KriminalaiAlantos klebonas patyrė dar vieną avariją – su „Tesla“ trenkėsi į medį
2017 rugpjūčio 29, Antradienis 14:50

Alantos klebonas patyrė dar vieną avariją – su „Tesla“ trenkėsi į medį

Alantos klebonas patyrė dar vieną avariją – su „Tesla“ trenkėsi į medį

Alantos Šv. Apaštalo Jokūbo parapijos klebonas Sigitas Sudentas patyrė dar vieną avariją. Pats dvasininkas rimtesnių sužeidimų išvengė, tačiau prabangus jo „Tesla Model S" buvo gerokai apgadintas.

Kaip lrytas.lt pasakojo automobilio pardavimą prižiūrinčios kompanijos „Autodona" atstovas, nuvažiavęs nuo kelio kunigas tiesiog trenkėsi į medį.

Automobilį parduotų pigiau

Didžiausia žala buvo padaryta automobilio pakabai. Smūgio vietoje ji buvo visiškai sulaužyta, be to automobiliui slystant šonu buvo išmuštos ir abi gale esančios viršutinės šakės. Dar pirkėjui tektų ieškotis priekinių žibintų, buferio, priekinės bagažinės dangčio ir priekinių bei galinių durelių.
Gera žinia tiems, kuriuos domina buvęs klebono automobilis – pardavėjas teigia, kad statramsčiai liko nepažeisti. „Tesla Model S" reikėtų parsigabenti iš Utenos rajono. Elektromobilis vis dar stovi netoli tos vietos, kurioje įvyko avarija. Nors skelbime įrašyta kaina siekia 30 tūkst. eurų. S. Sudentas pardavėjams prisakė, kad už mašiną nori gauti 25 tūkst. eurų.
Elektromobilį parduodančios kompanijos atstovas tikino, kad pats bažnyčios sąskaita uždarbiauti neketina, todėl elektromobilį parduos už kunigo nurodytą sumą.

Su „Tesla" jau pasižymėjo

Su tuo pačiu „Tesla Model S" S. Sudentas balandžio pabaigoje buvo patekęs į didelę avariją Vilniuje. Tuomet su juo susidūręs taksi automobilis nuskriejo į namo sieną, buvo sužalota taksi važiavusi mergina. Birželio mėnesį į dvasininkas užsitraukė visuomenės nemalonę po to, kai prie Molėtuose esančio prekybos centro savo 365 AG galios elektromobilį pastatė per dvi neįgaliųjų vietas. Buvęs prezidento Algirdo Mykolo Brazausko nuodėmklausys taip pat vairuoja ir „Volvo XC60" visureigį.

Praeityje netrūko avarijų

Dar būdamas jaunas S. Sudentas buvo patekęs į tris sunkias avarijas.
1991-ųjų rudenį Vilniuje S. Sudento vairuojamas „Žiguli" buvo palindęs po sunkvežimiu MAZ. Sužalotas kunigas tuomet sąmonę atgavo tik po 24 parų. Po metų jis vėl sankryžoje Utenoje sukėlė avariją ir joje sužalojo du motociklu važiavusius žmones. Už tai S. Sudentas buvo nuteistas ir sumokėjo baudą. 1999 metų birželio 14-ą, kunigui važiuojant iš Utenos į Vilnių, į jo automobilį įsirėžė staiga į kelią išlėkusi girto vairuotojo valdoma mašina. Kunigo išgyventos sunkios avarijos paliko pėdsaką dvasininko sveikatai.

lrytas.lt inf.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenoje susidūrė miškovežis ir lengvasis automobilis

  Ketvirtadienį apie 17 val. Utenoje įvyko avarija, kurios metu sankryžoje susidūrė miškovežis ir lengvasis automobilis. Šio eismo įvykio metu nukentėjo „Audi A4" keleivė, kuri dėl patirtos traumos buvo išgabenta į ligoninę.

 • Nelaimė Utenoje: nukentėjusiajam prireikė medikų pagalbos

  Trečiadienio rytą Metalo gatvėje įvyko nelaimė – „Utenos komunalininkui" priklausantį ratinį traktorių „Kubota“ taranavo iš paskos važiavęs visureigis „Mitsubishi Pajero“, kurio vairuotojas, kaip įtariama, buvo lengvai apgirtęs. Nuo smūgio žolei pjauti skirtas traktoriukas apvirto, o jo vairuotojas (39 metų) buvo sužeistas.

