SportasPlaukimo maratone nugalėjo kauniečiai
2017 rugpjūčio 14, Pirmadienis 13:34

Plaukimo maratone nugalėjo kauniečiai

Plaukimo maratone nugalėjo kauniečiai
 • 9 foto

Šeštadienį (rugpjūčio 12 d.) Sudeikiuose vyko 9-asis tarptautinis plaukimo maratonas „Sudeikiai 2017". Šios vasaros karščio rekordus viršijusią dieną paplūdimys buvo gausus ne tik maratono dalyvių, bet ir poilsiautojų. Vieni čia varžėsi, kiti gelbėjosi nuo kaitrios saulės.

Šiais metais maratone dalyvavo apie 80 dalyvių. Vieni plaukė 5 km ilgio atstumą, kiti – 2,5 km. 300 m plaukė du senjorai. Ilgąją maratono distanciją pasiryžo įveikti 13 plaukikų. Pirmas atplaukė ir aukso medalį iškovojo kaunietis Dapkus Grantas. 2,5 km distanciją pirmas įveikė Gedvydas Masiulis iš Kauno.
Maratone dalyvavo du uteniškiai. Agnė Sorokaitė plaukė 2,5 km. 18–24 metų amžiaus grupėje ji liko antra, atplaukusi per 35.22,4 min. Tarp 2,5 km plaukusių moterų ji užėmė trečią vietą. Arnas Bulka taip pat plaukė 2,5 km. Vaikinų iki 17 metų amžiaus grupėje jis liko penktas, distanciją įveikęs per 49.00,3 min. Tarp 2,5 km plaukusių vyrų jis atsidūrė 30 vietoje.
Maratono dalyvių saugumu rūpinosi čia pat budėję medikai bei ugniagesiai gelbėtojai. Viešąją tvarką užtikrino Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai. Po ilgo ir varginančio plaukimo maratono dalyviai, Sudeikių seniūnijos seniūno Virgilijaus Gaižausko kvietimu, vaišinosi čia pat virta gardžia žuviene.

„Utenos dienos" inf.

Jurgitos Pavilonienės nuotr.

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image IMG_1423.JPG
 • Click to enlarge image IMG_1427.JPG
 • Click to enlarge image IMG_1429.JPG
 • Click to enlarge image IMG_1435.JPG
 • Click to enlarge image IMG_1447.JPG
 • Click to enlarge image IMG_1454.JPG
 • Click to enlarge image IMG_1459.JPG
 • Click to enlarge image IMG_1460.JPG
 • Click to enlarge image pirma.JPG
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Sudeikių jurginų šventė – tarsi Utenos miesto gimtadienio repeticija

  Viena iš šios šventės organizatorių Sudeikių daugiafunkcio centro direktorė Vilma Petrulienė džiaugėsi, kad jurginams su savo žiedais leidžiantis į pakalnę ir oras pasitaikė geras, ir žmonių daug susirinko.

 • Sudeikių bažnyčioje – įspūdingas koncertas

  Praėjusį sekmadienį kun. Povilas Klezys turėjo naujų rūpesčių – Sudeikių Švč. Mergelės Marijos bažnyčioje buvo švenčiami Šv. Elžbietos atlaidai. Šv. Mišias aukojo Utenos Kristaus Žengimo į dangų parapijos klebonas Kęstutis Palepšys, o po šv. Mišių vyko įspūdingas koncertas, kurį organizavo ilgametė Sudeikių bažnyčios vargonininkė Zita Lukošiūnienė.

 • Sudeikiuose prabilta poezijos ir muzikos garsais

  Jei Sudeikių daugiafunkciame centre neskambėtų tradicinės autorinės dainos ir poezijos vakaras „Po pavasario dangum...“, šis nuostabus Utenos rajono kampelis prarastų dalį žavesio. Kūrybingi žmonės visada buvo vertinami ir pastebimi, nes jie yra kūrėjai, o jų kūryba skirta mums visiems. Kaip mes bevertintume kūrybą, o pirmiausia – talentingus žmones, visada žavėsimės jais. Viena iš talentų puoselėtojų ir pati ne mažiau talentinga yra Sudeikių daugiafunkcio centro vadovė Vilma Petrulienė, kuri kartu su dar vienu muzikos talentu Gintaru Šuminu yra sumaniusi rengti jau tradicija tampantį autorinės dainos ir poezijos vakarą.

