SportasUteniškiai nušlavė „Nevėžį“
2018 sausio 22, Pirmadienis 13:23

Uteniškiai nušlavė „Nevėžį“

• 19 foto

Pirmą kartą šį sezoną šimto taškų ribą pasiekę Utenos „Juventus“ krepšininkai iškovojo įtikinamą pergalę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“ – LKL) čempionate. Žydrūno Urbono auklėtiniai sausio 20 dieną savo aikštelėje 110:81 (32:13, 30:22, 23:19, 25:27) nepaliko vilčių Kėdainių „Nevėžio“ komandai.

„Juventus“ šiame mače vertėsi be sergančio Jonte Flowerso, tačiau į aikštelę sugrįžo kulno kaulo sumušimą išsigydęs Kenny Gainesas.

Uteniškiai atliko net 34 rezultatyvius perdavimus ir pagerino šio sezono rezultatyvius perdavimų lygos rekordą.

Lygiai prasidėjusiose rungtynėse pirmavo tai viena, tai kita komanda, bet ryškesnio pranašumo įgyti nepavyko niekam. Sužaidus keturias minutes uteniškiams pavyko kiek nutolti (12:7), o po Anthony Irelando tritaškio varžovai buvo priversti prašyti pasitarimo – 15:7. Įpusėjus kėliniui skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis (19:9), o po penkių iš eilės LaRono Dendy taškų skirtumas pasiekė penkiolikos taškų ribą – 24:9. Kėlinio pabaigoje tritaškius pataikė L. Dendy ir Maksymas Korniienko, o „Juventus“ pranašumas po pirmųjų dešimties minučių jau buvo triuškinantis – 32:13.

Antrajame kėlinyje sužaidus dvi minutes Kenny Gainesas tritaškiu padidino uteniškių atotrūkį iki dvidešimties (37:17), o po M. Korniienko dvitaškio su pražanga skirtumas šoktelėjo iki 23 taškų – 40:17. Penkiais taškais be atsako spurtavę svečiai privertė Ž. Urboną prašyti pasitarimo (40:22), po kurio „Juventus" pranašumas greit vėl viršijo dvidešimties taškų ribą – 49:28. Per likusį ketvirčio laiką uteniškiai dar labiau nutolo ir įpusėjus mačui buvo priekyje – 62:35.

Trečiąjį ketvirtį keturiais taškais iš eilės pradėjo Mindaugas Kupšas, taškus pridėjo K. Gainesas ir sužaidus keturias minutes „Juventus" persvara jau viršijo trisdešimties taškų ribą – 71:37. Valerijaus Likhodejaus taškų dėka svečiams pavyko kiek sumažinti deficitą (45:71), bet Utenos ekipa ir vėl nutolo – 76:45. Per likusį laiką situacija beveik nepakito ir prieš lemiamas dešimt minučių „Juventus" triuškino varžovus rezultatu 85:54.

Ketvirtasis kėlinys šiame mače jau tebuvo formalumas. Sužaidus keturias minutes „Juventus" buvo priekyje 94:61, o aikštelėje po labai ilgos dėl traumos užtrukusios pertraukos vėl pasirodė Tautvydas Paliukėnas. Likus žaisti tris minutes 100-ąją uteniškių tašką pelnė M. Kupšas, o Utenos ekipa iškovojo pergalę rezultatu 110:81.

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Anthony Irelandas, 18 – Mindaugas Kupšas, po 16 – Arvydas Šikšnius ir LaRonas Dendy, 14 – Maksymas Korniienko, po 8 – Karolis Guščikas ir Dovis Bičkauskis, 7 – Kenny Gainesas, 4 – Tautvydas Paliukėnas.

Svečių gretose išsiskyrė Lesteris Medfordas, Valerijus Likhodejus bei Gintautas Matulis.

„Juventus" inf., Vytauto Gimžausko nuotr.

