SportasŠventėje liejosi ir žaidimai, ir dovanos
2017 gruodžio 15, Penktadienis 09:57

Šventėje liejosi ir žaidimai, ir dovanos

Šventėje liejosi ir žaidimai, ir dovanos
 • 17 foto

Į 2017 metų sezono uždarymo šventę „Šv. Kalėdų ir Naujų sezonų link“ susirinko visa „Utenos Utenio“ bendruomenė ir būrys svečių. Susirinkusiuosius sveikino Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, perdavusi rajono mero Alvydo Katino linkėjimus ir pasidžiaugusi, kad klubo moto „Auginkime futbolo ateitį kartu“ puikiai atsispindi jo veikloje ir darbe su jaunaisiais futbolininkais.

Šventės dalyvius sveikindamas „Utenos Utenio“ direktorius Artūras Gimžauskas apžvelgė, ką pavyko nuveikti per metus, kokie tikslai buvo kelti ir kokių rezultatų klubui pavyko pasiekti bei pristatė artimiausios ateities planus ir siekius.

Klubo vadovas akcentavo, kad „Mūsų Utenis" – bendruomeninis klubas, kurio pamatą sudaro gausus būrys „Utenio" futbolo akademijos vaikų ir jų tėvelių, akademijai ateityje bus skiriamas didžiausias dėmesys.

Direktorius, prisimindamas pasibaigusį sezoną, pastebėjo, kad nors klubo pirmai komandai nepavyko įsitvirtinti tarp keturių penkių geriausių šalies futbolo komandų, šiais metais klubas įgijo daug vertingos patirties, kuria pasinaudos ateityje.

A. Gimžauskas pasidžiaugė, kad klubo bendruomenė sparčiai auga – šiuo metu futbolo treniruotes akademijoje ar lavinamuosius užsiėmimus miesto darželiuose lankančių vaikų skaičius pasiekė 450.

„Per trejus metus futbolas tapo masiškiausia sporto šaka Utenoje, vien „Utenio" akademijoje šiuo metu sportuoja 233 vaikai, treniruotes lanko net 39 mergaitės, vyksta glaudus bendradarbiavimas su tėveliais, – sakė direktorius. – Tai ypač džiugina ir rodo pasitikėjimą mumis, kurį stengiamės pateisinti siekdami aukščiausios kokybės."

Renginį vedė pats Kalėdų senelis, kurio lūpomis kalbėjęs „Utenio" futbolo akademijos vadovas Vaidotas Rastenis pabrėžė, kad „Utenos Utenis" nuo pat pradžių vadovaujasi tvirtomis vertybėmis – skaidrumu, drausme ir atkaklumu.

„Stiprūs yra tie, kurie dirbdami nuolat stebi savo darbus ir įsiklauso į aplinkinių pastabas bei nuomonę", – sakė jis, kviesdamas nesusigundyti greitais rezultatais, neišklysti iš tiesaus kelio, o jei taip nutiktų – sugebėti į jį grįžti.

Utenos apskrities futbolo asociacijos prezidentas Dainius Širvys į šventę atvyko ne tuščiomis – pasveikinęs „Utenos Utenio" bendruomenę jis paskelbė įsteigtas nominacijas ir išdalino įsteigtus apdovanojimus.

Metų organizatorėmis buvo pripažintos Rūta Paukštienė ir Alma Gaidienė, geriausiu saugu – „Utenio" akademijos treneris Kirilas Mamontovas, metų sugrįžimo nominacijos nugalėtoju tapo Arūnas Rastenis, LFF A lygos geriausiu žaidėju pripažintas Aleksandras Levšinas, o geriausiu I lygos žaidėju – Ignas Modėjis. Metų rėmėjo prizas atiteko Vytautui Samsonui, o „Metų spinduliu" išrinkta Liucija Vaitukaitytė.

Savo ruožtu „Utenos Utenis" kartu su „Sportpoint" įsteigė prizą „Metų šeimai" – Inai, Virgiui ir Nedai Klezams.

Dar daugiau dovanų Kalėdų senelis išdalino pasibaigus šventinėms futbolo rungtynėms tarp vaikų, „Utenis" B komandos ir trenerių bei išskirtiniam įvykiui – mamų ir tėčių varžytuvėms.

Pirmieji 150 į šventę atvykusių žmonių gavo bilietus ir besibaigiant renginiui dalyvavo loterijoje, kurios metu laimėjo „Utenio" šalikus, kepures, pledą, sveikatingumo centro „Utenis" dovanų kuponai, „Sportpoint" 100 eurų čekis, o vienam laimingajam teko išskirtinis Vostok Europe „Utenos Utenio" laikrodis, kurių buvo pagaminta vos 100.