 • Uteniškiai dalyvavo Lietuvos plaukimo čempionate

  Alytaus plaukimo baseine tris dienas vyko atviras Lietuvos plaukimo čempionatas, kuriame dalyvavo per 350 Lietuvos plaukikų. Tai paskutinės atrankinio ciklo varžybos, po kurių paaiškėjo Lietuvos plaukimo rinktinės, atstovaujančios Lietuvą pasaulio, Europos čempionatuose.

 • Renginys Sudeikiuose suskambėjo lietuviško žodžio spalvomis

  Kovo 11-oji Sudeikiuose nuskambėjo visomis lietuviško žodžio spalvomis, atspalviais ir potėpiais, nes tądien Utenos kultūros centro (UKC) Sudeikių skyriuje aidėjo poetų eilės, pasakos, pamąstymai, buvo skaitomi laiškai, darniai tarpusavyje derėjo atlikėjų balsai ir gitarų akordai, nukėlę klausytojus į kitą, poezijos, pasaulį. Visa tai suspindo renginyje, skirtame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai ir Lietuvių kalbos dienoms paminėti „Lietuviško žodžio spalvos“, kuriame dalyvavo Utenos literatų klubo „Verdenė“ nariai ir UKC Sudeikių skyriaus moterų vokalinis ansamblis „Sudeikiečių gaida“.

 • Gėlė sukvietė šventei

  Jau tapo gražia tradicija Sudeikių bendruomenėje rengti ypatingos gėlės – jurgino – šventę. Idėja kilo Sudeikių daugiafunkciame centre prieš keletą metų. Atsirado ir vieta, kur Sudeikių moterys, negailėdamos savo užaugintų jurginų, sunešė ir papuošė Alaušo pakrantę. Prie Sudeikių daugiafunkcio centro iniciatyvos rengti šios gėlės šventę ir puošti Sudeikius jurginais prisijungė ir sudeikiečių bendrija „Tėviškės pastogė“. O Jurginų slėnyje dabar šių nuostabiai iki pat rudens pabaigos žydinčių augalų jau priskaičiuojama per tris šimtus.

 • Sudeikiai tapo jaunų šeimų sostine

  Gegužės 20 dieną Sudeikiai trumpam tapo jaunų šeimų sostine. Prie daugiafunkcio centro susirinkusios jaunos šeimos, čia gyvenančios ar tik grįžusios aplankyti gimdytojų, buvo pakviestos bendram susibūrimui, įdomioms veikloms ir diskusijoms.

 • Uteniškė G. Bartaškaitė iškovojo bronzos medalį

  Klaipėdos sporto centro „Gintaras" baseine vyko Lietuvos vaikų (2005–2007 metais gimusių mergaičių ir 2004–2006 metais gimusių berniukų) plaukimo pavasario pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai.
  Puikiai pirmenybėse pasirodė trenerės Aurelijos Kiršaitės auklėtinė Gelija Bartaškaitė, kuri plaukdama 200 metrų laisvu stiliumi iškovojo bronzos medalį (2.32,95). Komandinėje įskaitoje uteniškiai tarp devyniolikos komandų buvo devinti.

  Utenos DSC inf.

 • Sudeikiuose skambėjo poetinis žodis

  Kovo 11 dieną Utenos kultūros centro Sudeikių skyriuje vyko Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas. Renginio vedėjos Audronė Misiukaitė ir Lina Latožienė pasidžiaugė, kad tokią dieną sudeikiečiai mini ne vieni – į svečius atvyko Utenos literatų klubo „Verdenė" nariai. Skambėjo poetinis žodis, skirtas tėviškei, keletą dainų atliko vkalinis moterų ansamblis „Sudeikiečių gaida".

 • Plaukikui Viktor Dudko šypsojosi sėkmė

  Praėjusią savaitę Alytuje, 50 metrų ilgio baseine, vyko atviros Alytaus miesto vaikų žiemos plaukimo pirmenybės, kuriose dalyvavo 546 plaukikai iš 26 Lietuvos bei užsienio komandų.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2804
Vakar apsilankė:3400
Šią savaitę apsilankė:18081
Šį mėnesį apsilankė:85117
Viso (nuo 2015-02-16):9018061
Šiuo metu naršo:
94
2018-09-21
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!