KriminalaiIlgapirščiai padirbėjo iš peties: sodybų savininkai liko nemaloniai nustebinti
2017 birželio 05, Pirmadienis 11:47

Ilgapirščiai padirbėjo iš peties: sodybų savininkai liko nemaloniai nustebinti

Ilgapirščiai padirbėjo iš peties: sodybų savininkai liko nemaloniai nustebinti

Praėjusį savaitgalį į Utenos rajone esančias sodybas atvykę jų savininkai buvo nemaloniai nustebinti. Čia apsilankę ilgapirščiai buvo pasisavinę viską, ką rodo – nuo žemės ūkio padargų iki žaislinių laivelių.

Šeštadienį į Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus kreipėsi net trys Vilniaus gyventojai, kurie nurodė, jog jiems priklausančiose sodybose Utenos rajone lankėsi nekviesti svečiai.
Į Tauragnų seniūnijoje, Vyžių kaime, esančią sodybą atvykęs vilniškis pastebėjo, kad ilgapirščių įsibrauta į daržinę, iš kurios pagrobtas rankinis žolės smulkintuvas, keturi arklinio vežimo ratai, dviratis, šeši grėbliai, keturi kastuvai, penkerios šakės, o padaryta žala siekia 427 eurus.
Įvairių daiktų, sudėtų į mobilų vagonėlį, pasigedo ir iš sostinės atsikvėpti į Antilgės kaimą (Daugailių sen.) atvykęs sostinės gyventojas, paskaičiavęs, kad ilgapirščiai pasidarbavo ir jo sodyboje, iš kurios pasisavino daiktų už 388 eurus.
Tą pačią dieną trečiam sostinės gyventojui savaitgalis apkarto atvykus į sodybą Gatelių kaime (Daugailių sen.). Čia jis pasigedo trimerio STIHL variklio ir valdymo rankenos, benzininio pjūklo STIHL, 15 litrų benzino, žiūronų, prožektoriaus ANSMAN, alkoholinių gėrimų, televizijos priedėlio TV STAR ir žaislinio laivelio su valdymo pulteliu – šie daiktai buvo įvertinti 615 eurų.
Ankstų praėjusio šeštadienio rytą Antalgės kaimo (Leliūnų sen.) gyventojas pastebėjo, jog iš jam priklausančio garažo pagrobtas traktorius CHTZ T-16MG, kurio vertė – 2 tūkst. eurų. Tą pačią dieną dingusi transporto priemonė rasta kitoje gatvėje apvirtusi.
Nuo vagišių nukentėjo ir uteniškis, kuris sekmadienį nuvyko į jam priklausančią sodybą Taurapilio kaime (Tauragnų sen.), kur esančiame ūkiniame pastate neberado keturių dviračių, žoliapjovės ir kitų vertingų daiktų už maždaug 1 000 eurų.

Laikraščio „Utenos diena" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Vagys įsisuko į parduotuvę, namus ir automobilių stovėjimo aikštelę

  Ilgapirščiai švarino ir parduotuvę, iš kur nugvelbė degtinės butelius, ir moters namus – iš jų išsinešė papuošalus, pinigus, ir darbavosi automobilių stovėjimo aikštelėje, kurioje apšvarino BMW.

 • Santaupos keliauja į sukčių rankas, nuo vagišių nukentėjo ir viena įmonė

  Šiomis dienomis sukčiai pasidarbavo iš peties: iš Utenos rajono gyventojų išviliojo nemenką pinigų sumą. Nuo vagišių nukentėjo ir viena uteniškių įmonė, iš kurios pasisavinti 25 tūkst. eurų.

 • Kratas atlikę policijos pareigūnai rado daugybę pavogtų daiktų

  Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriuje yra atliekama eilė ikiteisminių tyrimų dėl vagysčių iš gyvenamųjų ir negyvenamųjų patalpų, sodybų, garažų. Atlikus kratas pas įtariamuosius asmenis, buvo rasti įvairūs darbo įrankiai, sodo ir daržo technika.

 • Vagišiai darbavosi turgavietėse

  Praėjusį savaitgalį nuo ilgapirščių nukentėjo du Utenos apskrities gyventojai, praradę ir pinigines, ir asmens dokumentus.

 • Apvogti du butai

  Liepos 24 dieną į Utenos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi du uteniškiai, kurie tvirtino pastebėję, jog apvogti jų butai – vagys išnešė papuošalus, pinigus ir kompiuterį.

 • Lauko virtuvėje vagys pasidarbavo iš peties

  Sekmadienį Daugailių seniūnijoje buvo pastebėta, kad lauko virtuvėje apsilankė ilgapirščiai, kurie nugvelbė įvairių įrankių, dviratį, automobilių vairų, lieto lydinio ratus, automobilio navigacijas už daugiau kaip 5 tūkstančius eurų.

 • Apšvarino sudeikiečius

  Antradienį ilgapirščiai apšvarino du gyvenamuosius namus Sudeikių seniūnijoje. Po pietų šioje seniūnijoje gyvenanti moteris pastebėjo tai, kad vagių įsibrauta į jos namus ir pasisavinti 9 tūkst. eurų.

 • Sulaikyti vagys, grobstę ūkininkams priklausančius degalus

  Dar pernai Ignalinos rajone buvo įvykdyta ne viena kuro vagystė iš rajono ūkininkų. Visais atvejais buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai, tačiau asmenis, įvykdžiusius vagystes, pavyko nustatyti tik šių metų rugsėjo 29 dieną.

 • Išaiškinta plėšikų grupuotė, užpuldavusi moteris

  Birželio ir liepos mėnesiais per Uteną nuvilnijo įžūlių nusikaltimų banga – į gaują susibūrę plėšikai nesidrovėjo vyresnio amžiaus moteris plėšti tiesiog gatvėse, šviesiu paros metu. Tačiau gaujos savivalė tęsėsi neilgai – du jos nariai yra išaiškinti, dar vienas įtariamasis ieškomas.

 • Vagys neišrankūs: juos suviliojo ir vienas litas, ir šaldytuve rasta lašiša

  Pastaruoju metu padaugėjo vagysčių, kurių metu vagys pasisavina viską, ką randa po ranka. Liepos 10 dieną Čiulėnų seniūnijoje (Molėtų r.) esančiuose poilsio namuose buvo pasigesta pinigų, mat vagys pasisavino 55-erių metų vyriškiui priklausančią piniginę su 1 lito kupiūra, 1 JAV dolerio kupiūra bei 185 eurais. Maža to, ilgapirščiai susigundė ir šaldytuve rasta lašišos pakuote.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:978
Vakar apsilankė:6446
Šią savaitę apsilankė:46504
Šį mėnesį apsilankė:145666
Viso (nuo 2015-02-16):7282341
Šiuo metu naršo:
54
2018-01-21