Sportas„Juventus“ nusileido Oldenburgo klubui
2018 sausio 31, Trečiadienis 08:00

„Juventus“ nusileido Oldenburgo klubui

• 16 foto

Mačo pabaigoje baudų metimus tiksliai realizavę Oldenburgo „EWE Baskets“ krepšininkai sausio 30 dieną šventė pergalę FIBA Čempionų lygos mače. Vokietijos klubas antradienį Utenoje 77:73 (19:19, 20:12, 17:26, 21:16) įveikė vietos „Juventus“ krepšininkus.

Ši nesėkmė praktiškai užkirto galimybes Utenos ekipai galimybes pratęsti kovą FIBA Europos taurės turnyre, į kurį patenka 5–6 grupės komandos.

Nors susitikimą dvitaškiu pradėjo LaRonas Dendy, svečiai atsakė septyniais Rickey Pauldingo taškais ir sužaidus tris minutes pabėgo į priekį – 7:2. Nors R. Pauldingas ir toliau rinko taškus, likus žaisti dvi minutes po Mindaugo Kupšo baudų metimų „Juventus“ deficitas kiek aptirpo – 13:16. Kėlinio pabaigoje uteniškiai surengė dar vieną spurtą 7:3 ir daugiausiai M. Kupšo pastangų dėka rezultatas tapo lygus – 19:19.

Antrąjį ketvirtį uteniškiai pradėjo vaikiškomis klaidomis, o jomis pasinaudoję ir greitomis atakomis taškus pelnę svečiai šovė į priekį – 28:19. Likus žaisti keturias minutes skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis (34:24), bet keturi iš eilės L. Dendy taškai vėl sumažino „Juventus“ atsilikimą – 28:34. Visgi ketvirtį kiek geriau baigė „EWE Baskets“ klubas, kuris įpusėjus mačui pirmavo 39:31.

Trečiąjį ketvirtį „Juventus" pradėjo trimis tritaškiais iš eilės ir po Dovio Bičkauskio tolimo metimo bei M. Kupšo dvitaškio su pražanga rezultatas sužaidus tris minutes tapo lygus – 43:43. Rezultatas lygus išliko ir prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei (53:53), bet per likusį laiką „Juventus“ klubas sugebėjo persverti rezultatą savo naudai – 57:56.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai vėl sugebėjo atitrūkti (61:57), bet L. Dendy ir Kenny Gaineso greitos atakos sužaidus tris minutes atstatė pusiausvyrą – 61:61. Netrukus tie patys krepšininkai pridėjo dar po vieną dvitaškį ir jau „Juventus“ įgijo keturių taškų pranašumą – 65:61. Savo atkarpa atsakę svečiai vėl susigrąžino minimalų pranašumą (68:67), o kėlinio pabaigoje abejotini teisėjų švilpukai vieną kelis kartus iš eilės prie baudų metimų linijos stojęs R. Pauldingas įtvirtino svečių pergalę – 77:73.

„Juventus“ klubui 17 taškų pelnė Arvydas Šikšnius, 15 – LaRonas Dendy, po 12 – Kenny Gainesas ir Mindaugas Kupšas, 8 – Anthony Irelandas, 5 – Karolis Guščikas, 4 – Dovis Bičkauskis.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Rickey Pauldingas, Armani Moore'as bei Mickey McConnellis.

„Juventus“ inf., Vytauto Gimžausko nuotr.

Paveikslėlių galerija

•

Susiję įrašai (pagal žymę)

• Pradėta prekiauti Utenos „Juventus“ sezono abonementais

Rugpjūčio 1 dieną prasidėjo prekyba abonementais į Utenos „Juventus“ krepšinio klubo rungtynes. Abonementai galios visoms 2018/2019 metų sezono rungtynėms namų arenoje. Ribotą kiekį abonementų krepšinio aistruoliai galės įsigyti iki pirmųjų klubo naujo sezono rungtynių.

