LietuvaŠalies garbę P. Korėjoje gins keturi Utenos apskrities sportininkai
2018 vasario 02, Penktadienis 11:11

Šalies garbę P. Korėjoje gins keturi Utenos apskrities sportininkai

Šalies garbę P. Korėjoje gins keturi Utenos apskrities sportininkai
  • 7 foto

Sausio 31 dieną į Žiemos olimpines žaidynes išlydėti keturi ignaliniečiai sportininkai ir trys jų treneriai. Tai jau penktoje olimpiadoje dalyvausianti biatloninkė Diana Rasimovičiūtė, biatlonininkas Tomas Kaukėnas, slidininkai Mantas Strolia ir Modestas Vaičiulis. Kartu su šiais Ignalinos ir Lietuvos vardą garsinančiais sportininkais pagerbti ir jų treneriai  Kazimiera Strolienė, Aurimas Bučelis ir Ruslanas Nikitinas.

Ignalinos rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis sportininkams įteikė Ignalinos, o treneriams – Lietuvos vėliavas, taip pat perdavė suvenyrus su šalies ir mylimo miesto simbolika. „Mums didžiulis džiaugsmas jus matyti čia ir stebėti jūsų ryžtą olimpiadose. Jau vien dalyvavimas tokio lygio varžybose yra garbė ir įvertinimas, kurie pasiekiami tik patiems stipriausiems ir ryžtingiausiems...“, – kalbėjo meras. Savivaldybės vadovas pastebėjo, kad žiemos sporte Lietuva nėra iškovojusi daug medalių, bet visi jie susieti su Ignalina.

Vasario 1 dieną Lietuvos sportininkų delegaciją į XXIII žiemos olimpines žaidynes Pietų Korėjoje išlydėjo LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Prezidentė įteikė šalies trispalvę Lietuvos rinktinės kapitonui biatlonininkui ignaliniškiui Tomui Kaukėnui. Šią vėliavą sportininkas neš vasario 9 dieną vyksiančio žiemos žaidynių atidarymo metu.

Pasak Prezidentės, šiemet olimpinėse žaidynėse Lietuvos trispalvė plevėsuos dar stipriau. Valstybės atkūrimo šimtmetis suvienys tautiečius visame pasaulyje, todėl mūsų olimpiečiai jaus milžinišką palaikymą. Šalies vadovė palinkėjo, kad ši vienybė taptų dar didesne paskata garbingai atstovauti Lietuvai ir siekti pačių geriausių rezultatų.
„Man tai didelė garbė, jaučiausi labai pamalonintas, kai sužinojau, kad reikės nešti mūsų šalies vėliavą“, – teigė T. Kaukėnas.
Vasario 9 dieną prasidedančiose XXIII žiemos olimpinėse žaidynėse Lietuvai atstovaus devyni sportininkai: keturi biatlonininkai, trys slidininkai ir du kalnų slidininkai. Pirmosios žaidynėse pasirodys biatlonininkės Diana Rasimovičiūtė ir Natalja Kočergina – vasario 10 dieną jų laukia sprintas (7,5 km.)
Žaidynėse dalyvaus apie 3 000 sportininkų iš 95 valstybių, bus išdalinti 102 medalių komplektai.

Laikraščio „Utenos diena“ inf.

 

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Už didelį kraitį apdovanojimų – šilti padėkos žodžiai sportininkams

    „Šiandien susirinkome pagerbti geriausius Utenos rajono ir Utenos daugiafunkcio sporto centro sportininkus ir trenerius“, – tokiais žodžiais tradicinę sportininkų apdovanojimo ceremoniją pradėjo vedantysis Paulius Čyvas, pabrėždamas, kad jau išrinktas geriausias sportininkų dešimtukas olimpinių sporto šakų grupėje ir penketukas neolimpinių sporto šakų grupėje. Mūsų krašto ir Lietuvos vardą garsinantys pasaulio ir Europos sporto arenose uteniškiai sportininkai paskatinti ir piniginiais prizais.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1132
Vakar apsilankė:13001
Šią savaitę apsilankė:14133
Šį mėnesį apsilankė:196491
Viso (nuo 2015-02-16):8284142
Šiuo metu naršo:
101
2018-05-22
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!