SportasTarptautinis dziudo turnyras – Laisvės gynėjų dienai ir A. Bubnelio atminimui
2018 sausio 16, Antradienis 09:17

Tarptautinis dziudo turnyras – Laisvės gynėjų dienai ir A. Bubnelio atminimui

Sausio 13 dieną Kauno r., Ringauduose, vyko Tarptautinis dziudo turnyras Laisvės gynėjų dienai ir A. Bubnelio atminimui. Varžybose dalyvavo 290 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Vokietijos.

Uteniškiai sportininkai Aira Strelčiūnaitė ir Armandas Bogorodskis užėmė III vietas, o Aurėja Keinaitė ir Rokas Strelčiūnas liko tik per žingsni nuo medalių. Juos treniruoja Šarūnas Zlatkus.

Utenos DSC inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

• Dziudo turnyre susirungė sportininkai iš 7 rajonų

Utenoje vyko atviras Utenos DSC dziudo turnyras, skirtas pirmo dziudo trenerio V. Budzinskio atminimui. Šiame turnyre dalyvavo sportininkai iš Ukmergės, Kėdainių, Biržų, Molėtų, Panevėžio, Rokiškio ir Utenos.

• Uteniškiai sportininkai dalyvavo dziudo pirmenybėse

Spalio 24 dieną Plungėje vyko jaunučių dziudo pirmenybės „Auksinis ruduo", kuriose dalyvavo sportininkai iš Plungės, Skuodo, Telšių, Panevėžio, Biržų, Elektrėnų, Klaipėdos, Šilutės, Rokiškio, Šiaulių, Utenos ir Latvijos.

• „Vaikų pasaulyje“ sužibėjo uteniškiai sportininkai

Birželio 13 dieną Elektrėnuose vyko tarptautinis dziudo turnyras „Vaikų pasaulis 2015", kuriame dalyvavo sportininkai iš Latvijos, Rusijos ir Lietuvos. Utenos DSC sportininkė Justina Adomėnaitė užėmė II vietą, Agnė Šerepėkaitė III vietą, Armandas Bogorodskis – V vietą. Sportininkus treniruoja Šarūnas Zlatkus.

• Jaunieji sportininkai dalyvavo dziudo turnyre

Sausio 10 dieną Utenos DSC jaunieji dziudo sportininkai dalyvavo Ringauduose (Kauno r.), kur vyko tarptautinis mokinių dziudo turnyras. Varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Lenkijos sportininkai. Gerai pasirodė ir uteniškiai – Augustas Matulis, iškovojęs II vietą, o Justina Adomėnaitė užėmė III vietą. Sportininkus treniruoja Šarūnas Zlatkus.