Sportas„Juventus“ ekipa nutraukė nesėkmių seriją FIBA Čempionų lygoje
2018 sausio 17, Trečiadienis 10:56

„Juventus“ ekipa nutraukė nesėkmių seriją FIBA Čempionų lygoje

• 14 foto

Trečiąją pergalę šio sezono FIBA Čempionų lygos turnyre sausio 16 dieną iškovojo Utenos „Juventus“ klubas. Žydrūno Urbono auklėtiniai savo aikštelėje 81:73 (18:10, 17:27, 23:19, 23:17) įveikė Krasnojarsko „Jenisej“ ekipą.

Ši pergalė išsaugojo uteniškių galimybes patekti į kitą turnyro etapą bei, blogiausiu atveju, priartino prie kelialapio į FIBA Europos taurės turnyro atkrintamąsias varžybas.

Mindaugo Kupšo vedini uteniškiai sėkmingiau pradėjo susitikimą ir per pirmąsias penkias minutes į savo krepšį pataikę vos vieną metimą pabėgo į priekį – 12:3. Likus žaisti keturias minutes po galingo LaRono Dendy dėjimo skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis (14:3), o netrukus dar šiek tiek padidėjo – 15:3. Keturi Vitalijaus Liutyčiaus taškais leido svečiams kiek sumažinti deficitą (7:15), o netrukus jau Ž. Urbonas buvo priverstas prašyti pasitarimo – 15:9. Per likusį laiką Jonte Flowersas pataikė tritaškį, o varžovai į tai atsakė vienu baudos metimu – 18:10.

Antrojo kėlinio pradžioje Dovis Bičkauskis ir Anthony Irelandas pataikė tolimus metimus, o „Juventus" pranašumas vėl tapo dviženklis (24:14). Visgi Anthony Hilliardo tikslių atakų dėka svečiai vėl priartėjo (24:30), o likus žaisti tris minutes komandas jau skyrė vos du taškai – 32:30. Negana to, Krasnojarsko klubas pelnė dar penkis taškus be atsako ir prasidėjus priešpaskutinei ketvirčio minutei jau „Janisej" buvo priekyje – 35:32. Per likusį laiką „Juventus" komandai pavyko kiek priartėti, tačiau įpusėjus mačui svečiai vis tiek buvo priekyje – 37:35.

Trečiąjį kėlinį keturias taškais iš eilės pradėjęs M. Kupšas vėl sugrąžino pranašumą „Juventus" klubui (39:37), bet Martino Meierio dvitaškis su pražanga netruko grąžinti persvarą Krasnojarsko komandai – 45:42. Įpusėjus kėliniui priekyje vėl buvo uteniškiai (47:45), o po Maksymo Korniienko tritaškio skirtumas šoktelėjo iki penkių taškų ribos – 56:51. Nors per likusį laiką svečiai sumažino atsilikimą, prieš lemiamas dešimt minučių „Juventus" buvo priekyje – 58:56.

Keturis taškus iš eilės pelnė Karolis Guščikas ketvirtajame kėlinyje sužaidus keturias minutes dar sykį sugrąžino persvarą uteniškiams (65:62), o A. Irelandas ją dar šiek tiek padidino – 69:65. Likus žaisti keturias minutes L. Dendy pataikė iš toli (72:65), bet tuo pačiu atsakė V. Liutyčius – 72:68. Likus žaisti pusantros minutės „Juventus" įgijo šešių taškų persvarą (74:68), o po A. Irelando ir L. Dendy tritaškių prasidėjus paskutinei minutei skirtumas tapo dviženklis – 80:70. Per likusį laiką svečiai jau neišsigelbėjo ir „Juventus" iškovojo pergalę rezultatu 81:73.

„Juventus" klubui 18 taškų pelnė Anthony Irelandas, 15 – Mindaugas Kupšas, 13 – LaRonas Dendy, 12 – Arvydas Šikšnius, 10 – Dovis Bičkauskis, 6 – Karolis Guščikas, 4 – Jonte Flowersas, 3 – Maksymas Korniienko.

Svečių gretose išsiskyrė Anthony Hilliardas, Suleimanas Braimohas, Vitalijus Liutyčius bei Martinas Meieris.

„Juventus“ inf., Vytauto Gimžausko nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

• FIBA Europos taurės turnyre „Juventus“ susitiks su Vengrijos klubu

Ketvirtadienį, vasario 8 dieną, Miunchene ištraukus FIBA Europos taurės turnyro aštuntfinalio burtus paaiškėjo, jog Utenos „Juventus“ klubas pirmajame atkrintamųjų varžybų etape susitiks su Sėkešfehėrvaro ALBA klubu iš Vengrijos.