Tačiau mažieji akademijos auklėtiniai labiausiai džiaugėsi Kalėdų senelio dalinamais saldainių maišais, kurie pranašavo Šv. Kalėdas esant jau visai arti.

Utenos „Utenio“ inf., Vytauto Gimžausko nuotr.

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image 1513323404_dsc_0001.jpg
 • Click to enlarge image 1513323439_dsc_0007.jpg
 • Click to enlarge image 1513323448_dsc_0008.jpg
 • Click to enlarge image 1513323475_dsc_6513.jpg
 • Click to enlarge image 1513323526_dsc_6556.jpg
 • Click to enlarge image 1513323544_dsc_6570.jpg
 • Click to enlarge image 1513323604_dsc_6598.jpg
 • Click to enlarge image 1513323653_dsc_6630.jpg
 • Click to enlarge image DSC_6921.JPG
 • Click to enlarge image DSC_6960.JPG
 • Click to enlarge image DSC_7075.JPG
 • Click to enlarge image dsc_6544.jpg
 • Click to enlarge image dsc_6546.jpg
 • Click to enlarge image dsc_6573.jpg
 • Click to enlarge image dsc_6575.jpg
 • Click to enlarge image dsc_6592.jpg
 • Click to enlarge image dsc_6613.jpg
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Kovo 8-ąją moteris sukvies futbolo šventė

  Kovo 8-oji – ypatinga diena Utenos futbolo bendruomenės mergaitėms ir moterims. Tądien Utenoje vyks išskirtinai moterims skirta šventė ir futbolo varžybos.

 • Merginos kuria futbolo istoriją

  Futbolo akademijos „Utenis“ merginos, ugdomos trenerio Arūno Rastenio, pildo naują klubo istorijos lapą.

 • Futbolo aikštelėje rungsis mamos ir tėčiai

  Gruodžio 14 dieną 18 val. Utenos daugiafunkciame sporto centre vyks jau tradicine tampanti futbolo šventė, skirta 2017 metų sezono uždarymui.

 • Mažvydas vejasi Ronaldo

  „Utenio“ akademijos auklėtiniui Mažvydui – aštuoneri. Futbole jam labiausiai patinka rungtynės, kuriose jo komanda laimi. Kada nors Mažvydas norėtų žaisti Madrido „Real“ komandoje, kaip ir jo mylimiausias žaidėjas Ronaldo. Uteniškis apgailestavo tik dėl vieno – kad kol jis užaugs, Ronaldo pasens.

 • Masinis futbolas Utenoje suvienijo kartas

  Rugsėjo 29 dieną, švenčiant Europos masinio futbolo savaitę Utenoje, futbolo aikštėse siautė įvairaus amžiaus merginos ir moterys. Jos žaidė futbolą Utenos „Utenio", Dauniškio bei Adolfo Šapokos gimnazijų stadionuose.

 • Venose – futbolo genas

  Philipas Atbashyanas – „Utenio" legionierius iš JAV, kalbantis anglų, rusų, ispanų, prancūzų kalbomis, laisvai bendraujantis bet kuria tema, universitete studijuojantis kinezioterapiją, sportiškas, o kartu inteligentiškas ir plačiai žiūrintis į pasaulį, kurį tikisi užkariauti žaisdamas futbolą.

 • Futbolo pasaulyje: su kamuoliu – nuo vienerių

  „Utenio" gynėjas Aleksandras Levšinas jau antrus metus žaidžia Utenoje ir džiaugiasi, kad čia turi geras sąlygas augti. Šią vasarą pakviestas į U19 rinktinę jaunas žaidėjas tikisi gero pasirodymo Europos čempionato atrankoje ir sėkmingo „Uteniui" LFF A lygos sezono užbaigimo.

 • Kviečia į futbolo turnyrą

  Rugsėjo 8 dieną 16 val. merginos ir moterys kviečiamos į futbolo turnyrą (7x7) Utenio stadione.

 • Miesto stadionas atiteko „Uteniui“

  Rugpjūčio 31 dieną Utenos rajono savivaldybės taryba pritarė „Utenio" stadiono perdavimui pagal panaudos sutartį metams valdyti, naudoti ir disponuoto futbolo klubui „Utenos Utenis".

 • Šeimos gyvenimas – futbolo ritmu

  Aštuonmetis uteniškis Simonas Vinčiūnas futbolo treniruotes „Utenio" futbolo akademijoje lankys jau trečius metus, o per šį laiką visos jo šeimos gyvenimas ėmė suktis aplink kamuolį.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1157
Vakar apsilankė:11648
Šią savaitę apsilankė:20954
Šį mėnesį apsilankė:168092
Viso (nuo 2015-02-16):7733706
Šiuo metu naršo:
86
2018-03-21
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!