Ministrė ramina įsikarščiavusius politikus
LietuvaMinistrė ramina įsikarščiavusius politikus
2015 gruodžio 28, Pirmadienis 09:14

Ministrė ramina įsikarščiavusius politikus

Ministrė ramina įsikarščiavusius politikus

Žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės pozicija nesikeičia: susikompromitavę tarnautojai nebuvo ir nebus toleruojami.
Šiuo metu Žemės ūkio ministerijoje vyksta tarnybinio nusižengimo tyrimas dėl NŽT vadovės D. Gineikaitės veiksmų. Ministerijoje yra sudaryta komisija, kuri įvertins visas padarinius ir pasiūlys sprendimus. NŽT vadovė, kol vyksta tyrimas, nevadovauja tarnybai, taip pat kreiptasi į policiją, prašant pateikti oficialią informaciją ir į Specialiųjų tyrimų tarnybą, pažymint, kad Žemės ūkio ministerija yra pasirengusi bendradarbiauti, atliekant šį tyrimą.

Žemės ūkio ministrė praėjusią savaitę pasiūlė Daivai Gineikaitei savo noru pasitraukti iš užimamų pareigų, vos išgirdusi apie visas avarijos aplinkybes, tačiau ji atsisakė tą padaryti.
„Esame teisinė valstybė, todėl net suprasdama, kad populizmas šiuo metu man būtų kur kas palankesnis, negaliu vadovautis emocijomis. Procedūros dėl Daivos Gineikaitės veiksmų yra vykdomos ir bus padaryta viskas, kad tarnybos vardą sutepęs tarnautojas neturėtų kelio atgal. Tačiau tokiam sprendimui reikalingi ne karšti politikų jausmai, o teisiniai veiksmai. Ir šito principo laikysiuosi", – sakė žemės ūkio ministrė.
„Įsikarščiavusiems politikams noriu priminti, kad Lietuvoje vis dar galioja Valstybės tarnybos įstatymas ir jeigu darbuotojas neatsistatydina pats, deja, privalome vadovautis įstatymu ", – pridūrė ministrė.
Žemės ūkio ministerijos sudaryta komisija nagrinėja visus teisinius aspektus dėl tarnybinio nusižengimo, o Kauno apylinkės teismas Daivos Gineikaitės bylą ketina nagrinėti sausio 20 dieną.

Žemės ūkio ministerijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Ministrė J. Petrauskienė susitiko su Utenos kolegijos bendruomene

  Lapkričio 10 dieną Utenos kolegijoje lankėsi Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė.

 • Visagine lankėsi ministras L. Kukuraitis

  Spalio 20 dieną Visagine su vizitu apsilankė Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis su savo komanda, Seimo narys Tomas Tomilinas (Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininko pavaduotojas) bei Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos vadovė Žydronė Žukauskaitė–Kasparienė.

 • Utenoje apsilankiusi kultūros ministrė uteniškiams augino sparnus

  Praėjusį ketvirtadienį Utenoje lankėsi LR kultūros ministerijos ministrė Liana Ruokytė-Jonsson. Tądien apsilankymą regionuose tęsusi ministrė į Uteną atskubėjo iš Anykščių. Periferijoje veikiančius kultūrininkus lankanti ministrė siekia iš arčiau pažvelgti į kasdienybę, kuria gyvena regionų kultūros darbuotojai, sužinoti, su kokiomis problemomis jie susiduria ir kuo gali pasidžiaugti.

 • Utenos kolegijos direktorius G. Bužinskas susitiko su Švietimo ir mokslo ministre

  Birželio 15 dieną vykusiame kolegijų direktorių susitikime su švietimo ir mokslo ministre Audrone Pitrėnienė buvo aptartos koleginio sektoriaus aktualijos.
  Tai – mokslo taikomoji veikla, kolegijų absolventų studijų tęstinumas, diplomų priedėlio turinio patikslinimas ir kiti svarbūs kolegijų bendruomenėms klausimai.   Utenos kolegijai, kaip regioninei kolegijai, ypač aktualūs buvo susitikimo momentai, akcentuojantys kolegijų orientaciją į regionų porekius, aukštojo mokslo galimybių ir perspektyvų regionuose aptarimas.

 • Ministrė A. Pabedinskienė: „Turime pasirūpinti, kad vaikai mokykloje būtų pavalgę“

  Socialinės apsaugos ir darbo ministerija parengė ir suinteresuotoms institucijoms derinti pateikė Socialinės paramos mokiniams įstatymo pataisas, kuriomis siūlo nemokamą maitinimą skirti visiems mokiniams, kurie mokosi pagal priešmokyklinio ugdymo ar pagal pradinio ugdymo programas, nepriklausomai nuo šeimos gaunamų pajamų.

 • Dirbti pradėjo švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė

  Antradienį dirbti pradėjo švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.
  „Tikiu mūsų komanda, čia dirbančiais žmonėmis. Tikiu, kad kartu nuveiksime daug darbų, nors laiko ir mažai, – sakė ministrė A. Pitrėnienė. – Švietimas man visą laiką buvo ir yra pirmoji, svarbiausioji partija. Iki šiol dirbau ir dirbsiu tik švietimui. Tai pati svarbiausia Lietuvos sritis".

 • Utenoje lankėsi sveikatos apsaugos viceministrė Jadvyga Zinkevičiūtė

  Gegužės 8 dieną Utenoje lankėsi sveikatos apsaugos ministro pavaduotoja Jadvyga Zinkevičiūtė ir Sveikatos stiprinimo valdybos Asmens ir visuomenės sveikatos integravimo skyriaus vedėja Rita Valentukevičienė. Vizito tikslas – susipažinti su visuomenės sveikatos priežiūros įstaigų – Utenos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro ir Utenos visuomenės sveikatos centro – veikla, apžvelgti iššūkius ir problemas, su kuriomis susiduria įstaigų darbuotojai, aptarti visuomenės sveikatos priežiūros paslaugų teikimą.

 • Ministrė A. Pabedinskienė susitiks su Utenos vaikų globos namų auklėtiniais

  Lapkričio 4 d. 16.05 val. socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė susitiks su Utenos vaikų globos namų auklėtiniais.
  Susitikimas, kuris įvyks Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje, yra jau trečius metus šalyje spalio–gruodžio mėnesiais įgyvendinamo socialinio projekto „Įmonių dienos vaikams ir su vaikais" vienas iš renginių. Jo globėja – A. Pabedinskienė.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1513
Vakar apsilankė:6336
Šią savaitę apsilankė:46647
Šį mėnesį apsilankė:57461
Viso (nuo 2015-02-16):14324621
Šiuo metu naršo:
57
2020-08-09
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!