SportasMerginos kuria futbolo istoriją
2018 sausio 22, Pirmadienis 11:44

Merginos kuria futbolo istoriją

Merginos kuria futbolo istoriją

Futbolo akademijos „Utenis“ merginos, ugdomos trenerio Arūno Rastenio, pildo naują klubo istorijos lapą.

Nors FA „Utenis“ pirmoji merginų futbolo komanda skaičiuoja tik antrus gyvavimo metus, merginos jau demonstruoja puikius rezultatus įvairiuose turnyruose ir čempionatuose taip kurdamos Utenos merginų futbolo istoriją.

Šiais metais FA „Utenis“ vyriausiųjų merginų komanda debiutavo LMFA salės futbolo čempionate, kurio pirmojo etapo ture Utenoje, vykusiame sausio 21 dieną, įrodė esančios pavojingos varžovės gerokai labiau patyrusioms futbolininkėms.

Uteniškės rezultatu 3:1 nugalėjo MFK Nemenčinė komandą, 6:3 laimėjo prieš varžoves iš Vilniaus JL STARS ir lygiosiomis 3:3 sužaidė su FK „Panevėžys" FA-SG komandą.
Po dviejų čempionato turų FA „Utenis“ merginos, surinkusios septynis taškus dalijasi I–III Rytų regiono grupės vietomis su tiek pat taškų turinčiomis MFA „Žalgiris" ir FM „Kreontas" komandomis.

Nuo vyresniųjų akademijos auklėtinių siekia neatsilikti ir pačios jauniausios mergaitės iki 10 metų amžiaus. Nors jos treniruojasi vos tris mėnesius, jau pateko tarp šešių stipriausių 2018 m. Lietuvos mergaičių futbolo 5x5 čempionato komandų ir sausio 20 dieną dalyvavo finalinėse kovose, kur pasižymėjo kovingumu ir sulaukė trenerio pagyrimų už gražų žaidimą.

Utenos „Utenio“ inf.

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image 27023363_1907331865978245_4448583059712210045_o.jpg
 • Click to enlarge image DSC_0707.jpg
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Valdyboje – vertinimai ir pokyčiai

  Gruodžio 4 dieną vyko VšĮ futbolo klubas „Utenos Utenis“ valdybos posėdis, kuriame įvertintas pasibaigęs 2018 metų sezonas ir aptartos ateities perspektyvos. Posėdį valdybos nariai pradėjo nuo pasibaigusio 2018 metų sezono vertinimo.

 • Veiklą vainikavo sezono apdovanojimai

  2018 metų Lietuvos futbolo apdovanojimų šventės metu dviejų nominacijų laimėtojais paskelbti „Utenos Utenis“ ir šio klubo kineziterapeutas Aurimas Tilindis.

 • „Uteniui“ stadioną patikėjo dar penkeriems metams

  Utenos miesto „Utenio“ stadionas perduotas futbolo klubui „Utenos Utenis“ valdyti dar penkeriems metams. Rugpjūčio 30 dienos posėdyje Utenos rajono savivaldybės taryba pritarė, kad „Utenos Utenis“ pagal panaudos sutartį valdytų „Utenio“ stadioną iki 2023 m. rugpjūčio 31 dienos.

 • Uteniškis futbolo paslapčių mokysis Anglijoje

  Uteniškis Dominykas Pašilys, futbolo akademijos „Utenis“ trenerio Almanto Bražėno auklėtinis, išvyksta į Anglijos „Improtech“ futbolo elitinę akademiją. „Imptotech“ futbolo elitinė akademija, kurioje Dominykas nuo šiol mokysis, treniruosis ir sieks svajonės tapti aukščiausio lygio žaidėju, yra pirmaujanti futbolo akademija Šiaurės Rytų Anglijoje.

 • Vieni laukia išvykų, kiti – futbolo

  Liepos 30 dieną startavo „Utenos Utenio“ vaikų vasaros stovykla. Ne vienas jaunasis dalyvis prisipažino, kad stovyklos nekantriai laukė. Vienus vaikus vilioja įdomios pažintinės vyksiančios veiklos, kiti, kaip mažasis Emilis, pabrėžė, kad jiems svarbiausia – futbolas, ir vis trenerių klausinėjo, kada prasidės treniruotė.

 • Merginų komandoje – seserų desantas

  Futbolo klubo „Utenis“ merginų debiutas Lietuvos moterų futbolo asociacijos (toliau – LMFA) Pirmoje lygoje ypatingas ne tik tuo, kad tai buvo pirmos tokios rungtynės Utenoje, tačiau ir tuo, kad daugiau nei pusę komandos startinės sudėties sudarė sesių poros.
  Gegužės 25 dieną Utenio stadione stebėjusieji klubo„Utenis“ merginų komandos rungtynes kartu tapo unikalaus įvykio liudininkais. Net šešios startinės sudėties žaidėjos į aikštę žengė kartu su seserimi. Vienoms iš jų šis faktas, bent kol kas – nėra labai reikšmingas, kitos, atvirkščiai – pripažįsta, kad aikštėje akies krašteliu seka seserį.

 • R. Vaitukaitis mergaites mokys pamilti futbolą

  Mažiausias futbolo akademijos „Utenis“ mergaites treniruoti pradėjo dusetiškis treneris, futbolo entuziastas Rimas Vaitukaitis.

 • Merginos žengia į Pirmąją lygą

  Vos prieš metus pradėjusi treniruotis futbolo akademijos „Utenis“ merginų komanda nepaliauja stebinusi: žiemą sėkmingai debiutavusios LMFA salės futbolo čempionate, merginos neketina sustoti ir netrukus pradės kovas šalies moterų futbolo Pirmoje lygoje.

 • V. Laurinavičiaus aistra – muzikai ir futbolui

  Valdas Laurinavičius, muzikantas, muzikos pedagogas ir aktyvus sporto bei meninių renginių dalyvis ne vienerius metus dalyvaudamas seminaruose gilinosi į futbolo trenerio darbo specifiką, o neseniai 41-erių uteniškis prisijungė prie futbolo akademijos „Utenis“ trenerių, dirbančių su mažiausiųjų vaikų grupe, kolektyvo.

 • Futbolo klube – permainos

  Kovo 30 dieną vykusiame visuotiniame futbolo klubo „Utenos Utenis“ dalininkų susirinkime pritarta naujos sudėties klubo valdybai ir naujo klubo direktoriaus skyrimui.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2119
Vakar apsilankė:4644
Šią savaitę apsilankė:11085
Šį mėnesį apsilankė:39852
Viso (nuo 2015-02-16):9302814
Šiuo metu naršo:
46
2018-12-12
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!