Sportas„Juventus“ susitikimo pabaigoje nusileido „Lietuvos ryto“ ekipai
2017 rugsėjo 25, Pirmadienis 13:11

„Juventus“ susitikimo pabaigoje nusileido „Lietuvos ryto“ ekipai

Apypilnėje Utenos arenoje vietos „Juventus" klubas matė rimtą iššūkį Vilniaus „Lietuvos ryto" ekipa, tačiau Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse praėjusį šeštadienį patyrė antrąją nesėkmę. Gedimino Petrausko auklėtiniai antrojo turo mače 75:82 (17:21, 25:19, 18:25, 15:17) turėjo pripažinti sostinės komandos pranašumą.

Fantastiškai rungtynes pradėję uteniškiai jau po pustrečios minutės privertė Rimą Kurtinaitį prašyti pasitarimo, nes po Lauryno Samėno, Karolio Guščiko bei LaRono Dendy tritaškių „Juventus" pabėgo į priekį – 11:2. Įpusėjus kėliniui svečiai sugebėjo sumažinti atsilikimą (8:11), o likus žaisti tris minutes komandas jau skyrė vos taškas – 13:12. Beno Magdeno baidų metimai likus pustrečios minutės persvėrė rezultatą vilniečių naudai (14:13), o per likusį laiką „Lietuvos rytas" dar šiek tiek nutolo – 21:17.
Keturi taškai komandas skyrė ir antrajame kėlinyje sužaidus dvi minutes (21:25), o įpusėjus kėliniui Mindaugas Lukauskis padidino „Lietuvos ryto" atotrūkį iki septynių taškų – 32:25. Mindaugo Kupšo ir L. Samėno tikslių metimų dėka „Juventus" vėl sugebėjo beveik visiškai panaikinti deficitą (31:32), o netrukus rezultatas tapo lygus – 33:33. Simo Buterlevičiaus baudos metimas likus žaisti dvi minutes sugrąžino persvarą uteniškiams (34:33), o įpusėjus mačui aikštės šeimininkai buvo priekyje 42:40.
Trečiajame kėlinyje žaidimas vyko gana rezultatyviai, tad sužaidus keturias minutes rezultatas per daug nepasikeitė (47:47). Likus žaisti tris minutes po B.Magdeno inicijuoto spurto sostinės komanda pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (62:50), tačiau Anthony Irelando ir M. Kupšo pastangų dėka prieš lemiamas dešimt minučių aikštės šeimininkų deficitas sumažėjo daugiau nei perpus – 60:65.
Ketvirtajame kėlinyje „Juventus" puolimas ir vėl ėmė strigti, o tuo pasinaudoję svečiai sužaidus keturias minutes padidino persvarą iki devynių taškų (70:61). Likus žaisti keturias minutes skirtumas vėl tapo dviženklis (68:78), o per likusį laiką situacija aikštelėje jau kardinaliai nepakito. „Juventus" patyrė nesėkmę rezultatu 75:82.
„Juventus" komandai 23 taškus pelnė Mindaugas Kupšas, 15 – LaRonas Dendy, 12 – Anthony Irelandas, 11 – Laurynas Samėnas, po 6 – Arvydas Šikšnius ir Karolis Guščikas, 2 – Simas Buterlevičius.
Nugalėtojų gretose išsiskyrė Benas Magdenas, Christopheris Krameris, Martynas Echodas, Rokas Giedraitis, Robertas Carteris bei Travisas Petersonas.

„Juventus" inf., Vytauto Gimžausko nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

• „Juventus“ ekipa nutraukė nesėkmių seriją FIBA Čempionų lygoje

Trečiąją pergalę šio sezono FIBA Čempionų lygos turnyre sausio 16 dieną iškovojo Utenos „Juventus“ klubas. Žydrūno Urbono auklėtiniai savo aikštelėje 81:73 (18:10, 17:27, 23:19, 23:17) įveikė Krasnojarsko „Jenisej“ ekipą.

