Krašto žiniosIgnalinoje susirinks dviratininkai ekstremalai
2018 gegužės 22, Antradienis 11:45

Ignalinoje susirinks dviratininkai ekstremalai

Ignalinoje susirinks dviratininkai ekstremalai

Gegužės 26-27 dienomis Ignalinoje, Lietuvos žiemos sporto centre, susirinks dviratininkai ekstremalai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Jie pradės kovas dėl Baltijos šalių taurės. Sportininkų lauks dvi trasos. Trasos susidės iš staigių ir greitų posūkių, akmenų ir medžių šaknų ruožų, taip pat tramplinų. Sportininkų tikslas – kuo greičiau įveikt sudėtingas trasas ir lipti ant nugalėtojų pakylos.

Ignalinos r. savivaldybės administracijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Dviratininkams – sidabro medaliai

  Praėjusį savaitgalį Panevėžyje „Cido" arenoje vyko Lietuvos jaunučių sporto žaidynių dviračių treko varžybos. Komandinio olimpinio sprinto rungtyje puikiai startavo Utenos DSC dviratininkai, treniruojami trenerio Viliaus Jankausko.
  Augustas Janulis, Tomas Mikšto ir Eitvilas Aželis, nugalėtojams iš Vilkaviškio sporto mokyklos pralaimėję tik 0,015 s, iškovojo sidabro medalius.

 • Per žydinčią Aukštaitiją riedėdami dviratininkai neaplenkė ir Utenos

  Uteniškiai su gėlėmis rankose pasitiko ketvirtadienio vakarą į Uteną užsukusius ilgai lauktus svečius – dviratininkų, kurie dalyvauja žygyje „Per žydinčią Aukštaitiją", būrį. Nors šio žygio dalyviai vėlavo maždaug valanda, miestelėnai kantriai laukė. Ir sulaukė...

 • Dviratininkų saugumas – jų pačių ir kitų eismo dalyvių rankose

  Atšilus orams, gatvėse pasirodo vis daugiau dviračių transporto priemonių. Tai puiki priemonė ne tik grietai pasiekti tikslą, bet ir palaikyti gerą fizinę formą. Šį kartą kalba eina apie dviratininkus. Augant žmonių sąmoningumui, didėjant fiziniam aktyvumui, dviračiai išgyvena renesansą. Ši transporto priemonė tampa kiekvienos šeimos būtinybe, nepaisant to, kiek šeima turi automobilių ar kitų motorinių transporto priemonių.

 • Vyžuonos parke – spąstai dviratininkams

  Kai Utenoje buvo sutvarkytas Vyžuonos parkas ir įrengta pustrečio kilometro ilgio trasa dviratininkams, riedutininkams ir riedslidininkams, uteniškiai apsidžiaugė, kad mieste atsirado erdvė aktyviam poilsiui. Džiaugėsi ir naudojosi, mynė pedalus, kol ne vienas dviratininkas iš aktyvaus piliečio tapo medikų pacientu – šalia Utenos ligoninės ir Utenos PSPC Greitosios medicinos pagalbos skyriaus įrengta dviračių tako atkarpa savo nuolydžiu primena ekstremaliuosius amerikietiškus kalnelius ir ne vieną uteniškį jau pasiuntė į ligoninės palatą.

 • Kelių policija informuoja dviratininkus, riedutininkus, riedlentininkus

  Atšilus orams, dažnas keliautojas renkasi dviratį. Tai viena sveikiausių ir patogiausių transporto priemonių, padedančių keliautojui geriau pažinti vietoves, mobiliai pasiekti atokiausius kampelius, pamiršti parkavimo rūpesčius. Tai gera proga pabūti gamtoje ir patirti galybę teigiamų emocijų.
  Pastebima tendencija, kad miestų gatvėse jaunimas vis dažniau pasirenka ir kitas laisvalaikio praleidimo formas – dviračius iškeičia į riedučius ar riedlentes. Bet ar iš tiesų patogu ir saugu važinėti dviračiu, riedlente ar riedučiais mieste?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:172
Vakar apsilankė:7147
Šią savaitę apsilankė:42566
Šį mėnesį apsilankė:127819
Viso (nuo 2015-02-16):9651577
Šiuo metu naršo:
43
2019-02-24
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!