Prie „Winter Rally“ starto ketina stoti dar vienas Dakaro dalyvis
Krašto žiniosPrie „Winter Rally“ starto ketina stoti dar vienas Dakaro dalyvis
2019 sausio 08, Antradienis 12:00

Prie „Winter Rally“ starto ketina stoti dar vienas Dakaro dalyvis

Prie „Winter Rally“ starto ketina stoti dar vienas Dakaro dalyvis

„Winter Rally“ šiemet kaip niekad traukia sunkiausių pasaulio lenktynių dalyvius. Prieš savaitę organizatoriai pranešė, jog į pirmąjį Lietuvos ralio čempionato etapą atvykti ketina visame pasaulyje žinomas Dakaro ralio lenktynininkas Siarhei Viazovich, o dabar atskleista, jog planų atvykti turi ir lenkų sportininkas Aron Domzala.

29-erių lenkas šiemet Dakaro ralyje startuoja pirmą kartą. Maratone jis dalyvauja automobilių klasėje, apsiginklavęs „Toyota Hilux Overdrive" bolidu. Tačiau šis sportininkas nėra naujokas. 2014 m. jis užėmė septintą vietą JWRC („Junionr World Rally Championship") kategorijoje, bekelėje savo karjerą A. Domzala pradėjo 2015 metais, SxS klasėje. Jau po metų, 2016-aisiais, laimėjo pirmą vietą „Cross-Country Rallies World Cup" T3 kategorijoje. 2017 metais, pilotuodamas „Toyota Hilux Overdrive", lenktynininkas T1 klasėje užėmė 3 vietą, na o sausį jį, tikėtina, jį išvysime ir Lietuvoje, „Winter Rally" etape.
Jau minėtas S. Viazovich Dakare rungiasi sunkvežimių (T4) klasėje po MAZ komandos vėliava. 39-erių baltarusis Dakare dalyvaus jau septintą kartą. Nuo 2013 metų maratone besirungiantis lenktynininkas yra užėmęs 27, 11, 34 ir 13 vietas, 2016 metais nefinišavo, o 2018 metais užėmė antrą vietą ir lipo ant čempionų pakylos. Tai yra aukščiausia Baltarusijos istorijoje užimta vieta Dakaro lenktynėse.
„Winter Rally" šiais metais pasitiks atsinaujinęs: renginys truks dvi dienas, numatyti naktiniai ir dieniniai greičio ruožai, be to atnaujinta net 50 proc. trasų ir Festivalio miestelis. Po ralio laukia apdovanojimų ceremonija ir nemokamas koncertas Utenoje. Organizatoriai teigė, jog yra paruošę ir daugiau staigmenų dalyviams bei žiūrovams, tačiau tikslesnių detalių neatskleidžia.
Pirmasis Lietuvos ralio čempionatas „Winter Rally" vyks Utenos ir Molėtų apylinkėse sausio 25–26 dienomis.

„Winter Rally" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • „Winter rally“ nugalėjo čekai, greičiausias lietuvis – Vaidotas Žala

  Šeštadienį Utenoje baigėsi pirmasis Lietuvos ralio čempionato 2019 m. sezono etapas – „Winter rally“. Greičiausi jame buvo svečiai iš Čekijos – Jaroslavas Orsakas su Jindriška Žakova, važiuojantys „Ford Fiesta R5" automobiliu. Dešimt sekundžių nuo jų atsiliko „Agrorodeo“ komanda – Vaidotas Žala ir Andris Malnieks su „Škoda Fabia R5“, tapę greičiausiu „Winter Rally“ ekipažu iš Lietuvos.

 • Atskleidė, kokių naujovių bus greičiausiame metų ralyje „Winter Rally“

  Pasitarus su automobilių sporto bendruomene ir atsižvelgus į žiemos festivalio dalyvių pageidavimus, nuspręsta, jog pirmasis Lietuvos ralio čempionato etapas grįžta į dviejų dienų formatą. Organizatoriai skelbia, jog lenktynininkams norima suteikti galimybę išmėginti jėgas naktiniuose greičio ruožuose, o žiūrovams – gerą laiką stebint ralį ir pramogaujant gryname ore. Varžybų direktorius Ramūnas Kliunka teigė, jog žiemos festivalyje tradiciškai planuojama įrengti Žiūrovų miestelį, tik šį kartą jis atvykusiuosius pasitiks atsinaujinęs ir pasiūlys dar daugiau veiklų.

 • „Winter Rally“ baigiamasis posėdis – netikėtoje vietoje

  Pirmojo metų festivalio „Winter Rally“ organizatoriai tęsia tradicijas – antrus metus iš eilės oficialios ralio pabaigtuvės vyksta neįprastoje aplinkoje. Šiais metais baigiamasis organizacinio komiteto posėdis vyko gerai žinomoje „Nosted mechanika“ gamykloje. Jį vainikavo pažintinė ekskursija.

 • „Winter Rally 2018“ prie starto linijos stojo 27 ekipažai, bet finišą pasiekė ne visi

  Nuo ankstyvo penktadienio ryto įkyriai purškė lietus ir tai kėlė nemažą įtampą „Winter Rally 2018“ pilotų veiduose. Tačiau jiems grįžus po susipažinimo su viena iš trasų nuotaika buvo visai kita – Utenos ir Molėtų rajono pamiškėse jos buvo tvirtai sukaustytos ledo.

 • Šeštadienį B. Vanago laukia sprinto distancija Utenoje

  Antradienį iš 40-ojo Dakaro ralio grįžusi „General Financing team Pitlane" komanda praneša, kad Benediktas Vanagas jau šeštadienį, sausio 27 dieną, startuos „Winter Rally“ žiemos ralio lenktynėse Utenoje.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4149
Vakar apsilankė:8891
Šią savaitę apsilankė:19335
Šį mėnesį apsilankė:202417
Viso (nuo 2015-02-16):10490080
Šiuo metu naršo:
107
2019-06-26
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!