KriminalaiAlantos klebonas patyrė dar vieną avariją – su „Tesla“ trenkėsi į medį
2017 rugpjūčio 29, Antradienis 14:50

Alantos klebonas patyrė dar vieną avariją – su „Tesla“ trenkėsi į medį

Alantos klebonas patyrė dar vieną avariją – su „Tesla“ trenkėsi į medį

Alantos Šv. Apaštalo Jokūbo parapijos klebonas Sigitas Sudentas patyrė dar vieną avariją. Pats dvasininkas rimtesnių sužeidimų išvengė, tačiau prabangus jo „Tesla Model S" buvo gerokai apgadintas.

Kaip lrytas.lt pasakojo automobilio pardavimą prižiūrinčios kompanijos „Autodona" atstovas, nuvažiavęs nuo kelio kunigas tiesiog trenkėsi į medį.

Automobilį parduotų pigiau

Didžiausia žala buvo padaryta automobilio pakabai. Smūgio vietoje ji buvo visiškai sulaužyta, be to automobiliui slystant šonu buvo išmuštos ir abi gale esančios viršutinės šakės. Dar pirkėjui tektų ieškotis priekinių žibintų, buferio, priekinės bagažinės dangčio ir priekinių bei galinių durelių.
Gera žinia tiems, kuriuos domina buvęs klebono automobilis – pardavėjas teigia, kad statramsčiai liko nepažeisti. „Tesla Model S" reikėtų parsigabenti iš Utenos rajono. Elektromobilis vis dar stovi netoli tos vietos, kurioje įvyko avarija. Nors skelbime įrašyta kaina siekia 30 tūkst. eurų. S. Sudentas pardavėjams prisakė, kad už mašiną nori gauti 25 tūkst. eurų.
Elektromobilį parduodančios kompanijos atstovas tikino, kad pats bažnyčios sąskaita uždarbiauti neketina, todėl elektromobilį parduos už kunigo nurodytą sumą.

Su „Tesla" jau pasižymėjo

Su tuo pačiu „Tesla Model S" S. Sudentas balandžio pabaigoje buvo patekęs į didelę avariją Vilniuje. Tuomet su juo susidūręs taksi automobilis nuskriejo į namo sieną, buvo sužalota taksi važiavusi mergina. Birželio mėnesį į dvasininkas užsitraukė visuomenės nemalonę po to, kai prie Molėtuose esančio prekybos centro savo 365 AG galios elektromobilį pastatė per dvi neįgaliųjų vietas. Buvęs prezidento Algirdo Mykolo Brazausko nuodėmklausys taip pat vairuoja ir „Volvo XC60" visureigį.

Praeityje netrūko avarijų

Dar būdamas jaunas S. Sudentas buvo patekęs į tris sunkias avarijas.
1991-ųjų rudenį Vilniuje S. Sudento vairuojamas „Žiguli" buvo palindęs po sunkvežimiu MAZ. Sužalotas kunigas tuomet sąmonę atgavo tik po 24 parų. Po metų jis vėl sankryžoje Utenoje sukėlė avariją ir joje sužalojo du motociklu važiavusius žmones. Už tai S. Sudentas buvo nuteistas ir sumokėjo baudą. 1999 metų birželio 14-ą, kunigui važiuojant iš Utenos į Vilnių, į jo automobilį įsirėžė staiga į kelią išlėkusi girto vairuotojo valdoma mašina. Kunigo išgyventos sunkios avarijos paliko pėdsaką dvasininko sveikatai.

lrytas.lt inf.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenos aplinkkelyje – vilkiko avarija

  Pirmadienį priešpiet Utenos aplinkkelyje įvyko avarija: nuo kelio nuvažiavo ir apvirto Rusijos piliečio vairuojamas vilkikas „Volvo“, o į aplinką išsiliejo dyzelinas.

 • Vaižganto gatvę sukaustė ledas: automobiliai prišalo prie asfalto

  Naktį ar ankstų rytą Vaižganto gatve važiavusių uteniškių laukė nemaloni staigmena – kelio danga priminė čiuožyklą. Neapsidžiaugė ir tie, kurie savo automobilius buvo pastatę šalikelėje, nes transporto priemonių ratai prišalo prie asfalto. UAB „Utenos vandenys" avarinių darbų brigadininko Oranto Kraujelio teigimu, ledas dalį miesto sukaustė naktį trūkus Pramonės vandentiekio linijai.

