Charakterį pademonstravusi „Juventus“ ekipa įveikė Prienų klubą

Devyniolikos taškų deficitą panaikinę Utenos „Juventus” krepšininkai iškovojo antrąją iš eilės pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate. Puikiai antrąją rungtynių dalį sužaidę uteniškiai savo aikštelėje 82:74 (14:20, 17:19, 27:16, 24:19) palaužė Prienų „Prienų” ekipą.

Rashauno Broaduso vedami uteniškiai kiek geriau pradėjo susitikimą, tačiau Vidmantas Sragauskis pataikė iš toli, Paulius Vaitiekūnas pridėjo du taškus su pražanga ir likus žaisti tris minutes iki pirmojo ketvirčio pabaigos jau svečiai išsiveržė į priekį. Situacija nesikeitė ir per likusį ketvirčio laiką. Prieniškiai ne tik išsaugojo turėtą persvarą, bet po pirmųjų dešimties minučių jau pirmavo.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem iš eilės Ovidijaus Varanausko metimais, kurie „Prienų” klubo persvarą pirmą kartą padidino iki dviženklio skaičiaus, o netrukus svečių pranašumas pasiekė trylikos taškų ribą. Įpusėjus kėliniui „Juventus” deficitas jau buvo triuškinantis.

Arvydo Šikšniaus ir Simo Buterlevičiaus tikslūs metimai ketvirtojo kėlinio pradžioje vėl atgaivino uteniškių viltis, o po R. Broaduso metimo likus žaisti tris minutes komandas teskyrė vienas taškas. Netrukus Arnas Labuckas buvo nubaustas technine pražanga, o tuo pasinaudoję „Juventus” krepšininkai ne tik išlygino rezultatą, bet po Dariaus Pakamanio baudos metimo ir persvėrė jį savo naudai. Kėlinio pabaigoje uteniškiai dar šiek tiek padidino savo pranašumą ir prieš lemiamą ketvirtį buvo priekyje.

Atsigavę „Juventus” krepšininkai po keturių Edgaro Stanionio taškų iš eilės buvo įgiję septynių taškų persvarą, o po dar vieno amerikiečio dvitaškio likus žaisti keturias minutes skirtumas šoktelėjo iki dvylikos taškų. Per likusį laiką „Juventus” komanda įgyto pranašumo jau neišbarstė ir iškovojo pergalę rezultatu 82:74.

Nugalėtojams 20 taškų surinko Rashaunas Broadusas, po 15 – Arvydas Šikšnius ir Saulius Kulvietis, 13 – Simas Buterlevičius, 8 – Edgaras Stanionis, 6 – Vaidas Čepukaitis, 3 – Darius Pakamanis, 2 – Valdas Dabkus.