Molėtų rajone kilęs gaisras – lyg iš filmo scenarijaus
KriminalaiMolėtų rajone kilęs gaisras – lyg iš filmo scenarijaus
2017 gegužės 09, Antradienis 09:51

Molėtų rajone kilęs gaisras – lyg iš filmo scenarijaus

Molėtų rajone kilęs gaisras – lyg iš filmo scenarijaus

Praėjusį savaitgalį Molėtų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai išskubėjo į Molėtų rajono Inturkės seniūnijoje esantį Gališkių kaimą, kur atviroje teritorijoje degė lengvasis automobilis VW „Golf".

Tuo metu netoli tos vietos, kur kilo gaisras, prie nenaudojamų ūkinių pastatų darbavosi du vyrai, kurie pastebėjo dūmus. Vienas iš vyriškių buvo Inturkės ugniagesių komandos ugniagesys savanoris A. Jančiūra. Atbėgę į įvykio vietą jie išvydo degantį automobilį, o jame – liepsnose skęstantį žmogų. Rizikuodami savo gyvybe vyrai iš liepsnų puolė traukti žmogų. Savanoris A. Jančiūra iš automobilio ištraukė apie 40 proc. viso kūno apdegusį automobilio savininką.
Laimei, tuo metu pro šalį vyko vokiečių karinių pajėgų medikai, kurie pastebėję dūmus suskubo patikrinti, kas atsitiko. Kariškiai nukentėjusiajam suteikė pirmąją medicininę pagalbą ir prižiūrėjo jį iki tol, kol atvyko iškviesti medikai. Kūną stipriai apdegęs vyras buvo išvežtas į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę.
Gaisro metu sudegė automobilio detalės, išdegė ir 10 a žolės. Ugniagesiai spėjo apsaugoti 10 m atstumu nuo gaisro židinio stovintį pastatą.
Kiek yra žinoma, prieš įvykstant nelaimei, lengvojo automobilio VW „Golf" vairuotojas važiuodamas užklimpo. Stengdamasis išvažiuoti iš vietos automobilį įklampino tiek, kad variklis ir išmetimo vamzdis siekė sausą žolę. Dėl to užsiliepsnojo sausa žolė, o nuo jos užsidegė ir automobilis.

Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf. ir nuotr.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Pušynėlyje prie Kuktiškių siautėjo liepsnos

  Ketvirtadienio vidurdienį šalia Kuktiškių miestelio kilo gaisras – liepsnojo ypač sausa žolė, o ugnies liežuviai buvo apsiviję pakelėje augančias pušis. Dabar maždaug pusantro hektaro pušyno vietoje – juoda išdegusi paklotė. Padaryti nemenki nuostoliai.

 • Juknėnuose gaisras niokojo du statinius

  Praėjusį savaitgalį į Juknėnus (Daugailių sen.) ugniagesiai gelbėtojai važiavo net du kartus: ugnis nusiaubė lauko tualetą, o paskui liepsna siautėjo ir kaimyniniame pastate.

 • Šiemet Utenoje – pirmoji gaisro auka

  Ketvirtadienį, kovo 7-ą, prieš 11 val. Jasonyse, sodų bendrijoje „Dobilas“, kilo gaisras, kuriame žuvo 60-ties metų amžiaus namo šeimininkas. Jo žmona sugebėjo išeiti į lauką ir beveik nenukentėjo.

 • Naktį gamykloje kilo gaisras

  Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį bendrovėje „Utenos gelžbetonis“ įvyko gaisras. Įsiliepsnojusią ugnį gesinti atskubėjo ugniagesiai gelbėtojai, patirta ir nuostolių.

 • Įvykis Utenoje sukėlė ant kojų ugniagesius gelbėtojus

  Penktadienio rytą prieš 8 valandą Utenos mieste kaukė ugniagesių automobilių sirenos – sąmyšis kilo VšĮ Utenos ligoninės Reabilitacijos skyriuje (Kupiškio g. 66). Buvo pranešta, kad ant stogo sumontuota ventiliacijos sistema dega atvira liepsna ir veržiasi dūmai.

 • Garaže sudegė automobilis

  Sausio 29 dieną Utenoje, J. Basanavičiaus g. 114, esančiame garaže kilo gaisras, kurio metu sudegė liepsnose paskendęs lengvasis automobilis.

 • Degė jaunos šeimos būstas

  Sausio 17 dieną, ketvirtadienį, apie 15 val., kilo gaisras Pakalniuose (Leliūnų sen.) esančiame nuosavame name. Jauna šeima būstą įsigijo praėjusiais metais.

 • Miestą dūmuose paskandinęs gaisras šeimą paliko be namų

  Ketvirtadienio vakarą Utena skendėjo dūmuose: K. Donelaičio gatvėje esančiame mediniame name staiga įsiplieskęs gaisras sunaikino turtą, supleškėjo gyvenamosios paskirties pastato stogas, išdegė namo konstrukcijos, priestatas bei vienas kambarys. Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai gelbėtojai puolė gesinti gaisrą, tačiau liepsnų liežuviai sunkiai pasidavė vandens čiurkšlėms. Su ugnimi kovota iki vėlaus vakaro.

 • Tragedija Daugailiuose: gyventojai gaili bene didžiausio pagalbininko

  Lapkričio 17-os (šeštadienio) vakarą Daugailių miestelyje įvyko nelaimė – užsiliepsnojo Didžiojoje gatvėje, atokiau nuo kelio, vedančio į Juknėnus, stovėjęs medinis namas. Gaisras šiame name jau buvo kilęs vasario mėnesio pabaigoje. Šįsyk pasekmės buvo tragiškos – kaip įtariama, ugnis pasiglemžė nedidelėje trobelėje gyvenusį pusamžį vyrą.

 • Gaisras Jasonyse – su skaudžiomis pasekmėmis

  Sekmadienio rytą Utenos rajoną paženklino nelaimė – Leliūnų seniūnijai priklausančiame Jasonių kaime kilęs gaisras nusinešė žmogaus gyvybę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1487
Vakar apsilankė:6896
Šią savaitę apsilankė:15086
Šį mėnesį apsilankė:139855
Viso (nuo 2015-02-16):10893750
Šiuo metu naršo:
71
2019-08-21
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!