SportasMerginos kuria futbolo istoriją
2018 sausio 22, Pirmadienis 11:44

Merginos kuria futbolo istoriją

Merginos kuria futbolo istoriją

Futbolo akademijos „Utenis“ merginos, ugdomos trenerio Arūno Rastenio, pildo naują klubo istorijos lapą.

Nors FA „Utenis“ pirmoji merginų futbolo komanda skaičiuoja tik antrus gyvavimo metus, merginos jau demonstruoja puikius rezultatus įvairiuose turnyruose ir čempionatuose taip kurdamos Utenos merginų futbolo istoriją.

Šiais metais FA „Utenis“ vyriausiųjų merginų komanda debiutavo LMFA salės futbolo čempionate, kurio pirmojo etapo ture Utenoje, vykusiame sausio 21 dieną, įrodė esančios pavojingos varžovės gerokai labiau patyrusioms futbolininkėms.

Uteniškės rezultatu 3:1 nugalėjo MFK Nemenčinė komandą, 6:3 laimėjo prieš varžoves iš Vilniaus JL STARS ir lygiosiomis 3:3 sužaidė su FK „Panevėžys" FA-SG komandą.
Po dviejų čempionato turų FA „Utenis“ merginos, surinkusios septynis taškus dalijasi I–III Rytų regiono grupės vietomis su tiek pat taškų turinčiomis MFA „Žalgiris" ir FM „Kreontas" komandomis.

Nuo vyresniųjų akademijos auklėtinių siekia neatsilikti ir pačios jauniausios mergaitės iki 10 metų amžiaus. Nors jos treniruojasi vos tris mėnesius, jau pateko tarp šešių stipriausių 2018 m. Lietuvos mergaičių futbolo 5x5 čempionato komandų ir sausio 20 dieną dalyvavo finalinėse kovose, kur pasižymėjo kovingumu ir sulaukė trenerio pagyrimų už gražų žaidimą.

Utenos „Utenio“ inf.

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image 27023363_1907331865978245_4448583059712210045_o.jpg
 • Click to enlarge image DSC_0707.jpg
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • R. Vaitukaitis mergaites mokys pamilti futbolą

  Mažiausias futbolo akademijos „Utenis“ mergaites treniruoti pradėjo dusetiškis treneris, futbolo entuziastas Rimas Vaitukaitis.

 • Merginos žengia į Pirmąją lygą

  Vos prieš metus pradėjusi treniruotis futbolo akademijos „Utenis“ merginų komanda nepaliauja stebinusi: žiemą sėkmingai debiutavusios LMFA salės futbolo čempionate, merginos neketina sustoti ir netrukus pradės kovas šalies moterų futbolo Pirmoje lygoje.

 • V. Laurinavičiaus aistra – muzikai ir futbolui

  Valdas Laurinavičius, muzikantas, muzikos pedagogas ir aktyvus sporto bei meninių renginių dalyvis ne vienerius metus dalyvaudamas seminaruose gilinosi į futbolo trenerio darbo specifiką, o neseniai 41-erių uteniškis prisijungė prie futbolo akademijos „Utenis“ trenerių, dirbančių su mažiausiųjų vaikų grupe, kolektyvo.

 • Futbolo klube – permainos

  Kovo 30 dieną vykusiame visuotiniame futbolo klubo „Utenos Utenis“ dalininkų susirinkime pritarta naujos sudėties klubo valdybai ir naujo klubo direktoriaus skyrimui.

 • Kovo 8-ąją moteris sukvies futbolo šventė

  Kovo 8-oji – ypatinga diena Utenos futbolo bendruomenės mergaitėms ir moterims. Tądien Utenoje vyks išskirtinai moterims skirta šventė ir futbolo varžybos.

 • Šventėje liejosi ir žaidimai, ir dovanos

  Į 2017 metų sezono uždarymo šventę „Šv. Kalėdų ir Naujų sezonų link“ susirinko visa „Utenos Utenio“ bendruomenė ir būrys svečių. Susirinkusiuosius sveikino Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, perdavusi rajono mero Alvydo Katino linkėjimus ir pasidžiaugusi, kad klubo moto „Auginkime futbolo ateitį kartu“ puikiai atsispindi jo veikloje ir darbe su jaunaisiais futbolininkais.

 • Futbolo aikštelėje rungsis mamos ir tėčiai

  Gruodžio 14 dieną 18 val. Utenos daugiafunkciame sporto centre vyks jau tradicine tampanti futbolo šventė, skirta 2017 metų sezono uždarymui.

 • Mažvydas vejasi Ronaldo

  „Utenio“ akademijos auklėtiniui Mažvydui – aštuoneri. Futbole jam labiausiai patinka rungtynės, kuriose jo komanda laimi. Kada nors Mažvydas norėtų žaisti Madrido „Real“ komandoje, kaip ir jo mylimiausias žaidėjas Ronaldo. Uteniškis apgailestavo tik dėl vieno – kad kol jis užaugs, Ronaldo pasens.

 • Masinis futbolas Utenoje suvienijo kartas

  Rugsėjo 29 dieną, švenčiant Europos masinio futbolo savaitę Utenoje, futbolo aikštėse siautė įvairaus amžiaus merginos ir moterys. Jos žaidė futbolą Utenos „Utenio", Dauniškio bei Adolfo Šapokos gimnazijų stadionuose.

 • Venose – futbolo genas

  Philipas Atbashyanas – „Utenio" legionierius iš JAV, kalbantis anglų, rusų, ispanų, prancūzų kalbomis, laisvai bendraujantis bet kuria tema, universitete studijuojantis kinezioterapiją, sportiškas, o kartu inteligentiškas ir plačiai žiūrintis į pasaulį, kurį tikisi užkariauti žaisdamas futbolą.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1123
Vakar apsilankė:13001
Šią savaitę apsilankė:14124
Šį mėnesį apsilankė:196482
Viso (nuo 2015-02-16):8284133
Šiuo metu naršo:
106
2018-05-22
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!