LietuvaSavanorystė jungia žmones, idėjas ir keičia gyvenimo būdą
2016 gegužės 20, Penktadienis 10:11

Savanorystė jungia žmones, idėjas ir keičia gyvenimo būdą

Savanorystė jungia žmones, idėjas ir keičia gyvenimo būdą

Šiais metais Europos savanorių tarnyba švenčia savo 20-metį. Visagine prie šios gražios iniciatyvos prisijungė Visagino jaunimo darbo centras kartu su partneriais – Visagino savivaldybės administracija, Visagino kūrybos namais ir asociacija „Šuklino olimpinis sporto klubas".

Gegužės 15 dieną Visagine šiai datai paminėti buvo organizuota eisena „Europos kelias", kur dalyvavo miesto savanoriai su nemotorizuotomis priemonėmis, dalyvauti buvo kviečiami neįgalieji su vežimėliais, tėvai su vaikiškais vežimėliais ir savo mažyliais, gyventojai bei svečiai su paspirtukais, riedlentėmis, dviračiais ir kt. Eisena vyko Veteranų ir Parko gatvėse.
Gegužės 18 dieną Visagino savivaldybės administracijos didžiojoje salėje vyko renginys, skirtas Europos savanorių tarnybos 20-mečiui paminėti. Renginio metu dalyviai susipažino su Europos savanorių tarnybos (EST) istorija ir veikla, sėkmės istorijomis bei gyva patirtimi – renginyje dalyvavo EST savanoriai iš Ispanijos ir Prancūzijos, šiuo metu savanoriaujantys Utenoje. Buvo pristatytos ir pagerbtos Visagino organizacijos, priimančios savanorius, o visi dalyviai galėjo pasidalinti savo įspūdžiais, patirtimi ir mintimis apie savanorystės vaidmenį šiuolaikinėje visuomenėje.

Visagino savivaldybės administracijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Patarimai jaunimui: kokios galimybės dirbti, keliauti ir savanoriauti

    Mokiniai, studentai ir visi jauni žmonės vasarą gali įgyti patirties dirbdami, savanoriaudami ar keliaudami. Įprastai informacijos apie šias veiklas labai daug, tad šįkart pateikiame pagrindinius portalus, kuriuose galima rasti informacijos apie darbą ir darbo sąlygas jaunimui, savanorystę bei galimybes nemokamai traukiniais pakeliauti po Europos Sąjungos šalis.

  • Uteniškes veža draugystė ir savanorystė

    Sausio mėnesį Lietuvoje jau trečią kartą startavo LRT pristatomas socialinis projektas „Draugystė veža“, kurio pagrindinis tikslas – mažinti atskirtį tarp žmonių su negalia ir jos neturinčiųjų. Organizatoriai dalyvauti projekte ragino draugų poras, kurios turi svajonę gyvai stebėti šiais metais Portugalijos sostinėje vyksiantį „Eurovizijos“ dainų konkursą. „Utenos diena“ kviečia iš arčiau susipažinti su viena iš porų – Utenoje gyvenančiomis draugėmis Sandra Ragaišyte ir Raimonda Gaulyte. Merginos, kurias sujungė noras padėti kitiems, teigė, kad jau dabar jaučiasi nugalėtojomis, nes gyvenimas joms padovanojo didžiausią – draugystės – dovaną.

  • Savanorystės virusu užsikrėtę jaunuoliai sulaukė rajono valdžios dėmesio

    Rugsėjo 11 dieną Utenos rajono savivaldybės administracijoje buvo pagerbti aktyviausi ketvirtus metus skaičiuojančios „Juventus" krepšinio lygos savanoriai. Nevyriausybinės organizacijos nariams rajono meras Alvydas Katinas, padedamas Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus jaunimo reikalų koordinatorės Justės Rudokienės, įteikė padėkas už įkvepiantį savanorišką darbą, skatinantį mokinių užimtumą ir svariai prisidedantį prie regioninės krepšinio plėtros bei Utenos miesto ir bronzinės „Juventus" krepšinio komandos vardo garsinimo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2651
Vakar apsilankė:4562
Šią savaitę apsilankė:7213
Šį mėnesį apsilankė:123233
Viso (nuo 2015-02-16):10214676
Šiuo metu naršo:
106
2019-05-21
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!