 • Avarijoje nukentėjo motorolerio vairuotojas

  Šiandien popietę, po 14 valandos, Utenoje, A. Baranausko ir K. Donelaičio gatvių sankryžoje įvyko avarija. Neatidaus „Ford Galaxy" nublokštam motorolerio vairuotojui prireikė medikų pagalbos.

 • Buvęs Rokiškio rajono mokyklos vadovas bus teisiamas dėl tragiškos avarijos

  Panevėžio apylinkės prokuratūros prokurorė Gražina Petrulytė baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje buvęs Rokiškio Antano Strazdo gimnazijos direktorius Augutis Timukas kaltinamas neblaivus sukėlęs avariją, kurios metu vienas žmogus žuvo, o kitas buvo sužalotas. Jam taip pat pareikšti kaltinimai palikus sužeistuosius be pagalbos, kai grėsė pavojus jų gyvybei.

 • Penktadienis, 13 diena, Utenoje prasidėjo avarijomis

  Balandžio 13-a paženklinta eismo įvykiais Utenoje. Ryte laikraščio „Utenos diena“ skaitytojai informavo net apie du eismo įvykius: vienas įvyko Utenos mieste, kitas – už jo ribų.

 • Utenos aplinkkelyje – vilkiko avarija

  Pirmadienį priešpiet Utenos aplinkkelyje įvyko avarija: nuo kelio nuvažiavo ir apvirto Rusijos piliečio vairuojamas vilkikas „Volvo“, o į aplinką išsiliejo dyzelinas.

 • Vaižganto gatvę sukaustė ledas: automobiliai prišalo prie asfalto

  Naktį ar ankstų rytą Vaižganto gatve važiavusių uteniškių laukė nemaloni staigmena – kelio danga priminė čiuožyklą. Neapsidžiaugė ir tie, kurie savo automobilius buvo pastatę šalikelėje, nes transporto priemonių ratai prišalo prie asfalto. UAB „Utenos vandenys" avarinių darbų brigadininko Oranto Kraujelio teigimu, ledas dalį miesto sukaustė naktį trūkus Pramonės vandentiekio linijai.

 • Netoli Daugailių įvyko avarija: sužeista moteris

  Trečiadienį ryte, apie 11 val., Utenos rajone, Zastrono kaime, magistraliniame kelyje Kaunas–Zarasai–Daugpilis, 37 metų moteris, vairuodama automobilį „Audi A6“, sukdama į kairę, susidūrė su lenkiančiu sunkvežimių DAF FT95, kurį vairavo 63 m. vyras.

 • Tragedija Molėtų rajone: avarijoje žuvo du senjorai

  Praėjusį sekmadienį apie 12.38 val. Molėtų rajone, kelyje Molėtai–Stacijavai–Smėlinka, automobilis „VW Passat“, vairuojamas vyro (g. 1940 m.) bei gyvenančio Toliejų kaime, esant slidžiai kelio dangai automobilio dešine puse išslydo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su priešinga eismo juosta važiuojančiu automobiliu „VW Passat“, kurį vairavo tos pačios Čiulėnų seniūnijos gyventojas. Šio skaudaus eismo įvykio metu žuvo „VW Passat“ vairuotojas ( g. 1940 m.) ir keleivė, sutuoktinė ( g. 1941 m.). Kito automobilio vairuotojas dėl galvos traumos paguldytas į Utenos ligoninę.

 • Nuo smūgio automobilis nuskriejo ant šaligatvio

  Antradienį vienoje avaringiausių A. Baranausko ir K. Donelaičio gatvių sankryžoje įvyko avarija, kurios metu gerokai apgadinti du lengvieji automobiliai, o vienas iš jų nuo patirto smūgio nuskriejo ant šaligatvio. Laimei, nepasitaikė pėsčiųjų, o vairuotojai susižalojimų išvengė.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:5925
Vakar apsilankė:8841
Šią savaitę apsilankė:5925
Šį mėnesį apsilankė:234093
Viso (nuo 2015-02-16):8625237
Šiuo metu naršo:
164
2018-06-25
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!