KriminalaiKaimyniniame rajone sulaikytas kapų plėšikas
2018 balandžio 12, Ketvirtadienis 14:11

Kaimyniniame rajone sulaikytas kapų plėšikas

Kaimyniniame rajone sulaikytas kapų plėšikas

Utenos AVPK Anykščių rajono policijos komisariate praėjusių metų lapkričio mėnesį ir šių metų kovo–balandžio mėnesiais buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl atvirų vagysčių kapinėse. Prie kapus tvarkančių moterų pribėgdavo jaunuolis: jis griebdavo rankinę su asmeniniais daiktais greit pasišalindavo.

Atliekant ikiteisminio tyrimo veiksmus bei išanalizavus miesto vaizdo kamerų įrašus, buvo nustatytas įtariamasis. Tai Anykščių rajono gyventojas, nepilnametis (gimęs 2000 metais). Sulaikytas įtariamasis prisipažino padaręs šias veikas, paaiškino, kad tai įvykdė dėl pinigų.

Policijos pareigūnai pranešė, kad praėjusių metų lapkritį Svėdasuose (Anykščių r.) moteris pasidėjo rankinę ant gretimo kapo, staiga pribėgo nepažįstamas vyriškis, kuris jai matant pagriebė rankinę ir nubėgo peršokęs tvorą. Rankinės vertė – 30 eurų, joje buvo odinė piniginė, kurios vertė 20 eurų, taip pat 40 eurų, mobiliojo ryšio telefonas NOKIA, kurio vertė 100 eurų.

Nuo šio plėšiko nukentėjo ir kita moteris: Anykščiuose esančiose naujosiose kapinėse staiga pribėgęs jaunuolis iš rankinės, kuri gulėjo ant suoliuko, ištraukė raudonos spalvos piniginę, kurioje buvo apie 50 eurų, nuolaidų kortelės, bei pasišalino. Į nemalonią situaciją pateko kita anykštėnė. Prie jos priėjo nepažįstamas jaunuolis ir čiupo rankinę, iš kurios pagrobė piniginę su 20 eurų. Padaryta 25 eurų turtinė žala. 35 eurus, asmens dokumentus, nuolaidų korteles, akinius vaikinas pasisavino ir iš Anykščių kapinėse artimųjų kapus tvarkiusios moters. Balandžio 9 dieną nuo šio plėšiko nukentėjusi moteris patyrė 100 eurų žalą.

Laikraščio „Utenos diena" ir Utenos AVPK inf., Deimantės Kazokaitės nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Apleisti kapai tampa rūpesčiu kitiems

    Utenos mieste priskaičiuojama apie 100 neprižiūrimų ir apleistų kapų. Juos tvarkantys UAB „Utenos komunalininkas" darbuotojai tvirtai įsitikinę – šios kapavietės ateities nebeturi, tad jos turėtų būti perleistos kitiems asmenims, kurie ten galėtų laidoti savo artimuosius.

  • Visiškai susiaurėjo landa galimai korupcijai skirstant apleistas kapavietes

    Vyriausybė pritarė Aplinkos ministerijos siūlymui patikslinti kapaviečių priežiūros tvarką ir pakeitė Kapinių tvarkymo taisykles. Dabar jos aiškiai reglamentuoja kapaviečių pripažinimą neprižiūrimomis ir teisės jas prižiūrėti suteikimą. Tai visiškai susiaurino landą galimai korupcijai skirstant apleistas kapavietes.

  • Policija ragina lankant artimųjų kapus pasirūpinti saugumu

    Artėjant visų Šventųjų ir mirusiųjų atminimo (Vėlinių) dienai, siekdami sustiprinti policines priemones užtikrinant viešąją tvarką, žmonių ir eismo saugumą, teisės pažeidimų, nusikalstamų veikų prevenciją, Utenos apskrities policijos pareigūnai apskrities miestuose ir rajonuose organizuos sustiprintą patruliavimą prie kapinių, taip pat žmonių susibūrimo vietose. Pareigūnai, rūpindamiesi žmonėmis, kurie atvyksta aplankyti artimųjų kapų, informaciniuose stenduose, esančiuose prie kapinių, skelbia perspėjimus, kuriuose primena ir prašo žmonių nesudaryti sąlygų vagystėms.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:10016
Vakar apsilankė:8945
Šią savaitę apsilankė:18961
Šį mėnesį apsilankė:175608
Viso (nuo 2015-02-16):8566752
Šiuo metu naršo:
143
2018-06-19
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!