Z. Komaras grįžo į „Utenį“
SportasZ. Komaras grįžo į „Utenį“
2017 gruodžio 19, Antradienis 13:59

Z. Komaras grįžo į „Utenį“

Z. Komaras grįžo į „Utenį“

Sveikatingumo centre „Utenis“ neseniai pradėjo dirbti į Uteną grįžęs Zigmundas Komaras. Nuo „Utenos Utenio“ atsikūrimo pradžios klube dirbęs kineziterapeutas Zigmundas Komaras porą pastarųjų metų praleido keliaudamas po užsienio šalis ir dirbdamas su kitų šalių sportininkais. Tačiau specialistas atskleidė, kad, nors praplėtė akiratį, įgijo daugiau profesinės patirties, visuomet žinojo, kad grįš į Uteną.

„Į kineziterapiją atėjau neplanuotai, – prisiminė Z. Komaras. – Baigęs mokyklą norėjau tapti rusų kalbos mokytoju, tačiau neįstojau į nemokamą vietą. Tuomet grįžau į Uteną ir kolegijoje ėmiau studijuoti kineziterapiją. Turėjau labai gerų mokytojų ir man pradėjo patikti padėti žmonėms.“

Šešių mėnesių baigiamąją praktiką Z. Komaras atliko Santariškių klinikose, kuriose pasilikti sulaukė pasiūlymo ir praktikai pasibaigus. Po poros mėnesių kolega jauną specialistą pakvietė padirbėti Vilniaus futbolo klube „Vėtra“, vėliau kineziterapeutas buvo pakviestas į nacionalinę futbolo rinktinę, dirbo laisvai samdomu specialistu dar keliose futbolo komandose.

Kai pažįstamas vadybininkas sumanė Utenoje atidaryti medicinos reabilitacijos kabinetą, Z. Komaras grįžo į gimtąjį miestą jam padėti.
Tuo pačiu metu specialistas prisijungė prie miesto krepšinio klubo, o atgimus futbolo klubui „Utenos Utenis" tapo komandos kineziterapeutu.

„Prieš pustrečių metų išsiskyrėme su „Uteniu", aš kurį laiką ilsėjausi, vėliau gavau pasiūlymą iš pažįstamo mechaniko padirbėti su Izraelio dviratininkų komanda, kurioje pastarasis dirbo, – pasakojo Z. Komaras. – Ilgai nedvejojęs sutikau su nauju iššūkiu. Nuskridau į Italiją, po dviejų dienų išvažiavome į Paryžių, tuomet – į Bretanės regioną, vėliau į Zagrebą, kur vyko daugiadienės lenktynės.“

Tuomet apkeliavęs kone visą Kroatiją, kineziterapeutas pripažino, kad jam darbas dviratininkų komandoje patiko, todėl, išmokęs tam tikros specifikos, šį bendradarbiavimą tęsė toliau. Sulaukęs skambučio ir kvietimo skristi į JAV, per porą dienų susitvarkęs dokumentus Z. Komaras nuskrido į Monrealį Kanadoje, kur jį pasitiko komandos vadybininkas. Išnuomotais automobiliais vyrai 1800 mylių važiavo į Ameriką, kur apsistojo tradicinės amerikiečių šeimos, auginančios du vaikus, du šunis, namuose. Po savaitės atokvėpio kitas tris savaites Z. Komaras su komanda praleido pro Niujorką, Konektikutą ir kitus Amerikos miestus nusidriekusiame, jį sužavėjusiame kelyje.

Į Lietuvą grįžęs kineziterapeutas čia ilgai neužsibuvo – priėmė pasiūlymą padirbėti futbolo klube Norvegijoje. „Tai yra sritis, kurioje komfortiškiausiai jaučiuosi – aštuonerius iš vienuolikos praktikos metų dirbau su futbolininkais, be to, viliojo Norvegų siūlomas atlygis, – savo sprendimą paaiškino Z. Komaras. – Dirbau pusiau profesionaliame klube, kur galėjau save realizuoti parodydamas, kaip galėtume dirbti, kad taptume profesionaliu klubu.“

Kartu su treneriu iš Škotijos bendrą viziją kūręs kineziterapeutas apgailestavo, kad jos įgyvendinti taip ir nepavyko, nes komandoje žaidusių vietinių futbolininkų ambicijos buvo gerokai mažesnės, juos tenkino mėgėjų statusas ir darbo vakarėliai vietoje vakarinių treniruočių. Klubui atleidus vyriausiąjį trenerį apie ambicijas teko pamiršti ir Z. Komarui, pastarąjį sezoną komandoje dirbusį su kitu treneriu, ramiai ir be iššūkių.

