LietuvaNaująjį bolidą B. Vanagas išbandė sostinės širdyje
2016 lapkričio 10, Ketvirtadienis 15:11

Naująjį bolidą B. Vanagas išbandė sostinės širdyje

Naująjį bolidą B. Vanagas išbandė sostinės širdyje
  • 7 foto

Naująjį lenktynininko Benedikto Vanago bolidą „Toyota Hilux", kuriuo jis startuos Dakaro ralyje, ketvirtadienį įvertino sostinės Rotušės aikštėje susirinkę vilniečiai ir miesto svečiai.

„Dėkoju jums už palaikymą, kurį jaučiu ir Dakaro ralio metu. Džiaugiuosi galėdamas parodyti naują mūsų komandos bolidą, kuris netrukus iškeliaus į Pietų Ameriką. Tikiu, kad juo galime vytis geriausius", – sakė B. Vanagas.
Lenktynininkas naujuoju „Toyota Hilux" apsuko simbolinį ratą aplink Rotušės aikštę. Bolidą ir jo ekipažą palaimino Lietuvos kariuomenės vyr. kapelionas pulkininkas leitenantas Rimas Venckus.
B. Vanagas šiuo visiškai naujo modelio bolidu jau sausį startuos Dakaro ralyje, kuris prasidės Paragvajuje.
„Pasaulis nestovi vietoje, todėl siekdami rezultatų ir mes privalome žengti koja kojon su pažanga", – sakė B. Vanagas, Dakaro ralyje su „General Financing team Pitlane" važiuosiantis penktą kartą.
Pasak jo, atsižvelgiant į sparčiai tobulėjančias automobilių technologijas ir Dakaro lenktynininkų pažangių sprendimų pasirinkimą, naujas tobulesnis bolidas buvo būtinas. „Toyota Hilux" bolido esminiai patobulinimai – keliasdešimt papildomų arklio galių, nepriklausoma visų ratų pakaba ir vien iš anglies pluošto pagamintas kėbulas.
Pagal specialų užsakymą pagamintą bolidą B. Vanagas pristatė drauge su šturmanu iš Lenkijos Sebastianu Rozwadowskiu.
„Tai bus antrasis Dakaras su Benediktu. Jis profesionalus lenktynininkas, savo darbui atsiduodantis šimtu procentu, todėl sieksime dar geresnių rezultatų", – sakė Lenkijos ralio čempionas S. Rozwadowski.
Renginio, kurį vedė žurnalistas Edmundas Jakilaitis, pradžioje aikštėje pasirodė aplink pasaulį „Toyota Corolla" 50-mečio proga keliaujantis Vitoldas Milius.
Karšta arbata nemokamai vaišino Lietuvos šaulių sąjungos Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės šauliai, tarp kurių buvo ir žinomas hiphopo atlikėjas Gabrielius Liaudanskas – Svaras.
2017 metų Dakare „General Financing team Pitlane" komanda turės įveikti daugiau nei 10 tūkstančių kilometrų trasą, kuri drieksis per tris Pietų Amerikos valstybes: Paragvajų, Argentiną ir Boliviją.

Laikraščio „Utenos diena" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:674
Vakar apsilankė:4170
Šią savaitę apsilankė:18577
Šį mėnesį apsilankė:47344
Viso (nuo 2015-02-16):9310306
Šiuo metu naršo:
68
2018-12-14
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!