• „Žalgiris“ vos išnešė sveiką kailį

Kaip spaudos konferencijoje teigė elitinio Lietuvos krepšinio klubo „Žalgiris“ strategas Šarūnas Jasikevičius, Utenoje visoms komandoms sunku žaisti. Taip nutiko ir šalies čempionams, kuriuos išgelbėjo prancūzo Axelio Toupane'o paskutinę sekundę pataikytas tolimas dvitaškis. Žalgiriečiai, Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“ – LKL) mače dviejų taškų persvara 81:79 (25:20, 21:15, 15:22, 20:22) įveikę Utenos „Juventus“ krepšininkus, namo išsivežė 17 pergalę ir toliau pirmauja. Nors „Juventus“ pralaimėjo, bet išsaugojo penktą turnyrinės lentelės vietą.

• „Žalgiris“ nesudegė Utenos pragare

Sausakimšame Utenos daugiafunkciame sporto centre „Juventus“ (6/11) krepšininkai kibo į atlapus Kauno „Žalgirio" (15/2) ekipai, tačiau galiausiai turėjo pripažinti šalies čempionų pranašumą. Iki paskutinių sekundžių kovoję Žydrūno Urbono auklėtiniai galiausiai turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 74:78 (21:19, 11:16, 17:19, 25:24).

• „Juventus“ krepšininkai pripažino „Pinar Karsiyaka“ pranašumą

Labai gerai susitikimą pradėję ir pirmosiomis minutėmis solidžią persvarą įgiję Utenos „Juventus“ krepšininkai nesugebėjo sulaikyti varžovų ekipos legionierių ir patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės FIBA Čempionų lygos turnyre. A grupės mače Žydrūno Urbono auklėtiniai savo aikštelėje 76:82 (22:18, 18:24, 15:19, 21:21) nusileido Izmiro „Pinar Karsiyaka“ ekipai.

• „Juventus“ prisidėjo prie akcijos „Vaikų svajonės“

Utenos „Juventus“ klubas prieš didžiąsias metų šventes neliko abejingas aplink siaučiančiam gerumo virusui ir prisidėjo prie mažųjų uteniškių svajonių išsipildymo.

• „Juventus“ namuose parklupdė „Lietkabelį“

Audringai savo sirgalių palaikomas Utenos „Juventus“ klubas iškovojo vieną įspūdingiausių šio sezono pergalių. Tris kėlinius nesulaikomai puolime žaidę Žydrūno Urbono auklėtiniai gruodžio 17 dieną 91:71 (25:16, 29:18, 21:16, 16:21) namuose įveikė Panevėžio „Lietkabelio“ klubą.

• „Juventus“ krepšinio aistruoliams įteikė 100-mečio dovaną

2018-aisiais Lietuva švęs Valstybės atkūrimo 100-ąsias metines. Utenos krepšinio klubas „Juventus“ pirmasis Lietuvoje nusprendė įamžinti šią svarbią mūsų šaliai datą ir drauge su Valstybės atkūrimo šimtmečio sekretoriatu trečiadienio Čempionų lygos rungtynių su Monako „Monaco Basket“ metu fanams įteikė Šimtmečio dovaną.

• „Juventus“ mačo pabaigoje suklupo prieš prancūzus

Visas rungtynes atkakliai kovojusi Utenos „Juventus“ ekipa visgi buvo priversta pripažinti FIBA Čempionų lygos A grupės lyderės Monako „Monaco Basket“ ekipos pranašumą. Gruodžio 13 dieną Žydrūno Urbono auklėtiniai savo aikštelėje 85:92 (23:28, 24:20, 23:24, 15:20) nusileido varžovams, kurie išliko vienintele nesuklupusia turnyro komanda.

• „Juventus“ suklupo prieš Mursijos komandą

Tolimų varžovų metimų nesustabdžiusi Utenos „Juventus“ komanda gruodžio 5 dieną patyrė nesėkmę FIBA Čempionų lygos mače. Traumų ir ligų išretinti Žydrūno Urbono auklėtiniai namuose 83:93 (17:24, 18:27, 24:25, 24:17) neatsilaikė prieš Mursijos UCAM ekipą.

• „Juventus“ krepšininkai apkartino A. Sireikos sugrįžimą į Uteną

Simas Buterlevičius rungtyniavo be keitimo, Anthony Irelandas aikštelėje praleido beveik 39 minutes, o septyniese žaidusi Utenos „Juventus“ ekipa gruodžio 2 dieną savo aikštelėje 77:64 (19:8, 21:13, 14:25, 23:18) įveikė Šiaulių „Šiaulių“ klubą.