KriminalaiGirto uteniškio šuo apkandžiojo mažametį
2014 lapkričio 10, Pirmadienis 13:21

Girto uteniškio šuo apkandžiojo mažametį

Girto uteniškio šuo apkandžiojo mažametį

Sekmadienį, lapkričio 9 dieną, apie 14 valandą, Utenoje esančiame Krašuonos parke agresyvus šuo apkandžiojo 5 metukų vaiką, kuriam dėl kąstinių žaizdų kojoje prireikė medikų pagalbos. Tuomet, kai nuo grandinės atitrūkęs šuo gąsdino parke ramiai vaikščiojančius žmones, neblaivus (4,18 prom.) šuns šeimininkas apie jo augintinio iškrėstus „pokštus" sužinojo tik iš policijos pareigūnų.

Uteniškiai apie palaidą parke lakstantį šunį informavo policininkus, kurie iškart nuvyko pas šuns šeimininką ir teiravosi, kur yra jo augintinis. Kol pareigūnai aiškinosi su girtu šeimininku, šuo apkandžiojo vaiką.
Po įvykio, kurio metu nukentėjo mažametis, neskiepytas ir neregistruotas šuo išvežtas į Utenos gyvūnų globos namus, kur bus stebimas.
Šį įvykį stebėjusi uteniškė Renata „Utenos dienai" pasakojo, kad ji nė nepamatė, kaip atlėkęs šuo užpuolė parku ramiai vaikštančią moterį su dviem vaikais. Vyresnėlį, kuris, pamatęs keturkojį, leidosi bėgti, agresyvus šuo ėmė vytis ir puolė. „Pati savo akimis mačiau, kaip išsigandusi moteris visais įmanomais būdais gynė savo vaiką stumdama šunį, o tas vėl puldavo iš naujo. Vaiką užpuolusio šuns šeimininko nebuvo, nes jis tuomet buvo namie", – pasakojo Renata, teigianti, kad tą pačią dieną šis šuo buvo užpuolęs ir kito parku vedžiojančio uteniškio augintinį. „Matyt, šuo buvo labai suerzintas, todėl ir puolė vaiką", – samprotavo įvykio liudininkė.

„Utenos dienos" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Iš konteinerio – į policijos komisariatą: istorija, sujaudinusi net visko mačiusius

  Nors už žiaurų elgesį su gyvūnais gresia piniginės baudos, viešieji darbai ar net laisvės atėmimas, vis dar pasitaiko atvejų, kai žmonės nusprendžia augintinių atsikratyti sunkiai protu suvokiamais būdais. Birželio mėnesio pradžioje šalį sukrėtė Prienų rajone nutikusi šuns Torio istorija – ant kaklo užkabintas masyvus svarmuo skandintam gyvūnui turėjo tapti mirties nuosprendžiu. Laimei, įvyko stebuklas. Žmonių žiaurumas neaplenkia ir Utenos – neseniai viename iš miesto mišrių komunalinių atliekų konteinerių šalia kitų šiukšlių atsidūrė plastikinis maišelis, kuriame spurdėjo vos prieš du mėnesius pasaulį išvydusi šunytė.

 • Atidengta skulptūra žuvusiems tarnybiniams šunims

  Dešimtąsias veiklos metines mininčiame Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Kinologijos centre trečiadienį atidengta skulptūra, skirta žuvusiems tarnybiniams šunims įamžinti.
  Čia vyko minėjimo ceremonija, surengtas VSAT kinologų bei jų keturkojų talkininkų pasirodymas, apdovanoti tarnyboje pasižymėję pasieniečiai.

 • Nyderlandų lietuvė pasieniečiams dovanoja belgų aviganę

  Pernai rudenį tarnybos metu nušauto pasieniečių šuns Ramzio istorija sujaudino Nyderlanduose gyvenančią lietuvę. Diana Svilpaite Ev Kamphuis iš Nyderlanduose veikiančio elitinio veislyno už savo lėšas nupirko jauną belgų aviganę Funn. Penktadienį ją moteris atskraidins į Vilnių padovanoti pasieniečiams. VSAT veiklos istorijoje tai bus pirmas toks atvejis.

 • Geriausias sprogmenų ieškotojas – vokiečių aviganis Hitas

  Geriausiai sprogmenis ir ginklus Lietuvoje sugeba rasti vokiečių aviganis Hitas, tarnaujantis Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Ignalinos rinktinės Branduolinės energetikos objektų apsaugos padalinyje.

 • Tarnybinių šunų atminimo įamžinimo sąskaitoje – 6 300 eurų

  Nušauto pasieniečių belgų aviganio Ramzio ir kitų tarnybinių šunų atminimo įamžinimui paaukota 6 300 eurų.

 • Pasirūpinkite savo šuniuku, gyvenančiu lauke

  Jeigu šuo gyvena lauke, nepamirškite tinkamai įrengti arba atnaujinti jo būdos, nes keturkojai mūsų draugai – jautrūs nušalimams ir bendram kūno atšalimui.

 • Policininkų padėjėju taps dar vienas tarnybinis šuo

  Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos įsigijo tris vokiečių aviganių veislės šuniukus, vienas iš jų bus perduotas Utenos apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.
  Tarnybiniai šunys taip pat bus perduoti į Vilniaus ir Kauno apskrities vyriausiuosius policijos komisariatus, kur jie bus auginami ir apmokomi. Policijos pareigūnai šuniukus mokins apsaugos funkcijų, sekti pėdomis, ieškoti daiktų ir asmenų, žmonių kūnų, narkotinių ir psichotropinių medžiagų.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:879
Vakar apsilankė:7593
Šią savaitę apsilankė:879
Šį mėnesį apsilankė:157526
Viso (nuo 2015-02-16):8548670
Šiuo metu naršo:
98
2018-06-18
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!