Krašto žinios„Nykštietiškas Triatlonas“ sudrebins Troškūnus
2018 balandžio 26, Ketvirtadienis 08:42

„Nykštietiškas Triatlonas“ sudrebins Troškūnus

„Nykštietiškas Triatlonas“ sudrebins Troškūnus
  • 7 foto

Kaip ir kasmet „Nykštietiškas triatlonas“ keičia lenktynių vietą ir žada naujų nuotykių bei nepakartojamų įspūdžių ne tik dalyviams, bet ir visiems, nutarusiems praleisti savaitgalį nuostabiame Anykščių krašte. Jau 8-ąjį kartą vykstančios nuotykių lenktynės šį kartą drebins Troškūnus.

Dalyvauti gali kiekvienas
Penktadienį, gegužės 18 dienos pavakarę, dalyviai kursis palapinių miestelyje, o šeštadienį, akis prasikrapštę, pasimankštinę ir lenktyniauti pasiruošę startuos įvairių trasų dalyviai: „Elitas“ (nuolat sportuojantys, fiziškai pasirengę), „Armijai ir Civiliams“ (fiziškai pajėgūs, aktyvūs, mėgstantys žygiuoti) bei „Dviračių trasa“ (dviračių mėgėjai, norintys galbūt pirmą kartą gyvenime palenktyniauti). Lenktynėse nuobodžiauti neteks – laukia įvairiausios specialios užduotys, bėgimas, dviračiai, baidarės, orientavimasis ir kiti nuotykiai pakraus įspūdžių visiems metams.

Laukiami ne tik nuotykių lenktynių dalyviai
Į nuotykių lenktynes šiais metais jungiasi ir paramos akcijos „Galiu daugiau nei Tu manai", skirtos visuomenės švietimui apie Dauno sindromą, dviratininkai. Jie gegužės 5 dieną startuos iš Anglijos ir Švedijos ir įveikę apie 2500 kilometrų finišuos gegužės 19 dieną, „Nykštietiško triatlono" varžybų centre. Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacija skelbia, kad visi norintys gali taip pat jungtis prie šio žygio ir kartu pravažiuoti nors dalį numatyto maršruto. Visi kiti kviečiami atvykti Troškūnus ir tokiu būdu palaikyti paramos žygio dalyvius, ir, žinoma, nuotykių lenktynių dalyvius bei puikiai praleisti laiką, nes tuo, panašu, kad „Nykštietiško Triatlono“ organizatoriai pasirūpino.

Po sporto laukia pramogos
Šeštadienį po lenktynių prasideda pramogų laikas – muzika su grupe iš Anykščių „Laukinis vėjas“ ir kitais svečiais - muzikiniais projektais „Teka“ ir „Virgis V. Kuprys“ Dalyviai mėgausis gegužės gaivumu, naujomis pažintimis, o pailsėję ners į sekmadienio linksmybes – tą dieną jų laukia nemokami Anykščių muziejai, nuolaidos įvairiausioms pramogoms – vasaros rogutėms, baseinui, šaudyklai, nuotykių ir labirintų parkams, jodinėjimui žirgams ir kitiems nuotykiams Anykščiuose. Tomis pačiomis dienomis Anykščiuose taip pat vyks tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Pėdos“. Tad veiklos ir pramogų gegužės trečią savaitgalį nestokos net išrankiausi Anykščių svečiai.

„Nykštietiško triatlono" organizatorių inf.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:780
Vakar apsilankė:11231
Šią savaitę apsilankė:36026
Šį mėnesį apsilankė:121279
Viso (nuo 2015-02-16):9645037
Šiuo metu naršo:
66
2019-02-23
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!