KriminalaiIlgasis savaitgalis pareikalavo dviejų žmonių gyvybių
2016 birželio 27, Pirmadienis 09:37

Ilgasis savaitgalis pareikalavo dviejų žmonių gyvybių

Ilgasis savaitgalis pareikalavo dviejų žmonių gyvybių

Ilgasis Joninių savaitgalis Utenos apskrityje nusinešė dviejų žmonių gyvybes: Anykščių rajone paskendo jaunas vyras, o Zarasų rajone eismo įvykio metu žuvo nepilnametė.

Ketvirtadienio vakaras lemtingas buvo 1976 metais gimusiam jaunam vyriškiui. Jis, besimaudydamas Dabužių tvenkinyje (Anykščių r.), nebeišplaukė į krantą ir nuskendo. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai iš 3,6 metrų gylio ištraukė skenduolio kūną.
Skaudi nelaimė Zarasų rajone pasiglemžė nepilnametę. Birželio 24 dieną Gražutės kaime įvyko avarija – vertėsi automobilis Audi A6, kurio viduje buvo prispaustas žmogus. Atskubėję ugniagesiai gelbėtojai vadavo prispaustą merginą, tačiau medikai merginai jau nebegalėjo padėti. Eismo įvykio metu žuvo automobiliu važiavusi nepilnametė, o kartu važiavę mergina (gim. 1996 m.) ir vaikinas (gim. 1990 m.) nenukentėjo. Po šio eismo įvykio vairuotojas kol kas nesurastas.
Lrytas.lt duomenimis, kol policija delsė ir svarstė ar perduoti žiniasklaidai nepilnametės pražudymu įtariamo besislapstančio vyriškio nuotrauką, šis, greičiausiai, spėjo pasislėpti užsienyje, teigė žuvusios merginos draugai. Iki sekmadienio pavakarės dar nebuvo jokių žinių, leidžiančių manyti, kad įtariamasis sulaikytas.
Ilgąjį savaitgalį ugnis pleškino namus, pirtis ir žemės ūkio techniką.
Ignalinos rajone, Naujojo Daugėliškio seniūnijoje, atvira liepsna degė individualus namas. Gaisro metu namas visiškai sudegė, tad liko tik apdegusios sienos.
Kito gaisro metu nepavyko išgelbėti ir liepsnojančios pirties: Utenos rajone (Kimėnų k.) visiškai sudegė vieno aukšto medinė dūminė pirtis.
Ugnis siaubė ir žemės ūkio techniką. Ugniagesiams gelbėtojams iš ugnies gniaužtų teko vaduoti Leliūnų seniūnijoje degantį šieno rinktuvą. Šio gaisro metu apdegė ir vandeniu sulieta apie 2 tonus šieno.

Laikraščio „Utenos diena" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Per savaitę nelaimės keliuose nusinešė devynias žmonių gyvybes

  Per savaitę, sausio 26–vasario 1 dienomis (penktadienį–ketvirtadienį), mūsų šalies keliuose įvyko 65 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Šešiuose eismo įvykiuose žuvo devyni eismo dalyviai: trys vairuotojai (77 m., 26 m. ir 21 m. vyrai), keturi keleiviai (27 m. vyras ir 88 m., 76 m. ir 29 m. moterys), ir dvi pėsčiosios, 67 m. ir 46 m. moterys.

 • Joninių šventė: kuo ji ypatinga varduvininkams?

  Kiekvienas žmogus turi vardą, bet ne kiekvienas yra toks pagerbtas kaip Jonas, Janina ir Rasa. Šių vardų turėtojai gali pelnytai didžiuotis, juk Joninės – valstybinės reikšmės šventė. „Utenos diena" domėjosi, kokią reikšmę vardas turi patiems varduvininkams, kaip Jonai, Janinos ir Rasos švenčia ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties šventę.

 • Šventinis savaitgalis – pilnas netikėtumų

  Šventinis savaitgalis Utenos apskrityje nepraėjo ramiai. Daugiausia, kaip jau tapo įprasta per šventes, kilo muštynių ir kitų konfliktų, kurių metu nukentėjo ir nepilnamečiai. Policijos pareigūnai buvo iškviesti ne tik gesinti šeimose įsiplieskusių barnių ir muštynių, bet ir keliuose stabdė automobilius, į kuriuos prie vairo sėdosi per Velykas alkoholio padauginę vairuotojai.

 • Per savaitę eismo nelaimės nusinešė dvi gyvybes

  Per savaitę, gegužės 20-26 dienomis (penktadienį-ketvirtadienį), mūsų šalies keliuose įvyko 79 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Žuvo du eismo dalyviai: 25 metų automobilio vairuotojas ir 58 metų pėsčioji.

 • Nelaimių darbe nemažėja

  Valstybinėje darbo inspekcijoje (VDI) per pirmą šių metų pusmetį gauti 67 pranešimai apie įvykius darbe, kurių metu buvo sunkiai pakenkta darbuotojų sveikatai, ir 18 pranešimų apie žūtis darbe. Palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, mirtinų nelaimingų atsitikimų darbe skaičius sumažėjo 10 atvejų arba 36 proc.
  Utenos apskrityje per pirmąjį šių metų pusmetį užregistruoti 5 nelaimingi atsitikimai darbe, vienas iš jų – mirtinas.

 • Savaitgalio nelaimės: vienas vyras apsinuodijo dujomis, kitą mirtinai prispaudė traktorius

  Šeštadienį į Daugailių seniūniją atvykę medikai jau nebegalėjo padėti vyriškiui, kurį prispaudė virsdamas traktorius.
  Birželio 6-os vakarą nelaimė įvyko Daugailių seniūnijoje, Polekniškio kaime – ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, jog šlaite virsdamas traktorius prispaudė vyrą. Atvykusiems medikams beliko konstatuoti 59 metų vyriškio mirtį.

 • Šventiniu laikotarpiu uteniškiai šventė, tačiau išvengta didesnių nelaimių

  Nors ilgąjį šventinį laikotarpį uteniškiai nevengė stikliuko stipresnio gėrimo, penkios švenčių dienos praėjo palyginti ramiai. Tai „Utenos dienai" patvirtino ir Utenos greitosios medicinos pagalbos (GMP) skyriaus vyr. slaugos administratorė Jūratė Rinkevičienė, kurios teigimu šį šventinį laikotarpį iškvietimų netrūko, tačiau daugelis jų buvę eiliniai: į medikus žmonės kreipėsi su įvairiausiais sveikatos sutrikimais, taip pat skubioji medicinos pagalba suteikta eismo įvykio metu nukentėjusiems žmonėms.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:998
Vakar apsilankė:3916
Šią savaitę apsilankė:8771
Šį mėnesį apsilankė:59830
Viso (nuo 2015-02-16):8866805
Šiuo metu naršo:
51
2018-08-15
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!