LietuvaPasirašyta bendradarbiavimo sutartis dėl darbuotojų rengimo
2017 liepos 14, Penktadienis 12:10

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis dėl darbuotojų rengimo

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis dėl darbuotojų rengimo

Švietimo ir mokslo ministerijoje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos vežėjų sąjunga. Sutartis užtikrins geresnį, darbo rinkos poreikius atitinkantį šios srities darbuotojų profesinį rengimą.

Sutartyje numatoma, kad Lietuvos vežėjų sąjunga dalyvaus rengiant naujas profesinio mokymo programas, sudarys galimybes mokiniams atlikti praktiką realioje darbo vietoje. Asociacija teiks informaciją apie savo srities įmones, kurios sudaro galimybes mokytis pameistrystės mokymo forma, bendradarbiaus organizuojant profesinių mokyklų dėstytojų stažuotes įmonėse.
Bendradarbiavimas su darbdaviais svarbus siekiant prognozuoti tikslesnį specialistų poreikį, paruošti juos, atsižvelgiant į darbdavių lūkesčius ir darbo rinką. Baigę transporto srities mokymo programas vairuotojai ekspeditoriai ir logistai turės daugiau galimybių greitai ir sėkmingai įsidarbinti.
Lietuvos profesinėse mokyklose transporto paslaugų profesijos praėjusiais metais mokėsi beveik 2 tūkst. mokinių.
Bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos vežėjų sąjunga yra 10 Švietimo ir mokslo ministerijos pasirašytas bendradarbiavimo susitarimas su asocijuotomis verslo struktūromis.

Švietimo ir mokslo ministerijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Prasidėjo ligonių kasų ir gydymo įstaigų sutarčių sudarymas

  Prasidėjo teritorinių ligonių kasų (TLK) ir gydymo įstaigų, vaistinių bei optikos paslaugas teikiančių įstaigų sutarčių sudarymas. Su minėtomis įstaigomis jau derinami TLK parengti sutarčių projektai, sprendžiami dėl jų kylantys klausimai. Abiem pusėms baigus derinti minėtus projektus, pasirašomos sutartys.

 • Utenoje pasirašyta svarbi sutartis

  Lapkričio 10 dieną kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“ Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Slapšinskas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su nacionaline kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija.

 • Įsigaliojo naujos savanoriškos praktikos formos jaunimui

  Nuo sausio 1-osios jauni žmonės, siekdami lengviau ir kokybiškiau integruotis į darbo rinką, gali sudaryti savanoriškos praktikos sutartis su darbdaviais. Savanorišką praktiką atliekantys jaunuoliai draudžiami valstybės lėšomis sveikatos bei nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų socialiniu draudimu, o jei jie registruoti darbo biržoje – praktikos metu išsaugos savo turimą statusą ir garantijas.

 • Utenos kolegijoje pasirašyta bendradarbiavimo tarp dviejų institucijų sutartis

  Spalio 13 dieną Utenos kolegijoje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp dviejų institucijų – Valstybės įmonės Lietuvos Žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros ir Utenos kolegijos.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4185
Vakar apsilankė:7740
Šią savaitę apsilankė:4185
Šį mėnesį apsilankė:187811
Viso (nuo 2015-02-16):8021458
Šiuo metu naršo:
112
2018-04-23
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!