KriminalaiAvaringa sankryža pažymėta dar vienu eismo įvykiu
2017 gegužės 15, Pirmadienis 13:47

Avaringa sankryža pažymėta dar vienu eismo įvykiu

Avaringa sankryža pažymėta dar vienu eismo įvykiu
 • 6 foto

Pirmadienio priešpietę Utenoje, A. Baranausko ir Užpalių gatvių sankryžoje, įvyko avarija, kurios metu vairuotojai nenukentėjo, tačiau apgadintos abi transporto priemonės.

Ši sankryža paženklinta avarijomis. Iš jų viena skaudžiausių įvyko 2014 metais kovo 28 dieną, kai Utenoje girtas nuo policijos pareigūnų bėgęs 25 metų vairuotojas sankryžoje, išvažiavęs iš šalutinės gatvės, susidūrė su taksi automobiliu „Renault Megane". Tąkart žuvo taksi vairuotojas ir dvi pensinio amžiaus keleivės.
Per pastaruosius metus šioje vienoje avaringiausių miesto vietų taip pat netrūko eismo įvykių. Laimei, šį pirmadienį dėl neapdairaus garbaus amžiaus uteniškio, kuris su senutėle „Audi" su priekabėle iš šalutinės A. Baranausko gatvės išvažiavo į Užpalių gatvę ir susidūrė su „VW Caddy", niekas nenukentėjo. „VW Caddy" vairuotojas aiškino, kad jis net nespėjo sustabdyti, mat iš šalutinio kelio staiga iššoko „Audi", kuri ir rėžėsi į automobilio šoną gerokai jį apgadindama. „Nepraleido manęs. Ir nė negalvojo praleisti", – šyptelėjo vairuotojas.
Šalia gerokai apdaužyto automobilio sukiojosi ir avarijos kaltininkas, kuris tikino, kad ši vieta labai apgaulinga, nes medžių daug, prastas matomumas, todėl jis ir nepamatė pagrindine gatve riedančio „VW Caddy".

Laikraščio „Utenos diena" inf. ir nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Nuo policininkų sprukęs motociklininkas buvo sučiuptas

  Praėjusio penktadienio vakarą Utenoje jaunas motociklininkas bandė nesėkmingai pasprukti nuo policijos pareigūnų – apgadinusiam tarnybinį policijos automobilį nepaklusniam vairuotojui buvo panaudotas elektros impulsinis prietaisas „Taser".

 • Eismo įvykyje nukentėjo vaikas

  Šiandien, po 12 val., Aušros gatvėje kilo automobilių spūstis. To priežastis – eismo įvykis. Kaip „Utenos dienai" sakė liudininkė, neleistinoje vietoje kelią bandęs kirsti berniukas atsitrenkė į važiuojantį automobilį, vairuojamą moters, ir griūdamas susižalojo koją, todėl Greitosios medicinos pagalbos automobiliu buvo išvežtas į Utenos ligoninę apžiūrai.

 • Juodoji kelio atkarpa pareikalavo antros žmogaus gyvybės

  Antradienį, kovo 7 dieną, Zarasų rajone, kelyje Dusetos–Degučiai–Dūkštas, įvyko skaudi nelaimė – automobiliui „Subaru" susidūrus su vilkiku, 43 metų lengvojo automobilio vairuotoja žuvo įvykio vietoje. Tai jau antroji žūtis šioje kelio atkarpoje šįmet.

 • Aukštoji akrobatika gatvėje: automobilis užskrido ant kito

  Pastarosiomis dienomis vairuotojai Utenoje nenustoja stebinti: pirmadienį lengvasis automobilis vertėsi ant stogo, o antradienio rytą į mokyklą skubėjusios jaunos merginos vairuojama „Audi" užskrido ant kito automobilio.

 • Mieste automobilis vertėsi ant stogo

  Pirmadienis nesėkmingai prasidėjo dviem vairuotojams – uteniškei ir iš Dubingių atvykusiam 70 metų vyriškiui. Vyžuonų ir Palangos gatvių sankryžoje susidūrus jų vairuojamiems automobiliams, vienas iš jų nuo smūgio vertėsi ant stogo. Laimei, nukentėjusiųjų nebuvo – vairuotojai atsipirko tik dideliu išgąsčiu.

  Dėkojame skaitytojams už tai, kad pranešė apie šią avariją.

 • Mieste automobilis nuvertė stulpą

  Trečiadienio priešpietę Utenoje, Tauragnų gatvėje, įvyko avarija: lengvasis automobilis „Opel Zafira" trenkėsi į apšvietimo stulpą, kuris nuo smūgio nuvirto ant šaligatvio. Vairuotojas buvo išvežtas į gydymo įstaigą.

 • Molėtų rajone apvirto automobilis: jį vairavusi Latvijos pilietė žuvo vietoje

  Praėjusį šeštadienį, Kūčių vakarą, Molėtų rajone, kelyje Vilnius–Utena, apvirto automobilis, kurį vairavusi Latvijos pilietė neišgyveno.

 • Avariją mieste sukėlė galimai apsvaigęs vairuotojas

  Antradienio popietę Utenoje įvykusioje avarijoje vos per plauką pavyko išvengti aukų. Galimai neblaivaus vairuotojo vairuojamas VW „Golf" rėžėsi į „Volvo". Eismo įvykio metu „Golf", perskridęs šaligatvį, nulaužė betoninį stulpelį ir įskrido į privačiame kieme stovėjusį šiltnamį.

 • Avarijoje labiausiai nukentėjo „Mercedes-Benz“

  Vakar vakare, apie 18 val., J. Basanavičiaus gatvėje, ties Utenos automobilių turgumi, kuris priklauso „Regtomai", eismo įvykio metu susidūrė du lengvieji automobiliai.

 • Avarijos priežastis – neatidus vairavimas

  Šiandien, penktadienį, per pietus šalia bendrovės „Utenos trikotažas" J. Basanavičiaus gatve viena kryptimi vairuojamų uteniškių automobiliai pateko į avariją. Susidūrimo metu apdaužytos abi transporto priemonės.

Reklama

Reklama

DPC_250x250

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2017 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:520
Vakar apsilankė:10849
Šią savaitę apsilankė:28393
Šį mėnesį apsilankė:265713
Viso (nuo 2015-02-16):5597772
Šiuo metu naršo:
106
2017-06-29