Pasibaigus sezonui patyręs kineziterapeutas grįžo į Uteną, kur vėl prisijungė prie „Utenos Utenio“ ir ėmė darbuotis sveikatingumo centre „Utenis“.

„Puiku, kad yra vieta, kur mes galime priimti ne tik futbolininkus, savo klubo narius, bet ir kitus žmones. Visi matome, kad kokybiškų kineziterapijos paslaugų trūksta, todėl uteniškiai buvo priversti važiuoti šimtus kilometrų į didžiuosius miestus, – pastebėjo Z. Komaras. –Džiaugiuosi, kad kol aš važinėjau, „Utenis“ įkūrė sveikatingumo centrą, kurio svarbiausias kriterijus yra kokybė, todėl dabar žmonės galės gauti profesionalias paslaugas savo mieste.“

Utenos „Utenio“ inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • A. Skarbalius įvertino „Utenio“ darbą

  Futbolo klubo „Utenos Utenis“ konsultantas sporto klausimais Aurelijus Skarbalius susitiko su visais klubo treneriais, atliko analizę ir įvertinimą.

 • Futbolo klube – permainos

  Kovo 30 dieną vykusiame visuotiniame futbolo klubo „Utenos Utenis“ dalininkų susirinkime pritarta naujos sudėties klubo valdybai ir naujo klubo direktoriaus skyrimui.

 • Fiestoje – linksmybės ir palydėtuvės

  Kovo 24 dieną, šeštadienį, Utenio stadione vyks antroji „Utenio“ futbolo fiesta, kurioje ir vėl netrūks smagių veiklų, įdomių atrakcijų ir pakilių emocijų.

 • Aiškėja „Utenio“ komandos dėlionė

  Artėjant naujo LFF I lygos sezono startui „Utenio“ vyriausiasis treneris Egidijus Varnas pristatė savo komandą. Pasitinkant sezoną futbolo klubo „Utenos Utenis“ valdyba komandai iškėlė tikslą būti tarp šešių pajėgiausių Pirmos lygos komandų. Šį tikslą įgyvendindamas klubas sieks, kad „Utenyje“ būtų suteikta galimybė atsiskleisti jauniems Lietuvos futbolininkams, turintiems noro ir potencialo žaisti bei tobulėti.

 • „Utenio“ gretose – Mantas Savėnas

  Futbolo klubas „Utenos Utenis“ pasirašė sutartį iki sezono pabaigos su Mantu Savėnu, jis talkins „Utenio“ treneriui Egidijui Varnui.

 • „Utenio“ vairas – E. Varno rankose

  Edijus Varnas, tris sezonus treniravęs „Utenis“ B komandą, nuo šiol taps vyriausiuoju „Utenio“ treneriu.

 • 85-eri „Utenio“ istorijos metai: žvilgsnis į praeitį

  Prieš 85 metus, sausio 16 dieną, buvo įkurtas „Utenio“ klubas. Klubo istorija, kaip knygoje „Ąžuolo šaknys“ rašė istorikas Gediminas Kalinauskas, prasidėjo 1933 metais, sausio 16 dieną, kai Utenos apskrities viršininko raštinėje buvo įregistruotas „Utenio“ klubas, kurio iniciatyva suburta futbolo komanda „Utenis“.

 • A. Katinas: „Stengiamės vienadienių projektų nekurti“

  „Investuodami Utenoje, jaučiame pareigą statyti ir kurti visam regionui“, – sakė Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas. Utena gali pasigirti senomis sporto tradicijomis. Čia gimė ir savo sportinės karjeros pirmuosius žingsnius žengė tokios Lietuvos sporto žvaigždės kaip dviratininkė Simona Krupeckaitė, susižėrusi daugybę apdovanojimų pasaulyje ir Europoje, Jonas Valančiūnas, šiandien rungtyniaujantis stipriausioje krepšinio lygoje NBA, daug kitų žinomų atletų.

 • „Utenis“ traukiasi iš A lygos arba „Utenis“ nebenori būti donoras

  A lyga buvo naudinga „Utenos Uteniui“, tačiau šiuo metu ji yra finansinė našta klubui, trukdanti jam vystytis, augti ir siekti savo tikslų.

 • Po įtemptos kovos „Utenis“ nusileido Vilniaus „Žalgiriui“

  Penktojo A lygos čempionų titulo link artėjantis Vilniaus „Žalgiris“ rugsėjo 20 dieną iškovojo dar vieną pergalę prieš Utenos „Utenio“ komandą. 25 turo rungtynėse svečiuose čempionai uteniškius palaužė rezultatu 2:1.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:5134
Vakar apsilankė:7438
Šią savaitę apsilankė:56996
Šį mėnesį apsilankė:145122
Viso (nuo 2015-02-16):11907314
Šiuo metu naršo:
70
2019-12-15
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!