 • Netoli Daugailių įvyko avarija: sužeista moteris

  Trečiadienį ryte, apie 11 val., Utenos rajone, Zastrono kaime, magistraliniame kelyje Kaunas–Zarasai–Daugpilis, 37 metų moteris, vairuodama automobilį „Audi A6“, sukdama į kairę, susidūrė su lenkiančiu sunkvežimių DAF FT95, kurį vairavo 63 m. vyras.

 • Tragedija Molėtų rajone: avarijoje žuvo du senjorai

  Praėjusį sekmadienį apie 12.38 val. Molėtų rajone, kelyje Molėtai–Stacijavai–Smėlinka, automobilis „VW Passat“, vairuojamas vyro (g. 1940 m.) bei gyvenančio Toliejų kaime, esant slidžiai kelio dangai automobilio dešine puse išslydo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su priešinga eismo juosta važiuojančiu automobiliu „VW Passat“, kurį vairavo tos pačios Čiulėnų seniūnijos gyventojas. Šio skaudaus eismo įvykio metu žuvo „VW Passat“ vairuotojas ( g. 1940 m.) ir keleivė, sutuoktinė ( g. 1941 m.). Kito automobilio vairuotojas dėl galvos traumos paguldytas į Utenos ligoninę.

 • Nuo smūgio automobilis nuskriejo ant šaligatvio

  Antradienį vienoje avaringiausių A. Baranausko ir K. Donelaičio gatvių sankryžoje įvyko avarija, kurios metu gerokai apgadinti du lengvieji automobiliai, o vienas iš jų nuo patirto smūgio nuskriejo ant šaligatvio. Laimei, nepasitaikė pėsčiųjų, o vairuotojai susižalojimų išvengė.

 • Avarija miesto sankryžoje: visureigis nepraleido „golfo“

  Trečiadienio popietę J. Basanavičiaus ir Maironio gatvių sankryžoje įvyko avarija, kurios metu susidūrė du lengvieji automobiliai. Eismo įvykio metu sužeistų žmonių nebuvo, tik apgadintos abi transporto priemonės.

 • Statistinis avarijų sukėlėjas – į trečią dešimtį įkopęs vyras

  Per septynis šių metų mėnesius iš viso užfiksuota beveik 10 tūkstančių eismo įvykių, rodo Europos bendrovės „ERGO Insurance" Lietuvoje duomenys. Beveik 40 proc. avarijų sukėlė vyrai, tarp kurių rizikingiausia amžiaus kategorija – 26-30 metų. Trečią dešimtį įpusėję vyrai sukėlė daugiausiai – virš 600 – eismo įvykių, tai sudaro 6 proc. visų užfiksuotų avarijų.

 • Per avariją nukentėjo nėščia moteris ir vaikai

  Prie A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos esanti Maironio ir A. Baranausko gatvių sankryža ne pirmą kartą tampa skaudžių įvykių vieta. Šiandien, apie 12 val., čia susidūrė du automobiliai. Pagrindiniu keliu važavusio „VW Caravelle" automobilio nepraleido šalutine gatve atlėkęs „Renault Espace" – nuo smūgio pastarasis automobilis apsisuko ir sustojo prie bibliotekos kampo.

 • Eismo įvykis Utenoje: kaltininkas nugabentas į ligoninę

  Rugpjūčio 9 dieną, prieš 15 val., Utenoje, Kupiškio ir Aukštakalnio gatvių sankryžoje, nereguliuojamoje šviesoforu, įvyko avarija.

 • Ieško avarijos liudininko

  Šių metų balandžio 28 dieną portale udiena.lt skaitytojams pateikėme publikaciją apie Utenos rajone, Drąsėnų kaime (Daugailių seniūnija) įvykusią skaudžią avariją, kurios metu buvo sužaloti žmonės. Tąkart ugniagesiams gelbėtojams iš sumaitoto automobilio „Audi“ teko vaduoti 25 metų keleivę. Dėl sužalojimų į gydymo įstaigą buvo išvežtas ir tokio paties amžiaus „Mercedes Benz“ keleivis.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1540
Vakar apsilankė:7898
Šią savaitę apsilankė:57776
Šį mėnesį apsilankė:142219
Viso (nuo 2015-02-16):7707833
Šiuo metu naršo:
64
2018-03-18
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!