Molėtų rajone kilęs gaisras – lyg iš filmo scenarijaus
KriminalaiMolėtų rajone kilęs gaisras – lyg iš filmo scenarijaus
2017 gegužės 09, Antradienis 09:51

Molėtų rajone kilęs gaisras – lyg iš filmo scenarijaus

Molėtų rajone kilęs gaisras – lyg iš filmo scenarijaus

Praėjusį savaitgalį Molėtų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai išskubėjo į Molėtų rajono Inturkės seniūnijoje esantį Gališkių kaimą, kur atviroje teritorijoje degė lengvasis automobilis VW „Golf".

Tuo metu netoli tos vietos, kur kilo gaisras, prie nenaudojamų ūkinių pastatų darbavosi du vyrai, kurie pastebėjo dūmus. Vienas iš vyriškių buvo Inturkės ugniagesių komandos ugniagesys savanoris A. Jančiūra. Atbėgę į įvykio vietą jie išvydo degantį automobilį, o jame – liepsnose skęstantį žmogų. Rizikuodami savo gyvybe vyrai iš liepsnų puolė traukti žmogų. Savanoris A. Jančiūra iš automobilio ištraukė apie 40 proc. viso kūno apdegusį automobilio savininką.
Laimei, tuo metu pro šalį vyko vokiečių karinių pajėgų medikai, kurie pastebėję dūmus suskubo patikrinti, kas atsitiko. Kariškiai nukentėjusiajam suteikė pirmąją medicininę pagalbą ir prižiūrėjo jį iki tol, kol atvyko iškviesti medikai. Kūną stipriai apdegęs vyras buvo išvežtas į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę.
Gaisro metu sudegė automobilio detalės, išdegė ir 10 a žolės. Ugniagesiai spėjo apsaugoti 10 m atstumu nuo gaisro židinio stovintį pastatą.
Kiek yra žinoma, prieš įvykstant nelaimei, lengvojo automobilio VW „Golf" vairuotojas važiuodamas užklimpo. Stengdamasis išvažiuoti iš vietos automobilį įklampino tiek, kad variklis ir išmetimo vamzdis siekė sausą žolę. Dėl to užsiliepsnojo sausa žolė, o nuo jos užsidegė ir automobilis.

Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf. ir nuotr.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Zarasiškis bus teisiamas dėl moters nužudymo ir jos namo padegimo

  Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir teismui perduota nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje 60-metis Zarasų rajono gyventojas kaltinamas bendraamžės moters nužudymu ir didelės vertės turto sunaikinimu.

 • Kūrena krosnį – supleškina namus

  Atvėsus orams ugniagesiai gelbėtojai šalyje pirmieji sužino apie kūrenimo sezono pradžią. Gaisrai dėl netvarkingų krosnių, židinių ir dūmtraukių šį rudenį jau sunaikino ar apgadino ne vieną dešimtį gyvenamųjų namų.

 • Gaisro metu sudegė žmogus

  Ketvirtadienio vakarą skaudi nelaimė įvyko Ignalinos rajone, Naujojo Daugėliškio kaime. Čia įsisiautėjusios liepsnos prarijo gyvenamąjį namą , o po gaisro rastas ir stipriai apdegusio žmogaus kūnas.

 • Pušynėlyje prie Kuktiškių siautėjo liepsnos

  Ketvirtadienio vidurdienį šalia Kuktiškių miestelio kilo gaisras – liepsnojo ypač sausa žolė, o ugnies liežuviai buvo apsiviję pakelėje augančias pušis. Dabar maždaug pusantro hektaro pušyno vietoje – juoda išdegusi paklotė. Padaryti nemenki nuostoliai.

 • Juknėnuose gaisras niokojo du statinius

  Praėjusį savaitgalį į Juknėnus (Daugailių sen.) ugniagesiai gelbėtojai važiavo net du kartus: ugnis nusiaubė lauko tualetą, o paskui liepsna siautėjo ir kaimyniniame pastate.

 • Šiemet Utenoje – pirmoji gaisro auka

  Ketvirtadienį, kovo 7-ą, prieš 11 val. Jasonyse, sodų bendrijoje „Dobilas“, kilo gaisras, kuriame žuvo 60-ties metų amžiaus namo šeimininkas. Jo žmona sugebėjo išeiti į lauką ir beveik nenukentėjo.

 • Naktį gamykloje kilo gaisras

  Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį bendrovėje „Utenos gelžbetonis“ įvyko gaisras. Įsiliepsnojusią ugnį gesinti atskubėjo ugniagesiai gelbėtojai, patirta ir nuostolių.

 • Įvykis Utenoje sukėlė ant kojų ugniagesius gelbėtojus

  Penktadienio rytą prieš 8 valandą Utenos mieste kaukė ugniagesių automobilių sirenos – sąmyšis kilo VšĮ Utenos ligoninės Reabilitacijos skyriuje (Kupiškio g. 66). Buvo pranešta, kad ant stogo sumontuota ventiliacijos sistema dega atvira liepsna ir veržiasi dūmai.

 • Garaže sudegė automobilis

  Sausio 29 dieną Utenoje, J. Basanavičiaus g. 114, esančiame garaže kilo gaisras, kurio metu sudegė liepsnose paskendęs lengvasis automobilis.

 • Degė jaunos šeimos būstas

  Sausio 17 dieną, ketvirtadienį, apie 15 val., kilo gaisras Pakalniuose (Leliūnų sen.) esančiame nuosavame name. Jauna šeima būstą įsigijo praėjusiais metais.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:5016
Vakar apsilankė:7438
Šią savaitę apsilankė:56878
Šį mėnesį apsilankė:145004
Viso (nuo 2015-02-16):11907196
Šiuo metu naršo:
76
2019-12-15
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!