LietuvaGeriausiems aplinkosaugininkams – apdovanojimai ir padėkos
2017 birželio 06, Antradienis 14:43

Geriausiems aplinkosaugininkams – apdovanojimai ir padėkos

Geriausiems aplinkosaugininkams – apdovanojimai ir padėkos

Pirmadienį per iškilmingą Pasaulinės aplinkos dienos minėjimą buvo pagerbti ir apdovanoti geriausi Aplinkos ministerijos sistemos darbuotojai ir aplinkosaugai itin nusipelnę visuomenės atstovai.
Vienu garbingiausių apdovanojimų aplinkosaugininkų bendruomenėje – Viktoro Bergo premija – pagerbtas Žuvinto biosferos rezervato direktorius Arūnas Pranaitis už ilgametę rezultatyvią veiklą aplinkos formavimo ir apsaugos srityje.

Šiemetinę Juozo Virbicko premiją už tausaus žuvų išteklių naudojimo propagavimą, visuomenės švietimą pelnė Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto Gamtos mokslų katedros lektorius Antanas Kontautas ir neformaliojo ugdymo pedagogas-ekspertas Vacys Paulauskas.
Išskirtiniu ministerijos Garbės ženklu pažymėtas Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie Aplinkos ministerijos vyriausiasis specialistas Romas Pakalnis (už indėlį saugant kraštovaizdžio ir biologinę įvairovę, gebėjimą populiarinti gamtos ir kultūros paveldo vertybes, rasti tinkamus sprendimus joms išsaugoti, žinių ir patirties sklaidą) ir Aplinkos apsaugos agentūros (AAA) Jūrinių tyrimų departamento Techninio aptarnavimo skyriaus vedėjas Vytautas Ašmontas (už indėlį į Lietuvos tarptautinių ryšių jūrinėje meteorologijoje plėtrą, meteorologinės ir hidrologinės informacijos kokybės gerinimą).
Už profesinės veiklos nuopelnus padėkos taip pat įteiktos Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento (RAAD) Valstybinės analitinės kontrolės skyriaus vyriausiajai specialistei Margaritai Beliackajai ir AAA Poveikio aplinkai vertinimo departamento Marijampolės ir Alytaus skyriaus vyriausiajam specialistui Česlovui Vyzai.
Aukščiausiojo laipsnio Nusipelniusio aplinkosaugininko ženklas už ilgametį ir nepriekaištingą 50 metų darbą įteiktas AAA Jūrinių tyrimų departamento Hidrologijos skyriaus specialistei Valtraud Meškovai.
Aplinkos ministerijos medaliai įteikti geriausiais aplinkos apsaugos inspektoriais šiemet pripažintiems: Utenos RAAD Ignalinos rajono agentūros vedėjui Viktorui Ksenzovui, Marijampolės RAAD Mokesčių ir atliekų kontrolės skyriaus vedėjai Snieguolei Ambrasienei ir Panevėžio RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkui Alfredui Breivei.
Ženklu „Už visuomeninę veiklą" pagerbti ornitologas Marius Čepulis ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų vadas pulkininkas Arturas Jasinskas.
Padėkomis pažymėti ištikimiausi gamtos bičiuliai, aplinkosauginių pilietinių akcijų iniciatoriai ir dalyviai. Tai Rasa ir Algirdas Breidokai, rūpestingi tautinio paveldo puoselėtojai, aktyvus gamtos žinių propaguotojas Bronius Jurgelevičius, Žagarės krašto ūkininkai Alvyda ir Laimondas Malinauskai, atkasę ir pritaikę lankyti Brolių akmenį, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Panevėžio Vyčio apygardos 5-osios rinktinės vadas pulkininkas leitenantas Andrius Mickus ir etnografinio Zervynų kaimo puoselėtojai Artūras ir Algis Svirneliai.
Padėkos pareikštos ir geriausiems aplinkosaugininkų talkininkams. Šiemet jais pripažinti AB „Panevėžio butų ūkis" ir AB „Panevėžio energija" darbuotojai, padėję aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnams sustabdyti taršą, kai buvo nustatyta, kad „Kauno vandenų" valyklos technologiniame procese susidarančios nuotekos patenka tiesiai į Nemuną. Padėkomis pažymėti: AB „Panevėžio energija" generalinis direktorius Petras Diksa ir gamybos direktorius Rolandas Bitcheris, AB „Panevėžio butų ūkis" direktorius Gintaras Ruzgys, gamybos organizavimo inžinierius Vilius Bernotas ir plataus profilio statybininkai Alvydas Čiūras ir Egidijus Pazniokas.
Už gerus tarnybos rezultatus Pasaulinės aplinkos dienos proga ministras Kęstutis Navickas pareiškė padėkas 103 Aplinkos ministerijos sistemos darbuotojams.

