų į praeitį, kuomet vilkinčių geltonus marškinėlius „Utenio" žaidėjų į stadioną palaikyti suplūsdavo marios aistruolių. „Utenio“ komanda vilkės geltonus marškinėlius visų šio sezono namų rungtynių metu.

Pasišnekučiuoti, atsipūsti ir pasistiprinti fiestos dalyviai vėl bus kviečiami į pikniką, kur visų lauks iškūrentos kepsninės ir smagus bendravimas skrudinant skanėstus bei užkandžiaujant.

„Utenos Utenio" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • A. Skarbalius įvertino „Utenio“ darbą

  Futbolo klubo „Utenos Utenis“ konsultantas sporto klausimais Aurelijus Skarbalius susitiko su visais klubo treneriais, atliko analizę ir įvertinimą.

 • Futbolo klube – permainos

  Kovo 30 dieną vykusiame visuotiniame futbolo klubo „Utenos Utenis“ dalininkų susirinkime pritarta naujos sudėties klubo valdybai ir naujo klubo direktoriaus skyrimui.

 • Aiškėja „Utenio“ komandos dėlionė

  Artėjant naujo LFF I lygos sezono startui „Utenio“ vyriausiasis treneris Egidijus Varnas pristatė savo komandą. Pasitinkant sezoną futbolo klubo „Utenos Utenis“ valdyba komandai iškėlė tikslą būti tarp šešių pajėgiausių Pirmos lygos komandų. Šį tikslą įgyvendindamas klubas sieks, kad „Utenyje“ būtų suteikta galimybė atsiskleisti jauniems Lietuvos futbolininkams, turintiems noro ir potencialo žaisti bei tobulėti.

 • „Utenio“ gretose – Mantas Savėnas

  Futbolo klubas „Utenos Utenis“ pasirašė sutartį iki sezono pabaigos su Mantu Savėnu, jis talkins „Utenio“ treneriui Egidijui Varnui.

 • „Utenio“ vairas – E. Varno rankose

  Edijus Varnas, tris sezonus treniravęs „Utenis“ B komandą, nuo šiol taps vyriausiuoju „Utenio“ treneriu.

 • 85-eri „Utenio“ istorijos metai: žvilgsnis į praeitį

  Prieš 85 metus, sausio 16 dieną, buvo įkurtas „Utenio“ klubas. Klubo istorija, kaip knygoje „Ąžuolo šaknys“ rašė istorikas Gediminas Kalinauskas, prasidėjo 1933 metais, sausio 16 dieną, kai Utenos apskrities viršininko raštinėje buvo įregistruotas „Utenio“ klubas, kurio iniciatyva suburta futbolo komanda „Utenis“.

 • A. Katinas: „Stengiamės vienadienių projektų nekurti“

  „Investuodami Utenoje, jaučiame pareigą statyti ir kurti visam regionui“, – sakė Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas. Utena gali pasigirti senomis sporto tradicijomis. Čia gimė ir savo sportinės karjeros pirmuosius žingsnius žengė tokios Lietuvos sporto žvaigždės kaip dviratininkė Simona Krupeckaitė, susižėrusi daugybę apdovanojimų pasaulyje ir Europoje, Jonas Valančiūnas, šiandien rungtyniaujantis stipriausioje krepšinio lygoje NBA, daug kitų žinomų atletų.

 • Z. Komaras grįžo į „Utenį“

  Sveikatingumo centre „Utenis“ neseniai pradėjo dirbti į Uteną grįžęs Zigmundas Komaras. Nuo „Utenos Utenio“ atsikūrimo pradžios klube dirbęs kineziterapeutas Zigmundas Komaras porą pastarųjų metų praleido keliaudamas po užsienio šalis ir dirbdamas su kitų šalių sportininkais. Tačiau specialistas atskleidė, kad, nors praplėtė akiratį, įgijo daugiau profesinės patirties, visuomet žinojo, kad grįš į Uteną.

 • „Utenis“ traukiasi iš A lygos arba „Utenis“ nebenori būti donoras

  A lyga buvo naudinga „Utenos Uteniui“, tačiau šiuo metu ji yra finansinė našta klubui, trukdanti jam vystytis, augti ir siekti savo tikslų.

 • Utenoje – tarptautinė teatrų fiesta

  Vakar prasidėjęs tarptautinis teatrų festivalis, kurį organizuoja Kupiškio, Utenos ir Pasvalio teatralai, nudžiugino, tačiau nuvylė žiūrovai, kurių į didžiąją Utenos kultūros centro salę susirinko vos kelios dešimtys. Į pirmą kartą tokio masto teatrų šventę atvyko ne tik lietuviai, kaimynai latviai, bet jame svečiuojasi ir rusai, ukrainiečiai, gruzinai bei ispanai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:7430
Vakar apsilankė:6391
Šią savaitę apsilankė:13822
Šį mėnesį apsilankė:174460
Viso (nuo 2015-02-16):9856822
Šiuo metu naršo:
90
2019-03-26
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!