Pirmenybėse – prizinės vietos, pagerinti rekordai

Sausio 12–13 dienomis Šiaulių manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos rajonų jaunimo, jaunių pirmenybės, kuriose dalyvavo 28 šalies komandos.

Jaunių grupėje Paulius Ivaškevičius šuolio į tolį rungtyje iškovojo antrąją vietą (6 metrai 53 cm) ir pakartojo Utenos rekordą, pasiektą prieš 29 metus. Trišuolio rungtyje šis sportininkas laimėjo pirmąją vietą. 300 m bėgimo rungtyje Mažvydas Bivainis iškovojo II vietą. Rutulio stūmimo rungtyje Simonas Bakanas užėmė trečią vietą. Jaunimo grupėje rutulio stūmimo rungtyje Marija Šyvytė pelnė pirmąją vietą, o Eglė Zarankaitė – trečiąją. Modestas Katinas iškovojo antrąsias vietas 600 m ir 300 m bėgimo rungtyse. Sprinto rungtyje (60 m) Lukas Eigėlis užėmė III vietą. Vaikinų komanda 4×200 estafetėje laimėjo sidabro medalį ir pagerino Utenos rekordą. Utenos DSC lengvaatlečiai jaunimo grupėje bendroje įskaitoje užėmė II vietą. Sportininkus treniruoja M. Saliamonas, J. Kirilovienė, V. Zarankienė.