Aplinkos ministerijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Nusipelniusiems aplinkos saugotojams ir puoselėtojams įteikti apdovanojimai

  Trečiadienį per iškilmingą Pasaulinės aplinkos apsaugos dienos minėjimą buvo pagerbti ir apdovanoti geriausi Aplinkos ministerijos sistemos darbuotojai ir aplinkosaugai itin nusipelnę visuomenės atstovai. Ministro padėkos įteiktos ir dviem uteniškiams.

 • Aplinkosaugininkai įgyvendino jaunuolio svajonę

  Utenos regiono aplinkos apsaugos departamentas prisidėjo prie visoje Lietuvoje organizuojamo projekto „Vaikų svajonės“.

 • Aplinkosaugininkai „garažiukuose“ aptiko nemažai pažeidimų

  Visoje šalyje surengtos aplinkosauginės akcijos „Garažiukas“ rezultatai rodo, kad autotransporto priežiūros ir remonto sektoriuje vis dar padaroma nemažai atliekų tvarkymo pažeidimų. Šios tradicinės akcijos, kuri vyko nuo spalio 3 d. iki lapkričio 4 d., tikslas – apsaugoti aplinką nuo taršos transporto priemonių atliekomis ir teršalais.

 • Aplinkosaugininkai visuomenę moko mylėti gamtą

  Utenos regiono aplinkos apsaugos departamentas (RAAD) Utenos miesto visuomenei surengė tikrą šventę: visą antradienį prie Utenos kultūros centro pristatoma Utenos regione aplinkosaugininkų vykdoma darbų organizavimo sistema, o smalsūs miestelėnai gali išbandyti specialiausius žiūronus ar pamatyti, kokiomis priemonėmis brakonieriai išeina gaudyti žuvų ar medžioti miško žvėrelių.

 • Prezidentūroje apdovanojo daugiavaikes motinas

  Gegužės 5 dieną Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė artėjančios Motinos dienos proga pasveikino ir ordino „Už nuopelnus Lietuvai" medaliu apdovanojo daugiavaikes motinas.

 • Pagerbti kultūros pasaulio atstovai ir meno kūrėjai

  Ketvirtadienį, kovo 9 dieną, Vyriausybės rūmuose Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis ir kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson pasveikino dvylika nusipelniusių kultūros pasaulio atstovų bei meno kūrėjų, tarp jų – ir Lietuvos puodžių karalių uteniškį Vytautą Valiušį.

 • Apdovanojo mokyklas: dvi iš jų Utenoje

  „Kokius darbus kiekvienas iš jūsų pirmiausia nuveiktų, jei taptų švietimo ir mokslo ministru?", - paklausė iš įvairių šalies mokyklų į susitikimą Švietimo ir mokslo ministerijoje atvykusių mokinių švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė. Čia antradienį padėkomis buvo apdovanoti nacionalinėje judriųjų pertraukų akcijoje dalyvavusios mokyklos.

 • Rizikuoja net ir žinodami skaudžias pasekmes

  Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, vykdydami reidus Utenos, Molėtų rajonuose, nustatė šiurkščių mėgėjų žvejybos taisyklių reikalavimų pažeidimų.

 • Geriausiems metų aplinkosaugininkams – apdovanojimai ir padėkos

  Per iškilmingą Pasaulinės aplinkos dienos minėjimą praėjusį penktadienį buvo pagerbti ir apdovanoti geriausi Aplinkos ministerijos sistemos darbuotojai ir aplinkosaugai itin nusipelnę visuomenės atstovai. Už drąsą gelbėjant skendusį žveją padėkomis apdovanoti ir molėtiškiai Robertas Kuzma, Albertas Vaišvila ir Vaidas Vaišvila.

 • Naujas vadas seka pirmtako pramintais interesų konfliktų takais

  Kai prieš porą metų Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento (RAAD) vadovo vairą perėmė jaunas vadovas Lauris Martišius, įstaigos darbuotojai, pavargę nuo buvusio vadovo vadovavimo, nevienareikšmiškai įvertinto tiek Vyriausiosios tarnybinės  etikos komisijos, tiek Aplinkos ministerijos, tikėjosi gyventi geriau. Deja, šiandien jie nedrąsiai šnabžda koridoriuose, o peržengę minimos įstaigos slenkstį kiek drąsiau prabyla sparnuota fraze: „Karalius mirė. Tegyvuoja naujas karalius." Aplinkos ministerijoje pradėtas tyrimas tikrinant, ar Utenos RAAD viešųjų ir privačių interesų konfliktai su vadovų kaita nesibaigė. Tačiau eiliniai Utenos RAAD tarnautojai jį vertina skeptiškai tvirtindami, kad naujasis jų vadas turi „stogą" aukščiausiuose ministerijos sluoksniuose.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1025
Vakar apsilankė:8841
Šią savaitę apsilankė:1025
Šį mėnesį apsilankė:229193
Viso (nuo 2015-02-16):8620337
Šiuo metu naršo:
81
2018-06-25
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!