Idealų ketvirtį sužaidęs „Juventus“ klubas – per žingsnį nuo LKL pusfinalio

Simas Buterlevičius lemiamame ketvirtyje pataikė tris tolimus metimus, o įspūdingai gynyboje sužaidęs Utenos „Juventus” klubas atsidūrė per žingsnį nuo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalio. Trečiosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse uteniškiai svečiuose 63:51 (14:12, 12:20, 12:15, 25:4) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždžių” komandą.

Serijoje iki trijų pergalių „Juventus” pirmauja 2:1, o ketvirtosios rungtynėse penktadienį vyks Utenoje.
Šiose itin svarbiose rungtynėse geriau startavo svečiai, kurie po Arvydo Šikšniaus bei Rashauno Broaduso metimų sužaidus tris minutes pirmavo 8:2. Nors Osvaldo Olisevičiaus pastangų dėka Pasvalio komanda sugebėjo persverti rezultatą savo naudai (10:8), ketvirčio pabaigą geriau sužaidė „Juventus” klubas, kuris po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje – 14:12.
Antrajame ketvirtyje įsibėgėjęs Laimonas Kisielius pelnė vienuolika taškų iš eilės ir būtent šio krepšininko dėka Manto Šerniaus auklėtiniai perėmė iniciatyvą ir vėl nutolo – 28:22. Edgaro Stanionio ir Egidijaus Dimšos metimai buvo leidęs svečiams priartėti (26:28), bet ketvirtį keturiais taškais iš eilės baigę „Pieno žvaigždžių” krepšininkai įpusėjus mačui pirmavo šešiais taškais – 32:26.
Po didžiosios pertraukos uteniškių rezultatyvios atakos ir toliau rezgėsi labai sunkiai, o Gyčio Sirutavičiaus vedami Manto Šerniaus auklėtiniai sužaidus tris minutes pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą – 39:28. Nors svečiams buvo pavykę kiek priartėti (32:40), G. Sirutavičius dar vienu tritaškiu padidino pasvaliečių atotrūkį iki trylikos – 45:32. Nors kėlinio pabaigoje Utenos klubas kiek sumažino deficitą, prieš lemiamas dešimt minučių „Pieno žvaigždės” ir toliau buvo priekyje – 47:38.
Kaip iš natų gynyboje ketvirtąjį kėlinį pradėję uteniškiai trijų minučių atkarpą laimėjo 12:0 ir po dviejų S. Buterlevičiaus tritaškių iš eilės persvėrė rezultatą savo naudai – 50:47. Nikitos Barinovo dvitaškis greitoje atakoje leido svečiams dar labiau nutolti (55:49), o šio žaidėjo dar du taškai su pražanga įtvirtino „Juventus” pergalę – 63:51.
Nugalėtojams 16 taškų pelnė Egidijus Dimša, 13 – Simas Buterlevičius, po 11 – Arvydas Šikšnius ir Rashaunas Broadusas, 6 – Saulius Kulvietis, 4 – Nikita Barinovas, 2 – Edgaras Stanionis.