Krašto žiniosKeičiasi ristūnų žirgų lenktynių „Sartai 2018“ data
2018 sausio 30, Antradienis 13:49

Keičiasi ristūnų žirgų lenktynių „Sartai 2018“ data

Keičiasi ristūnų žirgų lenktynių „Sartai 2018“ data

Ristūnų žirgų lenktynių „Sartai 2018“ organizacinis komitetas nusprendė, jog tradicinės žirgų lenktynės Dusetose ir neatsiejama jų dalimi tapusi, nacionalinį paveldą bei kultūrines etnines vertybes propaguojanti mugė vyks ne šį savaitgalį, kaip buvo skelbta, o savaite vėliau, kitą šeštadienį, vasario 10-ą.

„Keisti renginio datą privertė ne kažkokie neatlikti pasirengimo šiai šventei darbai, o staiga pasikeitusios gamtinės sąlygos ir, svarbiausia, lietaus gerokai paplautas Dusetų hipodromo ledas, - lenktynių spaudos centrui, viešųjų ryšių agentūrai „Visus Bonus" sakė „Sartai 2018“ organizacinio komiteto pirmininkas, žemės ūkio viceministras Saulius Savickis. – O lenktynių rengėjai kartu su renginį organizuojančiomis žemės ūkio ministerija ir Zarasų rajono savivaldybe padarė viską, kad Dusetose visų laukiama šventė vyktų laiku“.

Tačiau su gamta, kaip sakoma, nepasiderėsi.

Šventės organizatoriai nepraranda optimizmo, jog vasario 10-ą vyksiančios lenktynės bus neprastesnės, dovanosiančios tiek jose dalyvausiantiems sportininkams, tiek muzikantams ar amatininkams daug malonių akimirkų.

„Organizatoriams optimizmo teikia ir sinoptikų prognozės, nuo šio savaitgalio vėl žadančios grįžtančią žiemą su visais jos atributais – ir šalčiu, ir sniegu, - sako renginio organizacinio komiteto narys, „Lietuvos žirgyno“ direktorius Edgaras Jeninas. – Spūstelėjus šaltukui pažliugusius hipodromo takus vėl imsime lieti Sartų ežero vandeniu ir iki vasario 10-os spėsime suformuoti tvirtą ir kokybišką ledą, kuris galbūt sportininkus ir žiūrovus pradžiugins ir naujais rekordais".
Taigi, pasirengimo „Sartų 2018" žiemos šventei laikotarpis pailgėjo dar viena savaite.

Šventės organizatoriai tikisi, kad jis bus išnaudotas labai produktyviai ir vasario 10-ą visi susitiks „un Sartų“.

„Visus Bonus“ ir laikraščio „Utenos diena“ inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Šeštadienį visi keliai ves į „Sartų 2018“ šventę

  Vasario 10-ą Dusetose vyks tradicinės respublikinės ristūnų žirgų lenktynės „Sartai 2018“. Plačiai pagarsėjusi ne tik žirginio sporto mėgėjų fiesta, bet ir jos dalimi tapusi nacionalinio kultūrinio paveldo puoselėtojų šventė šiemet įtraukta į Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui skirtų renginių sąrašą.

 • „Sartų 2018“ šventės finišas – Dusetų kultūros centre

  Šį šeštadienį, vasario 10-ą, Dusetose vyks tradicinės respublikinės ristūnų žirgų lenktynės ,,Sartai 2018“, kurias organizuoja žemės ūkio ministerija kartu su Zarasų rajono savivaldybe. Šventė šiemet įtraukta į Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui skirtų renginių sąrašą.

 • „Sartai 2018“ nugalėtojai ir prizininkai išsidalys per 24 tūkstančius eurų

  Vasario 3-ą Dusetose vėl šurmuliuos tradicinės respublikinės ristūnų žirgų lenktynės „Sartai 2018“, kurias organizuoja žemės ūkio ministerija kartu su Zarasų rajono savivaldybe. Ši ne tik žirginio sporto mėgėjų šventė šiemet įtraukta į Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui skirtų renginių sąrašą.

 • Utenoje vyks kalėdinės žirgų lenktynės

  Gruodžio 23 dieną, penktadienį, 18 valandą Kalėdų senelis mažus ir didelius kviečia į žirgų lenktynes, vyksiančias Utenos hipodrome.

 • Utenoje vyks žirgų lenktynės

  Šeštadienį, vasario 6 dieną, 12 val. Utenos hipodrome vyks žirgų lenktynės. Renginys nemokamas.

 • Iš Dusetų niekas negrįš tuščiomis

  Vasario 6 dieną Dusetose griaudės didžioji žirginio sporto žiemos šventė – tradicinės ristūnų lenktynės „Sartai 2016", kurią organizuoja Žemės ūkio ministerija.

 • Dusetų hipodrome jau liejamas ledas

  Lygiai mėnuo beliko iki didžiausios žirginio sporto šventės – tradicinių lenktynių „Sartai 2016", kurią organizuoja Žemės ūkio ministerija kartu su Zarasų rajono savivaldybe ir kurią rengia VšĮ „Promo events".

 • Šeštadienį hipodrome skries žirgai

  Šeštadienį, rugsėjo 5 dieną, miesto šventės metu Utenos hipodrome vyks Žirgų lenktynės Utenos mero taurei laimėti. Renginio pradžia 12 valandą.

 • Moterų vadeliotojų taurė iškeliavo į Ukmergės kraštą

  Praėjusį savaitgalį Utenos hipodrome po daugelio metų susirinko gausus būrys žiūrovų, kurie savo aplodismentais sutiko Lietuvos moterų vadeliotojų taurės dalyves. Važiavimuose, vykusiuose beveik keturias valandas, dalyvavo ir vyrai su savo žirgais.

 • Žirgų lenktynės su damomis ir ponais

  Birželio 27 dieną Utenos hipodrome žirgų sporto mėgėjų lauks išskirtinė diena – 15 val. vyks Damų diena, kurios programoje numatytos žirgų lenktynės, pristatymai bei meniniai pasirodymai. Į šį nemokamą renginį bus laukiama atvykstančių skrybėlaitėmis pasipuošusių damų ir jas lydinčių ponų.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:805
Vakar apsilankė:3590
Šią savaitę apsilankė:12168
Šį mėnesį apsilankė:63227
Viso (nuo 2015-02-16):8870202
Šiuo metu naršo:
52
2018-08-16
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!