Sportas„Juventus“ namuose sutriuškino vengrus
2018 kovo 08, Ketvirtadienis 08:45

„Juventus“ namuose sutriuškino vengrus

• 25 foto

Stebuklingai rungtynes pradėję, tačiau triuškinančią persvarą iššvaistę Utenos „Juventus“ krepšininkai galiausiai pergalingai pradėjo FIBA Europos taurės turnyro aštuntfinalį. Kovo 7 dieną Žydrūno Urbono auklėtiniai savo aikštelėje 87:74 (29:6, 25:28, 15:20, 18:20) įveikė Sekėšfehėrvaro „Alba“ krepšininkus iš Vengrijos.

Atsakomasis mačas artėjantį antradienį vyks Vengrijoje.

Aikštės šeimininkai žymiai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po Arvydo Šikšniaus, Kenny Gaineso bei Mindaugo Kupšo metimų sužaidus keturias minutes pabėgo į priekį – 9:0. Įpusėjus kėliniui skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis (12:0), o po dar dviejų iš eilė A. Šikšniaus tolimų metimų skirtumas pasiekė šešiolikos taškų ribą – 18:2. Likus žaisti dvi minutes komandas skyrė dvidešimt taškų (26:6), o per likusį laiką skirtumas dar labiau išaugo – 29:6.

Dvi antrojo kėlinio minutes „Juventus" laimėjo 7:2 ir po K. Gaineso tritaškio komandas jau skyrė 28 taškai – 36:8. Kelias sėkmingas atakas surengę svečiai įpusėjus kėliniui sugebėjo kiek priartėti (19:42), bet Anthony Irelando ir Karolio Guščiko metimai vėl leido uteniškiams susigrąžinti 27 taškų persvarą – 47:20. Kasey Hillo pastangų dėka ketvirčio pabaigoje svečiai laimėjo atkarpą 14:7 ir įpusėjus mačui skirtumas gerokai sumažėjo – 54:34.

Trečiojo ketvirčio pradžioje uteniškiai vėl kiek padidino persvarą (60:36), bet Pointerio Sir'Dominico atakos vėl padėjo „Alba" klubui priartėti – 48:65. Negana to, likus pusantros minutės komandas jau skyrė tik keturiolika taškų – 65:51. „Juventus" puolimą atgaivino Simo Buterlevičiaus tritaškis (68:51), o prieš paskutinį kėlinį uteniškiai turėjo penkiolikos taškų pranašumą – 69:54.

Vos prasidėjus ketvirtajam kėliniui svečiai pataikė dar du tolimus metimus iš eilės, pridėjo dvitaškį ir komandas jau skyrė vos šeši taškai – 71:65. Negana to, spurtą iki 15:2 pratęsę „Alba" krepšininkai įpusėjus kėliniui jau turėjo vos keturių taškų deficitą – 69:71. L. Dendy ir K. Gaineso metimai likus žaisti tris minutes vėl leido „Juventus" klubui kiek pabėgti į priekį (76:69), o prasidėjus priešpaskutinei minutei skirtumas pasiekė aštuonių taškų ribą – 79:71. Susitikimo pabaigoje po L. Dendy tritaškio skirtumas vėl pasiekė dviženklę ribą (84:74), o uteniškių pergalę tolimu metimu įtvirtino A.Irelandas – 87:74.

Nugalėtojams 25 taškus pelnė Kenny Gainesas, 17 – LaRonas Dendy, 12 – Karolis Guščikas, 10 – Anthony Irelandas, 9 – Arvydas Šikšnius, po 5 – Simas Buterlevičius ir Mindaugas Kupša, po 2 – Dovis Bičkauskis ir Maksymas Korniienko.

Svečių gretose išsiskyrė Kasey Hillas, Peteris Lorantas bei Pointeris Sir'Dominicas.

„Juventus" inf., Vytauto Gimžausko nuotr.

Paveikslėlių galerija

•

Susiję įrašai (pagal žymę)

• Ž. Urbonas: „Prisidarome papildomų rūpesčių“

Praėjusį šeštadienį Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL") rungtynėse Utenos „Juventus“ 78:67 pranoko Prienų „Skycop“ krepšininkus ir iškovojo penktąją pergalę čempionate. Po pergalės „Juventus" vyr. treneris Žydrūnas Urbonas ne tik džiaugėsi laimėjimu, tačiau nepagailėjo ir kritikos žaidėjams, kurie antroje rungtynių dalyje pametė koncentraciją ir leido varžovams kabintis.

• V. Čepukaitis – naudingiausias LKL savaitės žaidėjas

Solidžias rungtynes „Betsafe–LKL“ pirmenybėse sužaidęs Utenos „Juventus“ aukštaūgis Vaidas Čepukaitis pelnė naudingiausio savaitės žaidėjo titulą.

• Be legionierių rungtyniavęs „Juventus“ metė rimtą iššūkį „Žalgiriui“

Utenos „Juventus“ Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL") trečiojo turo rungtynėse 80:87 (16:24, 16:25, 21:18, 27:20) nusileido Kauno „Žalgiriui“ ir patyrė antrąją nesėkmę čempionate.

• „Juventus“ savų sirgalių akivaizdoje įveikė „Šiaulius“

Pirmose Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) naujojo sezono namų rungtynėse Utenos „Juventus“ rugsėjo 26 dieną po atkaklios kovos 83:78 (18:21, 22:14, 22:21, 21:22) įveikė Šiaulių „Šiaulius“ ir įsirašė pirmąją pergalę.

• „Juventus“ krepšinio lygos laukia karštas sezonas

Rugsėjo 17-ą prasidėjo registracija į jau septintąjį „Juventus“ krepšinio lygos sezoną, kuriame šiemet varžysis bendrojo lavinimo ir profesinio mokymo mokyklų komandos iš Utenos, Ukmergės, Anykščių, Molėtų, Rokiškio, Kupiškio, Ignalinos, Zarasų, Švenčionių rajonų ir Visagino miesto.

• Pradėta prekiauti Utenos „Juventus“ sezono abonementais

Rugpjūčio 1 dieną prasidėjo prekyba abonementais į Utenos „Juventus“ krepšinio klubo rungtynes. Abonementai galios visoms 2018/2019 metų sezono rungtynėms namų arenoje. Ribotą kiekį abonementų krepšinio aistruoliai galės įsigyti iki pirmųjų klubo naujo sezono rungtynių.

• „Juventus“ pratęsė sutartį su K. Gainesu, bet išsiskyrė su kitais krepšininkais

Utenos „Juventus“ klubas pasinaudojo kontrakte numatyta galimybe ir pratęsė sutartį su Kenny Gainesu dar vienam sezonui. Į komandą įsiliejusį ir vienu lyderių tapusį legionierių pavasario pradžioje sustabdė sunki Achilo sausgyslės trauma, dėl kurios jam teko baigti sezoną anksčiau laiko.

• Ž. Urbonas lieka „Juventus“ vyr. trenerio poste

Po labai prastos sezono pradžios Utenos „Juventus“ vyr. trenerio pareigas perėmęs Žydrūnas Urbonas uteniškius treniruos ir kitą sezoną. Strategas šiame sezone pralaimėjimuose paskendusią ekipą ištraukė iš Lietuvos krepšinio lygos (LKL) turnyro lentelės dugno ir atvedė į atkrintamąsias varžybas.

• D. Bičkauskio vedamas „Juventus“ įveikė „Šiaulius“

Ketvirtadienį vykusiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Utenos „Juventus“ 93:90 (28:22, 23:22, 17:22, 26:24) įveikė Šiaulių „Šiaulius“ ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.