• „Juventus“ namuose suklupo prieš „Dzūkiją“

Utenos „Juventus“ ekipa patyrė skaudžią nesėkmę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe" – LKL) čempionate. Žydrūno Urbono auklėtiniai savo aikštelėje 75:79 (22:25, 22:20, 14:16, 17:18) nusileido Alytaus „Dzūkijos“ komandai.

• „Juventus“ nusileido Oldenburgo klubui

Mačo pabaigoje baudų metimus tiksliai realizavę Oldenburgo „EWE Baskets“ krepšininkai sausio 30 dieną šventė pergalę FIBA Čempionų lygos mače. Vokietijos klubas antradienį Utenoje 77:73 (19:19, 20:12, 17:26, 21:16) įveikė vietos „Juventus“ krepšininkus.

• Uteniškiai nušlavė „Nevėžį“

Pirmą kartą šį sezoną šimto taškų ribą pasiekę Utenos „Juventus“ krepšininkai iškovojo įtikinamą pergalę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“ – LKL) čempionate. Žydrūno Urbono auklėtiniai sausio 20 dieną savo aikštelėje 110:81 (32:13, 30:22, 23:19, 25:27) nepaliko vilčių Kėdainių „Nevėžio“ komandai.

• „Žalgiris“ vos išnešė sveiką kailį

Kaip spaudos konferencijoje teigė elitinio Lietuvos krepšinio klubo „Žalgiris“ strategas Šarūnas Jasikevičius, Utenoje visoms komandoms sunku žaisti. Taip nutiko ir šalies čempionams, kuriuos išgelbėjo prancūzo Axelio Toupane'o paskutinę sekundę pataikytas tolimas dvitaškis. Žalgiriečiai, Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“ – LKL) mače dviejų taškų persvara 81:79 (25:20, 21:15, 15:22, 20:22) įveikę Utenos „Juventus“ krepšininkus, namo išsivežė 17 pergalę ir toliau pirmauja. Nors „Juventus“ pralaimėjo, bet išsaugojo penktą turnyrinės lentelės vietą.

• „Žalgiris“ nesudegė Utenos pragare

Sausakimšame Utenos daugiafunkciame sporto centre „Juventus“ (6/11) krepšininkai kibo į atlapus Kauno „Žalgirio" (15/2) ekipai, tačiau galiausiai turėjo pripažinti šalies čempionų pranašumą. Iki paskutinių sekundžių kovoję Žydrūno Urbono auklėtiniai galiausiai turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 74:78 (21:19, 11:16, 17:19, 25:24).

• „Juventus“ krepšininkai pripažino „Pinar Karsiyaka“ pranašumą

Labai gerai susitikimą pradėję ir pirmosiomis minutėmis solidžią persvarą įgiję Utenos „Juventus“ krepšininkai nesugebėjo sulaikyti varžovų ekipos legionierių ir patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės FIBA Čempionų lygos turnyre. A grupės mače Žydrūno Urbono auklėtiniai savo aikštelėje 76:82 (22:18, 18:24, 15:19, 21:21) nusileido Izmiro „Pinar Karsiyaka“ ekipai.

• „Juventus“ prisidėjo prie akcijos „Vaikų svajonės“

Utenos „Juventus“ klubas prieš didžiąsias metų šventes neliko abejingas aplink siaučiančiam gerumo virusui ir prisidėjo prie mažųjų uteniškių svajonių išsipildymo.

• „Juventus“ namuose parklupdė „Lietkabelį“

Audringai savo sirgalių palaikomas Utenos „Juventus“ klubas iškovojo vieną įspūdingiausių šio sezono pergalių. Tris kėlinius nesulaikomai puolime žaidę Žydrūno Urbono auklėtiniai gruodžio 17 dieną 91:71 (25:16, 29:18, 21:16, 16:21) namuose įveikė Panevėžio „Lietkabelio“ klubą.

• „Juventus“ krepšinio aistruoliams įteikė 100-mečio dovaną

2018-aisiais Lietuva švęs Valstybės atkūrimo 100-ąsias metines. Utenos krepšinio klubas „Juventus“ pirmasis Lietuvoje nusprendė įamžinti šią svarbią mūsų šaliai datą ir drauge su Valstybės atkūrimo šimtmečio sekretoriatu trečiadienio Čempionų lygos rungtynių su Monako „Monaco Basket“ metu fanams įteikė Šimtmečio dovaną.