KriminalaiUžgeso ežere skendusio vyriškio gyvybė
2018 balandžio 09, Pirmadienis 11:18

Užgeso ežere skendusio vyriškio gyvybė

Užgeso ežere skendusio vyriškio gyvybė

Sekmadienį apie pietus Bendrasis pagalbos centras informavo, kad Zarasų mieste, Zaraso ežere, skęsta vyras. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai ištraukė nelaimėlį, jis buvo skubiai nuvežtas į Utenos ligoninę, tačiau jauno vyro gyvybės išgelbėti nepavyko.

Pranešimas apie šį įvykį buvo gautas skubios pagalbos telefono numeriu 112. Vyras buvo ištrauktas iš vandens, gaivinamas, o perdavus medikams išvežtas į Utenos ligoninės Reanimacijos skyrių. Tačiau už jo gyvybę kovojantys medikai buvo bejėgiai – vyriškis mirė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Laikraščio „Utenos diena“ inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Neatsargumo kaina – gyvybė  

    Dar neprasidėjus vasarai, ugniagesiams gelbėtojams jau tenka iš vandens traukti nuskendusiųjų kūnus. Šių metų gegužės mėnesį jie ištraukė jau dešimt skenduolių. Vakar šalies vandens telkiniuose nuskendo net trys žmonės, visi – Kelmės rajone. Prieš vidurdienį buvo gautas pranešimas, kad Kelmės rajone, Pašiaušės kaime, tvenkinyje prie kranto plūduriuoja skenduolis. Jį ištraukė Tytuvėnų ugniagesiai. Skenduolio asmenybė nenustatyta, įvykį tiria policija.

  • Uteniškio tarnyba pasienyje prasidėjo gyvybės ir mirties drama

    Poledinės žūklės mėgėjai kasmet, vos tik vandens telkinius sukausto ledas, apninka tvenkinius ir ežerus, tad šaltuoju metų laiku ugniagesiams gelbėtojams gana dažnai tenka skubėti gelbėti juos ledui įlūžus. Deja, retas žvejybos aistruolis, susigundęs išmėginti pirmąjį ledą, kurio storis siekia vos kelis centimetrus, įvertina riziką. Kūčių išvakarėse ežere įlūžęs ir tik per laimingą atsitiktinumą išgelbėtas pusamžis vilnietis nuo šiol galės švęsti antrą savo gimtadienį. Medikų teigimu, tai, kad keliasdešimt minučių lediniame vandenyje išbuvęs vyriškis išgyveno, prilygsta stebuklui. Šiuo atveju – kalėdiniam. Jūsų dėmesiui – pasakojimas apie laimingai pasibaigusią gyvybės ir mirties dramą, kurios dalyviu tapo budrus uteniškis.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:531
Vakar apsilankė:11231
Šią savaitę apsilankė:35777
Šį mėnesį apsilankė:121030
Viso (nuo 2015-02-16):9644788
Šiuo metu naršo:
38
2019-02-23
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!