Krašto žiniosNaujasis policijos vadovas D. Šidlauskas: „Pirmiausia vertinu širdimi, o po to protu“
2019 sausio 10, Ketvirtadienis 09:00

Naujasis policijos vadovas D. Šidlauskas: „Pirmiausia vertinu širdimi, o po to protu“

Naujasis policijos vadovas D. Šidlauskas: „Pirmiausia vertinu širdimi, o po to protu“
  • 6 foto

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato kolektyvui pristatytas naujasis rajono policijos komisariato viršininkas Dainius Šidlauskas. Dėl rotacijos postą palikęs ankstesnis viršininkas Vitalis Kutkauskas dabar vadovaus Molėtų rajono policijos komisariatui.

Į naujojo Policijos komisariato viršininko pristatymą atvyko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Vytautas Vaiškūnas. Jis džiaugėsi, kad šiame Zarasų krašte policijos vadovu paskirtas pareigingas ir stropus pareigūnas. Žmogus turi sukaupęs didelę tarnybos teisėtvarkos institucijose patirtį. Vadovas labai principingas bei sugebantis sutartinai bendrauti su pareigūnais, kolektyvu. V.Vaiškūnas prisipažino, kad daug metų dirba su Dainiumi Šidlausku ir džiaugiasi šiuo kolega.

Naująjį komisariato vadovą pasveikino ir Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas. Meras akcentavo, kad labai svarbu, jog rajono savivaldybėje būtų užtikrinama tvarka, gyventojų ir jų svečių saugumas. Savivaldybė glaudžiai šioje srityje bendradarbiauja su pareigūnais ir ateityje šias bendradarbiavimo tendencijas žada plėsti, teikti visapusę paramą.
Gražiai naująjį policijos komisariato viršininką Dainių Šidlauską sutiko ir kolektyvas. Jo atstovai  Andrejus Jančevskis ir Neringa Čiegienė įteikė gėlių ir patikino, kad darniai kartu spręs visus kolektyvui iškilusias iššūkius.
Dainius Šidlauskas papasakojo apie savo tarnybą teisėsaugos institucijose. Naujasis viršininkas policijoje tarnauja jau dvidešimt septynerius metus. Pats įdomiausias jo tarnybos darbo laikotarpis – tai darbas kriminalistikoje. Nusikaltėlių, įrodymų paieškos įsukdavo į darbų verpetą. Tarnyba atimdavo daug ir laisvalaikio valandų, poilsio dienų. Vieną sykį buvo susigundęs ramesne tarnyba, tarnavo pasienio policijoje. Tačiau ramybė jo nesuviliojo, vėl po pusantrų metų grįžo į Ignalinos rajono policijos komisariatą, dešimt metų jam ir vadovavo. Dabar dėl rotacijos jis perkeltas vadovauti Zarasų rajono policijos komisariatui.
Naujasis komisariato viršininkas prisipažino, kad yra principingas, labai vertina pareigūnų sąžiningumą, nuoširdumą, draugiškumą. „Viską iš pradžių įvertinu širdimi, o po to protu", – pristatymo metu kalbėjo naujasis policijos vadovas.
Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas V. Vaiškūnas palinkėjo kolektyvui ir naujajam viršininkui sėkmės, savitarpio supratimo ir vaisingo darbo stiprinant teisėsaugą gražiame Zarasų krašte. Anot jo, geras teisėtvarkos institucijos darbas – tai verslo sėkmė, rajono gyventojų, jų svečių ramybė, turiningas darbas ir poilsis. Kreipdamasis į susirinkusius, V. Vaškūnas džiaugėsi, kad policija savo kruopščiu darbu gerina savo veiklos pasitikėjimą. Daugelis policijos institucijos sričių yra pokyčių ir naujovių kelyje. Jis visus dar sykį patikino, kad D. Šidlauskas – patyręs vadovas, o darbštūs policijos pareigūnai tiki, kad visus keliamus uždavinius jie pajėgūs įgyvendinti.

Zarasų r. savivaldybės administracijos inf.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1176
Vakar apsilankė:6438
Šią savaitę apsilankė:41570
Šį mėnesį apsilankė:166339
Viso (nuo 2015-02-16):10920234
Šiuo metu naršo:
73
2019-08-25
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!