Krašto žiniosPagerbti Zarasų rajono verslo atstovai
2016 lapkričio 18, Penktadienis 10:51

Pagerbti Zarasų rajono verslo atstovai

Pagerbti Zarasų rajono verslo atstovai

Zarasų rajono savivaldybės iniciatyva, siekiant pagerbti rajono verslininkus, pasidžiaugti jų nuveiktais darbais ir pasiektais rezultatais, novatoriškomis idėjomis ir geranoriškomis iniciatyvomis, kurios tiesiogiai ar netiesiogiai prisideda prie kiekvieno iš mūsų gerovės, Zarasuose paminėta profesinė verslo atstovų šventė – Verslo diena.

Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, sveikindamas renginio dalyvius, pabrėžė verslo svarbą šalies ekonomikai, rajonui ir padėkojo verslininkams už kuriamas darbo vietas ir finansinį indėlį rajono biudžetui.
2016 metų Verslo dienos nominantu už didžiausią indėlį į rajono biudžetą paskelbta kooperatinė bendrovė „Zarasų šilas", uždaroji akcinė bendrovė „Danvita" nominuota už naujų darbo vietų sukūrimą ir asmenų įdarbinimą 2016 metais, uždaroji akcinė bendrovė „Svaita" nominuota už ženklų finansinį indėlį į Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžetą, kaimo turizmo sodyba „Čičiriai" – už turizmo paslaugų įvairovę ir vasaros stovyklų organizavimą, uždaroji akcinė bendrovė „Viralda" – už darnų ir diversifikuotą šeimos verslą, Vajasiškio kaimo bendruomenė – už aktyvų bendruomeninį verslą ir puoselėjamas lietuviškas tradicijas, nakvynės ir poilsio namai „Vijuandra" – už teikiamas grožio ir apgyvendinimo paslaugas, uždaroji akcinė bendrovė „Emerta" – už Zarasų krašto garsinimą gurmaniška produkcija, uždaroji akcinė bendrovė „Vasaknos" – už aktyvią verslo plėtrą, uždaroji akcinė bendrovė „Sartų jautiena" – už ekologiškų produktų gamybą, individuali įmonė „Meškerinė" – už žvejybos aktyvinimą ir mėgėjiškos žūklės skatinimą Zarasų krašte, uždaroji akcinė bendrovė „IgNNoras" – už iniciatyvas populiarinant vandenlenčių parką ir apgyvendinimo paslaugų plėtrą.
Muzikinius intarpus renginio dalyviams dovanojo Zarasų kultūros centro mandolinininkai, vadovaujami Gintaro Andrijausko.
Šis renginys tampa tradiciniu ir kasmet antrą lapkričio penktadienį kvies draugėn verslo atstovus pasidalinti savo pasiekimais ir nuveiktais darbais.

Zarasų r. savivaldybės administracijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Verslo kūrimui ir plėtrai kaime – 19,4 mln. eurų

  Jau nuo rugpjūčio 1 dienos kaimo vietovėse veikiančios įmonės gali kreiptis dėl Europos Sąjungos paramos verslo plėtrai. Šiam paraiškų priėmimui skirta apie 19,4 mln. Eur, vienam pareiškėjui maksimali paramos suma – 200 tūkst. eurų.

 • Zarasų seniūnijoje – Antrojo pasaulinio karo aidas

  Zarasų krašte abiejų dvidešimtojo amžiaus karų palikimas – rajono teritorija liko gausiai užteršta objektais, keliančiais grėsmę, taip pat ir sprogmenimis. Kasmet rajone surandama ir neutralizuojama nemažai sprogmenų, jie dažnai kelia pavojų žmonėms.

 • Apsisprendimas gyventi kaime lėmė verslą

  Kretingiškiai Laima ir Marius Rimgailos sakė turėję ne vieną galimybę rinktis, kur jiems geriau sukti šeimos lizdą: ieškotis vietos gyventi mieste ar ant plyno lauko pradėti statybas Kretingos r., Petreikių kaime, netoli Laimos mamos tėviškės. „Kaimas vis dėlto nugalėjo“, – atviravo jie.

 • Zarasuose mokyklinis autobusas partrenkė mažametę

  Trečiadienį Zarasuose mokyklinis autobusas partrenkė mažametę, kuri dėl patirtų sužalojimų gydoma vaikų reanimacijoje. Apie tai informavo Kelių policijos tarnyba.

 • Verslo klientų konsultavimui įdarbino robotą

  Energetikoje vis dažniau pritaikomos skaitmeninės technologijos gerina ir gamtinių dujų vartotojų aptarnavimą. Gamtinių dujų prekybos ir tiekimo bendrovė „Lietuvos dujų tiekimas“, priklausanti „Lietuvos energijos“ įmonių grupei, verslo klientams aptarnauti sukūrė robotizuotą savitarnos sistemą, kuri operatyviai informuoja apie dujų vartojimo bei sisteminių paslaugų naudojimo apimtis.

 • Verslo laisvės vėjai Utenos apskrityje: kiek lengviau tik Utenos ir Anykščių verslininkams

  Utenos apskrityje verslininkai labiau nei kituose šalies regionuose išgyvena dėl klientų trūkumo bei augančios konkurencijos, o mažų ir vidutinių įmonių skaičius beveik visose regiono savivaldybėse auga lėčiau nei vidutiniškai Lietuvoje.

 • Zarasų žemės ūkio mokykloje vyko Nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas

  Gruodžio 7 dieną Zarasų žemės ūkio mokykloje įvykusiame Nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse „Masažuotojas 2017“, pirmojo laipsnio diplomą laimėjo Sigita Čirgelytė, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro mokinė (mokytoja Remigija Kazakevičienė), antrojo laipsnio diplomas atiteko Zarasų žemės ūkio mokyklos mokinei Akvilei Rybnikovaitei (mokytoja Rita Gerasimova), o trečiojo laipsnio – Melitai Sausytei iš Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro (mokytoja Monika Kavaliauskienė).

 • Tikslo turėjimas atvedė prie sėkmingo šeimos verslo

  Šeima, kokybė, atsakomybė, kūrybiškumas. Šiais keturiais žodžiais kepyklėlę „Vanilinis dangus“ apibūdina jos savininkai Povilas Jankauskas ir Vaida Kazlauskaitė-Jankauskė.

 • Neįtikėtinas renovacijos proveržis Zarasuose

  Daugiabučių renovacija yra vienas iš šios Vyriausybės prioritetų. Atnaujinti daugiabučiai ne tik puošia miestą, suteikia patogesnes gyvenimo sąlygas gyventojams, bet ir prisideda prie šiltnamio efekto mažinimo. Tačiau yra miestų, kurie į renovaciją žiūri skeptiškai, o štai kiti – su didžiuliu entuziazmu. Šį kartą – apie proveržį Zarasuose, kur jau netrukus bus renovuota beveik pusė visų miesto daugiabučių.

 • Sėkmingo verslo regione raktas – eksportas

  Verslo sėkmę lemia ne jo įkuriama vieta, o ilgalaikė strategija ir nuoseklus darbas. Tuo įsitikino ne vienas verslininkas, savo verslą pradėjęs Utenos krašte. Ne mažesnę įtaką sėkmingai verslo plėtrai turi ir eksportas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1007
Vakar apsilankė:3916
Šią savaitę apsilankė:8780
Šį mėnesį apsilankė:59839
Viso (nuo 2015-02-16):8866814
Šiuo metu naršo:
48
2018-08-15
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!