KriminalaiDar viena nelaimė prie „Rašės“: pasekmės skaudžios
2017 lapkričio 10, Penktadienis 15:06

Dar viena nelaimė prie „Rašės“: pasekmės skaudžios

Dar viena nelaimė prie „Rašės“: pasekmės skaudžios
  • 6 foto

Penktadienio popietę Utenoje įvyko nelaimė – Vaižganto gatvėje, netoli prekybos centro „Rašė“, automobilio „VW Passat“ vairuotojas partrenkė pėsčiųjų perėja ėjusį senolį. Įvykio vietoje sutiktų liudininkų teigimu, garbaus amžiaus vyro būklė sunki, jis greitosios medicinos pagalbos automobiliu išgabentas į ligoninę. Nelaimės aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai, laikinai sustabdytas eismas.

Į eismo įvykio vietą atvykus portalo udiena.lt žurnalistėms prie pėsčiųjų perėjos stovėjo būrys žmonių. Nelaimės liudininke tapusi uteniškė sakė, kad važiuodama nuo „Alaušos“ degalinės pusės sustojo praleisti pėsčiųjų perėja ėjusio žmogaus, tačiau saugiai pereiti per gatvę jam nepavyko – vyriškį parbloškė nuo „Rašės" parduotuvės važiavęs automobilis.

„Greitis buvo nemažas, nes partrenktas žmogus ne sykį vertėsi, o vienas jo batas nuskriejo už kelių dešimčių metrų. Iš matymo pažįstu nukentėjusįjį, jis kasdien eina pasivaikščioti, – sakė liudininkė. – Man keista, kaip eismo įvykio kaltininkas galėjo nematyti pėsčiųjų perėja ėjusio žmogaus, nes jis buvo apsirengęs šviesiais drabužiais, yra aukšto ūgio."

Dėkojame portalo udiena.lt skaitytojams, pranešusiems apie eismo įvykį.

Laikraščio „Utenos diena“ inf., Linos Narčienės nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Tvenkinyje paskendo žmogus

    Sekmadienio vakarą Kyburiuose (Utenos seniūnija) esančiame tvenkinyje paskendo žmogus.

  • Vyžuonos parke – spąstai dviratininkams

    Kai Utenoje buvo sutvarkytas Vyžuonos parkas ir įrengta pustrečio kilometro ilgio trasa dviratininkams, riedutininkams ir riedslidininkams, uteniškiai apsidžiaugė, kad mieste atsirado erdvė aktyviam poilsiui. Džiaugėsi ir naudojosi, mynė pedalus, kol ne vienas dviratininkas iš aktyvaus piliečio tapo medikų pacientu – šalia Utenos ligoninės ir Utenos PSPC Greitosios medicinos pagalbos skyriaus įrengta dviračių tako atkarpa savo nuolydžiu primena ekstremaliuosius amerikietiškus kalnelius ir ne vieną uteniškį jau pasiuntė į ligoninės palatą.

  • Skaudi nelaimė kelininkus privertė permąstyti vertybes

    Antradienį Utenos senosiose kapinėse šalia savo tėvo amžino poilsio atgulė sesutė ir broliukas, žuvę kelio Utena–Tauragnai–Kirdeikiai 3,1 kilometre ties Mockėnų kaimu. Per eismo įvykį sausio 23 – os vakarą žuvo du lengvojo automobilio „Rover 75" keleiviai (šešerių metų berniukas ir keturiolikmetė mergaitė), trys eismo dalyviai buvo sužeisti: lengvojo automobilio „Rover 75" vairuotoja, kurios būklė po truputį gerėja ir keleivė bei „Audi A6" vairuotojas – abu jau paleisti iš ligoninės.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2146
Vakar apsilankė:3457
Šią savaitę apsilankė:5603
Šį mėnesį apsilankė:62566
Viso (nuo 2015-02-16):9325528
Šiuo metu naršo:
54
2018-12-18
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!