Lietuva„Adventur“ kvies atrasti dainuojančią ir šokančią Lietuvą
2018 sausio 23, Antradienis 09:31

„Adventur“ kvies atrasti dainuojančią ir šokančią Lietuvą

„Adventur“ kvies atrasti dainuojančią ir šokančią Lietuvą

Lietuvos vardą garsinantis, šimtus tūkstančių lietuvių vienijantis, svečius iš viso pasaulio žavintis didžiausias šalies kultūros įvykis – Lietuvos dainų šventė – sausio 26–28 dienomis bus pristatyta parodų centre „Litexpo“ vyksiančioje tarptautinėje turizmo parodoje „Adventur“.

Dainų šventės organizatorius Lietuvos nacionalinis kultūros centras parodos metu rengs įdomius renginius bei koncertus, vyks pokalbiai su Pasaulio lietuvių bendruomenės ir Tautinių mažumų departamento atstovais, bus pristatytas Šimtmečio žygis per Lietuvą – per miestus ir miestelius keliaujantis projektas kvies į susitikimus su žymiais to krašto žmonėmis, istorikais. Stende lankytojams dalijama Lietuvos šimtmečio dainų šventės „Vardan tos...“ atributika atskleis būsimos šventės sumanymą, rodomi filmai reprezentuos unikalią iš kartos į kartą perduodamą Lietuvos tradiciją ir gyvąją šiuolaikinę kultūrą.

Šiais metais Dainų šventės stendą papuoš įspūdingo dydžio 2018 metų šventės pavadinimą skelbiantis užrašas „Vardan tos“, prie kurio bus kviečiami įsiamžinti ir parodos lankytojai. Tai pat bus pasiūlyta skaitmeninė pramoga – interaktyvus veidrodis, leidžiantis virtualiai pasimatuoti ir nusifotografuoti su pasirinkto Lietuvos regiono tautiniu kostiumu.

Sausio 26 dieną, penktadienį, 12 val. Dainų šventės stende apie renginį „Šimtmečio žygis per Lietuvą“ pasakos projektų „Tautiška giesmė aplink pasaulį“ ir „Lietuva 4.000.000“ įdėjų autorius Raimundas Daubaras, Lietuvos nacionalinio kultūros centro ir Dainų šventės direktorius Saulius Liausa. Koncertuos Lietuvos solistų ir vokalinių ansamblių konkurso „Sidabriniai balsai" laureatė Jolanta Kisielytė–Sadauskienė (sopranas), Eugenijus Čiplys (birbynė), Ramunė Balčiūnaitė (kanklės).

Vakare, 18 val., įspūdingą dainų šventės Šokių dienos programą pristatys Vilniaus Gedimino technikos universiteto ansamblis „Vingis“.

Sausio 27 d., šeštadienį, 12 val. Dainų šventės stende vyks Lietuvos dainų šventės renginio „Šimtas Lietuvos veidų – sujunkime Lietuvą“ pristatymas, pokalbis su Pasaulio lietuvių bendruomenės ir Tautinių mažumų atstovais. Koncertuos liaudiškų šokių ansamblis „Perła" ir Jungtinis Lietuvos vaikų choras.

Šeštadienio popietę, 16 val., į koncertą pakvies garsusis berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“. Skambės kūriniai iš 2018 m. Dainų dienos repertuaro.

Birželio 30–liepos 6 d. vyksianti Dainų šventė – vienas didingiausių Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo renginių, suvienysiančių apie 40 tūkstančių dalyvių iš Lietuvos ir lietuvius iš viso pasaulio. Žiūrovų lauks net septynios muzikos, dainų, šokių ir nepamirštamų įspūdžių kupinos dienos. Kulminacija taps liepos 6-ąją vyksianti Dainų diena, jos pabaigoje keliolikos tūkstančių atlikėjų choras giedos Tautišką giesmę.

Lietuvos nacionalinio kultūros centro inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Tarptautinė turizmo paroda „Adventur“: prie kokių naujų tendencijų taikosi kelionių organizatoriai?

    Sausio 20–22 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo", Vilniuje, kelionių entuziastus sukvies jau tradicija tapusi 5-oji tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda – „Adventur". Tris dienas truksiančiame renginyje lankytojai turės galimybę praplėsti atostogų žemėlapį naujomis kryptimis Lietuvoje ir už jos ribų, susipažinti su karščiausiomis 2017-ųjų turizmo sektoriaus tendencijomis bei pasiklausyti vertingų patarimų tiesiai iš ekspertų lūpų.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1892
Vakar apsilankė:4644
Šią savaitę apsilankė:10858
Šį mėnesį apsilankė:39625
Viso (nuo 2015-02-16):9302587
Šiuo metu naršo:
53
2018-12-12
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!