„Juventus“ nusileido Oldenburgo klubui

Mačo pabaigoje baudų metimus tiksliai realizavę Oldenburgo „EWE Baskets“ krepšininkai sausio 30 dieną šventė pergalę FIBA Čempionų lygos mače. Vokietijos klubas antradienį Utenoje 77:73 (19:19, 20:12, 17:26, 21:16) įveikė vietos „Juventus“ krepšininkus.

Ši nesėkmė praktiškai užkirto galimybes Utenos ekipai galimybes pratęsti kovą FIBA Europos taurės turnyre, į kurį patenka 5–6 grupės komandos.

Nors susitikimą dvitaškiu pradėjo LaRonas Dendy, svečiai atsakė septyniais Rickey Pauldingo taškais ir sužaidus tris minutes pabėgo į priekį – 7:2. Nors R. Pauldingas ir toliau rinko taškus, likus žaisti dvi minutes po Mindaugo Kupšo baudų metimų „Juventus“ deficitas kiek aptirpo – 13:16. Kėlinio pabaigoje uteniškiai surengė dar vieną spurtą 7:3 ir daugiausiai M. Kupšo pastangų dėka rezultatas tapo lygus – 19:19.

Antrąjį ketvirtį uteniškiai pradėjo vaikiškomis klaidomis, o jomis pasinaudoję ir greitomis atakomis taškus pelnę svečiai šovė į priekį – 28:19. Likus žaisti keturias minutes skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis (34:24), bet keturi iš eilės L. Dendy taškai vėl sumažino „Juventus“ atsilikimą – 28:34. Visgi ketvirtį kiek geriau baigė „EWE Baskets“ klubas, kuris įpusėjus mačui pirmavo 39:31.

Trečiąjį ketvirtį „Juventus” pradėjo trimis tritaškiais iš eilės ir po Dovio Bičkauskio tolimo metimo bei M. Kupšo dvitaškio su pražanga rezultatas sužaidus tris minutes tapo lygus – 43:43. Rezultatas lygus išliko ir prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei (53:53), bet per likusį laiką „Juventus“ klubas sugebėjo persverti rezultatą savo naudai – 57:56.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai vėl sugebėjo atitrūkti (61:57), bet L. Dendy ir Kenny Gaineso greitos atakos sužaidus tris minutes atstatė pusiausvyrą – 61:61. Netrukus tie patys krepšininkai pridėjo dar po vieną dvitaškį ir jau „Juventus“ įgijo keturių taškų pranašumą – 65:61. Savo atkarpa atsakę svečiai vėl susigrąžino minimalų pranašumą (68:67), o kėlinio pabaigoje abejotini teisėjų švilpukai vieną kelis kartus iš eilės prie baudų metimų linijos stojęs R. Pauldingas įtvirtino svečių pergalę – 77:73.

„Juventus“ klubui 17 taškų pelnė Arvydas Šikšnius, 15 – LaRonas Dendy, po 12 – Kenny Gainesas ir Mindaugas Kupšas, 8 – Anthony Irelandas, 5 – Karolis Guščikas, 4 – Dovis Bičkauskis.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Rickey Pauldingas, Armani Moore’as bei Mickey McConnellis.

„Juventus“ inf., Vytauto Gimžausko nuotr.