Paveikslėlių galerija

•

Susiję įrašai (pagal žymę)

• D. Bičkauskio vedamas „Juventus“ įveikė „Šiaulius“

Ketvirtadienį vykusiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Utenos „Juventus“ 93:90 (28:22, 23:22, 17:22, 26:24) įveikė Šiaulių „Šiaulius“ ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

• „Juventus“ krepšinio lyga ir šiemet papuošė Utenos sportą

Jau šeštą kartą vykusi „Juventus“ krepšinio lygos (JKL) fiesta Utenos žiūrovams padovanojo išskirtinį reginį. JKL, skatinanti ir auginanti jaunuosius krepšinio talentus, vėl sukvietė geriausius jaunuosius krepšininkus, kurie, dar būdami mokyklos suole, išbando save tikrose kovose.

• Utenoje – visos žvaigždės

„Juventus“ krepšinio lygos „Visos žvaigždės“ grįžta! Balandžio 27 dieną 18.30 val. Utenos daugiafunkciame sporto centre geriausiems lygos žaidėjams iššūkį mes iš trijų didžiausių Utenos regiono komandų – BC Utenos „Juventus“, Molėtų „Ežerūnas“, Ukmergės „Olimpa“ – žaidėjų sudaryta rinktinė.

• „Juventus“ namuose nusileido „Vytautui“

Ketvirtadienį vykusiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Utenos „Juventus“ namuose 67:80 (13:13, 17:18, 16:22, 21:27) nusileido Prienų–Birštono „Vytautui“ ir patyrė dar vieną nesėkmę.

• „Juventus“ suklupo prieš „Pieno žvaigždes“

Utenos „Juventus“ praėjusį sekmadienį vykusiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse savų žiūrovų akivaizdoje grūmėsi su turnyro lentelės kaimynais – Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkais. Žydrūno Urbono auklėtiniams 82:93 (21:27, 21:26, 19:20, 21:20) teko pripažinti svečių iš Pasvalio pranašumą.

• Žydrūnas Urbonas: „Šešiems didvyriams prie Utenos arenos siūlau pastatyti paminklą“

Utena jau seniai nematė tokio reginio – šeši „Juventus“ ekipos krepšininkai nukryžiavo tituluotą su broliais Lavrinovičiais žaidusią Panevėžio „Lietkabelio“ komandą, kurią treniruoja legendinis krepšininkas ir treneris Ramūnas Butautas. Po susitikimo „Juventus“ vyriausiasis strategas Ž. Urbonas negailėjo vyrams pagyrų, o pirmas sakinys buvo apie tai, kad jis kreipsis į Utenos rajono savivaldybę, jog šiems šešiems didvyriams prie Utenos arenos būtų pastatytas paminklas. „Gal ne iš aukso, nes labai brangu, bet iš bronzos tai tikrai...“ – atviravo treneris.

• Puiki žinia krepšinio gerbėjams: kapitonas dovanoja didelę nuolaidą bilietams

Balandžio 6 dieną (penktadienį) bilietams į Utenos „Juventus“ namų rungtynes taikoma net 30 proc. nuolaida. Už tokią puikią dovaną sirgaliai turėtų būti dėkingi „Juventus“ kapitonui Arvydui Šikšniui.

• „Juventus“ kelialapio į pusfinalį neiškovojo

Kovo 28 dieną FIBA Europos taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynėse išvykoje Utenos „Juventus“ krepšininkai 85:68 (19:15, 31:8, 15:23, 20:22) turėjo pripažinti Avelino „Sidigas“ ekipos pranašumą. Patekdami į šio turnyro ketvirtfinalį Žydrūno Urbono auklėtiniai perrašė klubo istoriją, deja, kelialapio į pusfinalį iškovoti nepavyko.

• Nukraujavęs „Juventus“ turėjo pripažinti „Neptūno“ pranašumą

Kovo 24 dieną Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Utenos „Juventus“ namuose po atkaklios kovos turėjo pripažinti Klaipėdos „Neptūno“ pranašumą. Žydrūno Urbono auklėtiniai šiose rungtynėse vertėsi be traumas patyrusių gynėjų Kenny Gaineso ir Anthony Irelando.

• Susitikimas su italais: rungtynės baigėsi lygiosiomis

Kovo 21 dieną Utenos „Juventus“ namuose priėmė svečius iš Italijos – Avelino „Sidigas“ komandą. Rungtynės baigėsi rezultatu 77:77 (21:14, 15:24, 24:22, 17:17), o tai reiškia, kad nė viena komanda atsakomosiose rungtynėse Italijoje neturės pranašumo.