• „Juventus“ pratęsė sutartį su K. Gainesu, bet išsiskyrė su kitais krepšininkais

Utenos „Juventus“ klubas pasinaudojo kontrakte numatyta galimybe ir pratęsė sutartį su Kenny Gainesu dar vienam sezonui. Į komandą įsiliejusį ir vienu lyderių tapusį legionierių pavasario pradžioje sustabdė sunki Achilo sausgyslės trauma, dėl kurios jam teko baigti sezoną anksčiau laiko.

• Ž. Urbonas lieka „Juventus“ vyr. trenerio poste

Po labai prastos sezono pradžios Utenos „Juventus“ vyr. trenerio pareigas perėmęs Žydrūnas Urbonas uteniškius treniruos ir kitą sezoną. Strategas šiame sezone pralaimėjimuose paskendusią ekipą ištraukė iš Lietuvos krepšinio lygos (LKL) turnyro lentelės dugno ir atvedė į atkrintamąsias varžybas.

• D. Bičkauskio vedamas „Juventus“ įveikė „Šiaulius“

Ketvirtadienį vykusiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Utenos „Juventus“ 93:90 (28:22, 23:22, 17:22, 26:24) įveikė Šiaulių „Šiaulius“ ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

• „Juventus“ krepšinio lyga ir šiemet papuošė Utenos sportą

Jau šeštą kartą vykusi „Juventus“ krepšinio lygos (JKL) fiesta Utenos žiūrovams padovanojo išskirtinį reginį. JKL, skatinanti ir auginanti jaunuosius krepšinio talentus, vėl sukvietė geriausius jaunuosius krepšininkus, kurie, dar būdami mokyklos suole, išbando save tikrose kovose.

• Utenoje – visos žvaigždės

„Juventus“ krepšinio lygos „Visos žvaigždės“ grįžta! Balandžio 27 dieną 18.30 val. Utenos daugiafunkciame sporto centre geriausiems lygos žaidėjams iššūkį mes iš trijų didžiausių Utenos regiono komandų – BC Utenos „Juventus“, Molėtų „Ežerūnas“, Ukmergės „Olimpa“ – žaidėjų sudaryta rinktinė.

• „Juventus“ namuose nusileido „Vytautui“

Ketvirtadienį vykusiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Utenos „Juventus“ namuose 67:80 (13:13, 17:18, 16:22, 21:27) nusileido Prienų–Birštono „Vytautui“ ir patyrė dar vieną nesėkmę.

• „Juventus“ suklupo prieš „Pieno žvaigždes“

Utenos „Juventus“ praėjusį sekmadienį vykusiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse savų žiūrovų akivaizdoje grūmėsi su turnyro lentelės kaimynais – Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkais. Žydrūno Urbono auklėtiniams 82:93 (21:27, 21:26, 19:20, 21:20) teko pripažinti svečių iš Pasvalio pranašumą.

• Žydrūnas Urbonas: „Šešiems didvyriams prie Utenos arenos siūlau pastatyti paminklą“

Utena jau seniai nematė tokio reginio – šeši „Juventus“ ekipos krepšininkai nukryžiavo tituluotą su broliais Lavrinovičiais žaidusią Panevėžio „Lietkabelio“ komandą, kurią treniruoja legendinis krepšininkas ir treneris Ramūnas Butautas. Po susitikimo „Juventus“ vyriausiasis strategas Ž. Urbonas negailėjo vyrams pagyrų, o pirmas sakinys buvo apie tai, kad jis kreipsis į Utenos rajono savivaldybę, jog šiems šešiems didvyriams prie Utenos arenos būtų pastatytas paminklas. „Gal ne iš aukso, nes labai brangu, bet iš bronzos tai tikrai...“ – atviravo treneris.

• Puiki žinia krepšinio gerbėjams: kapitonas dovanoja didelę nuolaidą bilietams

Balandžio 6 dieną (penktadienį) bilietams į Utenos „Juventus“ namų rungtynes taikoma net 30 proc. nuolaida. Už tokią puikią dovaną sirgaliai turėtų būti dėkingi „Juventus“ kapitonui Arvydui Šikšniui.