KriminalaiIeško avarijos liudininko
2017 liepos 28, Penktadienis 10:15

Ieško avarijos liudininko

Ieško avarijos liudininko

Šių metų balandžio 28 dieną portale udiena.lt skaitytojams pateikėme publikaciją apie Utenos rajone, Drąsėnų kaime (Daugailių seniūnija) įvykusią skaudžią avariją, kurios metu buvo sužaloti žmonės. Tąkart ugniagesiams gelbėtojams iš sumaitoto automobilio „Audi“ teko vaduoti 25 metų keleivę. Dėl sužalojimų į gydymo įstaigą buvo išvežtas ir tokio paties amžiaus „Mercedes Benz“ keleivis.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, apie 19 valandą Utenos rajone, kelyje Bradesiai–Dusetos–Daugailiai, susidūrė du automobiliai: „Audi TT", kurį vairavo 23 metų vyras (jam atimta teisė vairuoti transporto priemonę) ir „Mercedes Benz", vairuojamas neblaivaus (1,66 prom.) 25 metų vyro.
Atvykus medikams į Utenos ligoninę buvo išvežtas sužeistas „Mercedes Benz" keleivis, o į Vilniaus gydymo įstaigą pateko „Audi TT" keleivė.
Šiomis dienomis minėtoje avarijoje nukentėjusioji kreipėsi į redakciją, prašydama padėti surasti šio eismo įvykio liudininkus. Elektroniniame laiške moteris rašo: „Esu eismo įvykio metu nukentėjusi keleivė, kuriai dėl patirtų sužalojimų nustatytas neįgalumas. Šiuo metu byloje ieškomas liudininkas, kuris matė avarijos aplinkybes ir buvo pribėgęs prie manęs po automobilių susidūrimo. Jis norėjo padėti, tačiau jo telefonas buvo išsikrovęs ir negalėjo iškviesti greitosios pagalbos medikų. Tą padarė kitas asmuo, o šis taip ir liko policijos neapklaustas, nors važiavo tame kelyje ir prieš jo akis įvyko eismo įvykis", – kreipėsi ji.
Moteris prašo skaitytojų pasidalinti šia informacija ir tikisi, kad atsiras avarijos liudininkas.

Laikraščio „Utenos diena" inf.

 

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image DSCN5130.JPG
 • Click to enlarge image DSCN5140.JPG
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Trečiadienio rytas buvo paženklintas skaudžiu eismo įvykiu

  Trečiadienį ryte avarija įvyko Metalo gatvėje, kur UAB „Utenos komunalininkas" priklausantį traktoriuką taranavo iš paskui važiuojantis visureigis „Mitsubishi“. Nuo smūgio žolei pjauti skirtas traktoriukas apvirto, o jo vairuotojas buvo sužeistas.

 • Avarijoje nukentėjo motorolerio vairuotojas

  Šiandien popietę, po 14 valandos, Utenoje, A. Baranausko ir K. Donelaičio gatvių sankryžoje įvyko avarija. Neatidaus „Ford Galaxy" nublokštam motorolerio vairuotojui prireikė medikų pagalbos.

 • Buvęs Rokiškio rajono mokyklos vadovas bus teisiamas dėl tragiškos avarijos

  Panevėžio apylinkės prokuratūros prokurorė Gražina Petrulytė baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje buvęs Rokiškio Antano Strazdo gimnazijos direktorius Augutis Timukas kaltinamas neblaivus sukėlęs avariją, kurios metu vienas žmogus žuvo, o kitas buvo sužalotas. Jam taip pat pareikšti kaltinimai palikus sužeistuosius be pagalbos, kai grėsė pavojus jų gyvybei.

 • Penktadienis, 13 diena, Utenoje prasidėjo avarijomis

  Balandžio 13-a paženklinta eismo įvykiais Utenoje. Ryte laikraščio „Utenos diena“ skaitytojai informavo net apie du eismo įvykius: vienas įvyko Utenos mieste, kitas – už jo ribų.

 • Utenos aplinkkelyje – vilkiko avarija

  Pirmadienį priešpiet Utenos aplinkkelyje įvyko avarija: nuo kelio nuvažiavo ir apvirto Rusijos piliečio vairuojamas vilkikas „Volvo“, o į aplinką išsiliejo dyzelinas.

 • Vaižganto gatvę sukaustė ledas: automobiliai prišalo prie asfalto

  Naktį ar ankstų rytą Vaižganto gatve važiavusių uteniškių laukė nemaloni staigmena – kelio danga priminė čiuožyklą. Neapsidžiaugė ir tie, kurie savo automobilius buvo pastatę šalikelėje, nes transporto priemonių ratai prišalo prie asfalto. UAB „Utenos vandenys" avarinių darbų brigadininko Oranto Kraujelio teigimu, ledas dalį miesto sukaustė naktį trūkus Pramonės vandentiekio linijai.

 • Netoli Daugailių įvyko avarija: sužeista moteris

  Trečiadienį ryte, apie 11 val., Utenos rajone, Zastrono kaime, magistraliniame kelyje Kaunas–Zarasai–Daugpilis, 37 metų moteris, vairuodama automobilį „Audi A6“, sukdama į kairę, susidūrė su lenkiančiu sunkvežimių DAF FT95, kurį vairavo 63 m. vyras.

 • Tragedija Molėtų rajone: avarijoje žuvo du senjorai

  Praėjusį sekmadienį apie 12.38 val. Molėtų rajone, kelyje Molėtai–Stacijavai–Smėlinka, automobilis „VW Passat“, vairuojamas vyro (g. 1940 m.) bei gyvenančio Toliejų kaime, esant slidžiai kelio dangai automobilio dešine puse išslydo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su priešinga eismo juosta važiuojančiu automobiliu „VW Passat“, kurį vairavo tos pačios Čiulėnų seniūnijos gyventojas. Šio skaudaus eismo įvykio metu žuvo „VW Passat“ vairuotojas ( g. 1940 m.) ir keleivė, sutuoktinė ( g. 1941 m.). Kito automobilio vairuotojas dėl galvos traumos paguldytas į Utenos ligoninę.

 • Nuo smūgio automobilis nuskriejo ant šaligatvio

  Antradienį vienoje avaringiausių A. Baranausko ir K. Donelaičio gatvių sankryžoje įvyko avarija, kurios metu gerokai apgadinti du lengvieji automobiliai, o vienas iš jų nuo patirto smūgio nuskriejo ant šaligatvio. Laimei, nepasitaikė pėsčiųjų, o vairuotojai susižalojimų išvengė.

 • Avarija miesto sankryžoje: visureigis nepraleido „golfo“

  Trečiadienio popietę J. Basanavičiaus ir Maironio gatvių sankryžoje įvyko avarija, kurios metu susidūrė du lengvieji automobiliai. Eismo įvykio metu sužeistų žmonių nebuvo, tik apgadintos abi transporto priemonės.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:7282
Vakar apsilankė:11905
Šią savaitę apsilankė:39638
Šį mėnesį apsilankė:196285
Viso (nuo 2015-02-16):8587429
Šiuo metu naršo:
140
2018-06-21
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!