KriminalaiMoteris norėjo papirkti NŽT Utenos skyriaus darbuotojus
2017 gruodžio 06, Trečiadienis 09:28

Moteris norėjo papirkti NŽT Utenos skyriaus darbuotojus

Moteris norėjo papirkti NŽT Utenos skyriaus darbuotojus

Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) gruodžio 4 dieną informavo policiją apie užfiksuotą kyšio davimo atvejį. NŽT Utenos skyriuje apsilankiusi moteris susirinkimo dėl žemės sklypo suprojektavimo metu padėjo ant stalo 100 eurų ir skubiai išėjo. Susirinkime dalyvavę šeši asmenys tapo įvykio liudytojais. Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, gavęs NŽT darbuotojų pranešimą apie bandymą papirkti, pradėjo įvykio aplinkybių patikrinimą.

NŽT specialistai teigia, kad vykdydami tarnybines pareigas, jie savo darbą atlieka sąžiningai, vadovaujasi įstatymais ir netoleruoja jokių korupcijos formų. Darbuotojai nepriima dovanų, pinigų ar paslaugų, išskirtinių lengvatų ir nuolaidų iš asmenų ar organizacijų.

Jei kyšis yra duodamas, kaltas yra tas, kuris jį duoda. Toks veiksmas yra vadinamas papirkimu ir už tai Lietuvos Respublikos baudžiamajame kodekse yra numatyta baudžiamoji atsakomybė: bauda, areštas, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki 7 metų. Bausmės dydis priklauso nuo kyšio vertės.

Nacionalinės žemės tarnybos ir laikraščio „Utenos diena“ inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Dėl NŽT vadovo veiklos pradėtas tarnybinio nusižengimo tyrimas

  Esant duomenų, jog Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) prie Žemės ūkio ministerijos direktorius Danielius Kuprys galimai padarė tarnybinį nusižengimą, Žemės ūkio ministro Broniaus Markausko įsakymu buvo sudaryta komisija šiam galimam nusižengimui ištirti ir pradėtas tyrimas.

 • Išrinkta nauja Nacionalinės žemės tarnybos vadovė

  Išrinkta nauja Nacionalinės žemės tarnybos vadovė. Ja po asmens patikimumo patikrinimo pretenduoja tapti Daiva Mūrienė.

 • Nacionalinei žemės tarnybai laikinai vadovaus A. Kalantaitė

  Nacionalinei žemės tarnybai (NŽT) nuo sausio 11 dienos laikinai vadovaus NŽT direktoriaus pavaduotojo pareigas pradėjusi eiti Žemės ūkio ministerijos Žemės ir išteklių politikos departamento direktoriaus pavaduotoja dr. Aušra Kalantaitė.

 • Nacionalinės žemės tarnybos vadovė traukiasi iš pareigų

  Nacionalinės žemės tarnybos prie ŽŪM vadovė Daiva Gineikaitė pirmadienį žemės ūkio ministrei Virginijai Baltraitienei įteikė atsistatydinimo prašymą.

 • Daiva Gineikaitė laikinai nevadovaus Nacionalinei žemės tarnybai

  Nacionalinės žemės tarnybai vadovaujanti Daiva Gineikatė laikinai nušalinta nuo vadovės pareigų, ji išeina neapmokamų atostogų. Toks sprendimas priimtas po susitikimo su žemės ūkio ministre Virginija Baltraitiene.

 • Eugenijus Skardžius pasitraukė iš NŽT Utenos skyriaus vedėjo pareigų

  Spalio 19 dieną Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) prie Žemės ūkio ministerijos Utenos skyriaus vedėjas Eugenijus Skardžius atsisveikino su savo pareigomis – po rugsėjo mėnesio viduryje atlikto teritorinio skyriaus patikrinimo vedėjui buvo pasiūlyta trauktis iš užimamo posto. Iš pradžių Utenos skyriaus vedėjas E. Skardžius neįžvelgė savo kaltės ir svarstė, pasilikti ar ne, tačiau po paskutinio pokalbio su NŽT direktore Daiva Gineikaite, rodos, abejonės išsisklaidė. Pirmadienį, spalio 19 dieną, vedėjas E. Skardžius draugiškai paspaudė rankas savo buvusiems kolegoms.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:802
Vakar apsilankė:3590
Šią savaitę apsilankė:12165
Šį mėnesį apsilankė:63224
Viso (nuo 2015-02-16):8870199
Šiuo metu naršo:
46
2018-08-16
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!