Uteniškiai nuteisti už turto prievartavimą ir kitus nusikaltimus
KriminalaiUteniškiai nuteisti už turto prievartavimą ir kitus nusikaltimus
2019 sausio 24, Ketvirtadienis 09:02

Uteniškiai nuteisti už turto prievartavimą ir kitus nusikaltimus

Uteniškiai nuteisti už turto prievartavimą ir kitus nusikaltimus

Užpuolė rytą į darbą susiruošusį vyrą, reikalaudami pinigų grasino šaunamuoju ginklu, o vėliau atėmė automobilį – už šį didelės vertės turto prievartavimą bei kitus nusikaltimus neseniai teisme nuosprendį išgirdo 37 metų uteniškis V. V. ir jo 18-metis giminaitis M. M. Pastarasis nusikaltimo metu buvo nepilnametis, todėl V. V. buvo nuteistas ir dėl vaiko įtraukimo į nusikalstamą veiklą.

Panevėžio apygardos teismas sausio 18 dieną V. V. pripažino kaltu dėl didelės vertės turto prievartavimo, savavaldžiavimo ir nepilnamečio įtraukimo į nusikalstamą veiklą ir skyrė 4 metų 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę. M. M. už plėšimą ir turto prievartavimą teismas skyrė 2 metų 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidedant dviem metams.
Užpernai spalį V. V. kartu su M. M. ir ikiteisminio tyrimo metu nenustatytu asmeniu (jo atžvilgiu ikiteisminis tyrimas išskirtas į atskirą) užpuolė vieną uteniškį, ankstų rytą prie namų sėdantį į savo automobilį. Vyras, kuriam užpuolikai pagrasino šaunamuoju ginklu, buvo surakintas antrankiais, pasodintas į keleivio sėdynę ir vežiojamas po Utenos apylinkes. Grasinant susidorojimu ir smurtaujant, iš jo buvo reikalaujama 10 tūkst. eurų, o po to pagrobtas automobilis, kuris vėliau surastas Vokietijoje.
V. V. taip pat pripažintas kaltu dėl savavaldžiavimo panaudojant psichinę ir fizinę prievartą. 2017 metų birželį jis viename Utenos autoservise teleskopine lazda smogė įmonės vadovui į ranką, reikalaudamas perrašyti dalį akcijų jo vardu.
Kartu su V. V. į teisiamųjų suolą sėdęs M. M. pripažintas kaltu ne tik dėl didelės vertės turto prievartavimo veikiant bendrininkų grupėje, bet ir plėšimo. Įtariama, kad 2017 metų vasarą jis naktiniame klube sumušė vaikiną, o nukentėjusiajam išėjus į kiemą – atėmė mobiliojo ryšio telefoną ir laikrodį.
Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, o jiems vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros prokuroras Saulius Daunoravičius.

Generalinės prokuratūros inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Uteniškiai bus teisiami dėl sunkių nusikaltimų

    Surakino vyrą antrankiais, grasino šaunamuoju ginklu, reikalaudami pinigų, o vėliau atėmė automobilį – tokiais nusikaltimais kaltinami du uteniškiai netrukus sės į teisiamųjų suolą. Vienas jų – nepilnametis, todėl antrasis kaltinamasis bus teisiamas ir dėl vaiko įtraukimo į nusikalstamą veiklą.

  • Nusikaltimų mažėja

    Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate per 2015 metų 6 mėnesius užregistruotos 1 362 nusikalstamos veikos, t. y. 15,5 proc. mažiau nei per tą patį praėjusių metų laikotarpį. Pareigūnai ištyrė 862 teisės pažeidimus (63,3 proc. visų registruotų teisės pažeidimų). Statistiniai duomenys rodo, kad Utenos apskrityje nusikalstamų veikų ištyrimas yra aukštesnis už šalies vidurkį (55,9 proc.).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:865
Vakar apsilankė:10094
Šią savaitę apsilankė:27446
Šį mėnesį apsilankė:27446
Viso (nuo 2015-02-16):13829008
Šiuo metu naršo:
62
2020-06-04
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!