Krašto žiniosPremjeras S. Skvernelis: „Anykščiai – unikali vieta Lietuvoje“
2017 gegužės 04, Ketvirtadienis 13:43

Premjeras S. Skvernelis: „Anykščiai – unikali vieta Lietuvoje“

Premjeras S. Skvernelis: „Anykščiai – unikali vieta Lietuvoje“

Gegužės 2 dieną Anykščiuose viešėjo Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, kurį atlydėjo patarėjai Elvinas Jankevičius ir Unė Kaunaitė. Anykščių rajono savivaldybės administracijos salėje vykusio susitikimo su administracijos vadovais, darbuotojais, biudžetinių įstaigų vadovais ir verslo atstovais metu Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis trumpai papasakojo apie situaciją rajone.

Meras akcentavo, kad šiais metais daugiabučių namų renovacijos procesai bus ne tik rajono centre – Anykščiuose, bet persikels ir kitus rajono miestelius, pavyzdžiui, Kavarską. Susitikimo dalyviams K. Tubis išsakė ir lūkesčius dėl kurorto statuso Anykščiams suteikimo.
„Vyriausybė dirba pagal patvirtintą programą. Nedarome neapgalvotų sprendimų, kuriuos vėliau tektų keisti, tačiau visada svarbu išgirsti daugiau nuomonių, kokias problemas dar turime spręsti", – kviesdamas užduoti klausimus sakė Premjeras S. Skvernelis.
Salėje susirinkę svečiai Premjerui turėjo klausimų dėl alkoholio vartojimo renginių ir švenčių metu, smulkaus ir vidutinio verslo įmonių skatinimo, komunalinių atliekų tvarkymo įkainių, galimų pakeitimų. Teirautasi buvo ir dėl galimo mokslo metų ilginimo. Premjero S. Skvernelio teigimu, šis laikas galėtų būti skirtas papildomam individualiam darbui su mokiniais.
Baigiantis susitikimui Anykščių rajono meras K. Tubis Premjerui įteikė kvietimą dalyvauti birželio 3 dieną vyksiančioje Tradicinės kultūros ir žirgų sporto šventėje „Bėk bėk, žirgeli!" ir Gintaro Kaltenio albumą „Senuoju pašto keliu – žirgais ir karietomis".

Anykščių r. savivaldybės administracijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • „Bėk bėk, žirgeli!“ Anykščiuose – žirgo ir žmogaus bendrystės šventė

  Birželio 3 dieną anykštėnai ir rajono svečiai Niūronių kaime, Anykščių rajone, rinkosi į jau kelis dešimtmečius skaičiuojančią Tradicinės kultūros ir žirgų sporto šventę „Bėk bėk, žirgeli!". Šventės programoje – nuo pirmą kartą šventės istorijoje organizuotų Lietuvos sunkiųjų veislės arklių darbingumo vertinimų iki tautinio paveldo ir amatų mugės, teatralizuotų, per pusšimtį dalyvių iš viso rajono sutelkusių, kiemų, žirgų sporto konkūrų ir parodomųjų programų, parodų, koncertų ir vienu pagrindinių akcentų renginyje tapusio tradicinių kinkinių žygio su žemaitukais, kurio dalyviai dar iki pirmojo birželio šeštadienio aplankė Kėdainių, Panevėžio ir Anykščių rajonų bendruomenes.

 • Šimonių girioje – žygis Lietuvos partizanams pagerbti

  Lietuvos kariuomenės metų renginys – Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės šventė – šiemet pirmą kartą Lietuvos kariuomenės, Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijos, Anykščių rajono savivaldybės ir Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro organizuojama Šimonių girioje, Anykščių rajone, gegužės 21 dieną, sekmadienį.

 • Anykščių rajono policija naudosis saulės energijos elektrine

  Gegužės 5 dieną Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariate oficialiai pradėjo veikti elektrą iš saulės energijos gaminsiantys kolektoriai.

 • Apie nuotykių lenktynes „Nykštietiškas triatlonas“

  Gegužės 19–21 dienomis gamtos malonumų ir nuotykių ieškotojai vėl laukiami Anykščių krašte. Nuotykių lenktynės „Nykštietiškas triatlonas" – tai turistinis-pramoginis-sportinis renginys (turintis varžybų požymių), apimantis bėgimą, orientavimosi sportą, irklavimą baidarėmis, važiavimą kalnų dviračiais (MTB) ir specialias rungtis bei užduotis.

 • Šv. Florijono diena bus minima Anykščiuose

  Praėjusią savaitę Anykščių rajono savivaldybėje lankėsi Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Olegas Kovalevskis ir Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Saulius Slavinskas. Susitikimo metu kalbėta apie artėjančią šv. Florijono dieną, kurią Utenos apskrities – Utenos, Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Zarasų, Visagino – priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų specialistai ir pareigūnai minės Anykščiuose.

 • Anykščių policininkai parėmė jauną šeimą

  Kiekvieną žmogų pradžiugina dovana, o ypač, kai ji būna visai nelaukta ir netikėta. Anykščių policininkai nusprendė dovanas įteikti jau pasibaigus didžiosioms metų šventėms.

 • Molėtiškiai ir anykštėnai raginti išdrįsti paegzaminuoti medikus

  Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) specialistai dvi dienas iš eilės susitiko su Trečiojo amžiaus universitetų (TAU) bendruomenėmis: spalio 10-ą lankytasi Molėtuose, spalio 11-ą – Anykščiuose. Abiejų miestų senjorų studentų bendruomenės susitikimuose dalyvavo labai aktyviai – sužinoti aktualios informacijos apie privalomąjį sveikatos draudimą (PSD), sveikatos priežiūros paslaugų teikimo tvarką ir kt. per abu miestus susirinko daugiau kaip pusę šimto universiteto klausytojų. Anykštėnai į renginį pakvietė dar ir miesto sveikuolius bei Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai" Anykščių bendrijos narius.

 • Anykščiai – tarp lyderių

  Anykščių rajono gyventojai jau kitąmet turės geresnes sąlygas atliekoms rūšiuoti. Šių metų pradžioje Lietuvos Respublikos aplinkos ministro įsakymu Anykščių rajono savivaldybės administracijos pateiktam projektui ,,Komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Anykščių rajono savivaldybėje" skirtas 519 270,00 Eur Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų.

 • Anykštėnei teko nusivilti: nei buto, nei pinigų

  Sausio 3 dieną į policijos pareigūnus kreipėsi anykštėnė, nesėkmingai bandžiusi išsinuomoti butą Utenoje.

 • Anykščiuose vyko padėkos vakaras

  Gruodžio 9 dieną Anykščių kultūros centre vyko padėkos vakaras „Kviečiu į baltą kelią“, skirtas sveikatos priežiūros, socialinių paslaugų, ir saugos sferų darbuotojams.

Reklama

Reklama

DPC_250x250

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2017 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:592
Vakar apsilankė:10849
Šią savaitę apsilankė:28465
Šį mėnesį apsilankė:265785
Viso (nuo 2015-02-16):5597844
Šiuo metu naršo:
116
2017-06-29