Krašto žiniosPagerbti kyšiams atspariausi šalies policininkai, tarp jų – ir visaginietis
2018 sausio 24, Trečiadienis 10:27

Pagerbti kyšiams atspariausi šalies policininkai, tarp jų – ir visaginietis

Pagerbti kyšiams atspariausi šalies policininkai, tarp jų – ir visaginietis
 • 7 foto

Vilniaus Lietuvos tūkstantmečio Rotary klubas, kartu su Policijos departamentu prie VRM, šeštus metus iš eilės organizuoja socialinę akciją „Aš neimu kyšių“, kurios metu apdovanoja korupcijai atspariausius policijos pareigūnus iš visos Lietuvos. Pavakarę Nacionalinėje dailės galerijoje apdovanota 11 pareigūnų, po vieną iš visų 10 apskričių, bei vienas Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnas.

Socialinės akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į korupcijos žalą, jos mastus, o tuo pačiu – šviesti visuomenę. Ceremonijoje dalyvavęs policijos generalinis komisaras Linas Pernavas padėkojo rotariečiams už dėmesį, pasidžiaugė, kad korupcijos mąstai policijos ženkliai mažėja.

Premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas pabrėžė, kad geras policijos pavyzdys kovoje su korupcija skatina ir kitas institucijas daugiau dėmesio skirti šiai problemai spręsti.

Rotary klubo atstovas Algimantas Lukoševičius džiaugėsi, kad šie pareigūnai yra pavyzdys kolegoms, apdovanotiems pareigūnams jis linkėjo sveikatos ir energijos, o neapdovanotiems – patekti į šią ceremoniją kitais metais.

„Jūs esat ramūs prieš savo sąžinę, rodot pavyzdį savo kolegoms", – kalbėjo Rotary klubo atstovas Algimantas Lukoševičius, apdovanotiems pareigūnams linkėjęs sveikatos ir energijos, o neapdovanotiems – patekti į šią ceremoniją kitais metais.

Šeštus metus iš eilės vykstančios akcijos, kurios tikslas atkreipti dėmesį į korupcijos žalą, jos mastus ir pagerbti korupcijai atspariausius darbuotojus, metu apdovanota po vieną policininką iš visų 10 apskričių. Tarp atspariausių kyšiams apdovanotųjų sąrašą pateko ir Utenos apskrities VPK Visagino PK Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis Edgaras Daraškevičius.

Apdovanotų pareigūnų sąrašas:

Lietuvos kelių policijos tarnyba – Vytautas Kelmelis;
Vilniaus apskr. VPK - Gražina Liubov Stasiulaitienė;
Kauno apskr. VPK - Edvardas Kazlauskas;
Klaipėdos apskr. VPK - Mindaugas Budrikis;
Šiaulių apskr. VPK - Kasparas Jocas;
Panevėžio apskr. VPK - Ovidijus Čiulkinis;
Alytaus apskr. VPK - Darius Laurinaitis;
Marijampolės apskr. VPK - Deimantas Jašinskas;
Utenos apskr. VPK - Edgaras Daraškevičius;
Tauragės apskr. VPK - Darius Gestautas;
Telšių apskr. VPK - Ričardas Vasiliauskas;

Policijos departamento ir laikraščio „Utenos diena" inf.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Pareigūnai vykdė akciją „Būk saugus prie vandens“

  Prevencinės priemonės metu Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai lankėsi mūsų krašto poilsiavietėse, pliažuose ir maudymosi vietose, tikrino ar poilsiautojai nedaro viešosios tvarkos pažeidimų, administracinių nusižengimų, ar laikosi saugaus elgesio taisyklių prie vandens telkinių, ar nedaro teisės pažeidimų naudodamiesi vandens transporto priemonėmis ir ar turi bei tinkamai naudojasi visomis apsaugos priemonėmis.

 • Policija – auganti ir į darbuotojus investuojanti sistema

  Policija – auganti ir į darbuotojus investuojanti sistema. Pareigūnų mokymui skiriama vis daugiau dėmesio ir laiko. Nuolat tobulinamos tiek profesinės, tiek bendrosios pareigūnų kompetencijos. Gebėjimas bendrauti užsienio kalbomis tapo privalomas visų grandžių pareigūnams. Todėl policija pasinaudodama Vidaus saugumo fondo 2014–2020 metų programos finansavimu įgyvendina projektą „Policijos sistemos darbuotojų užsienio kalbų mokymas, I etapas“.

 • Utenos policija prašo gyventojų pagalbos

  Utenos apskrities vyriausiame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl dingusio be žinios Alvydo Miškinio (g. 1965 m.), gyvenusio Utenos rajone ir Raupiškio kaime, Luokesos seniūnijoje, Molėtų rajone, kuris šių metų balandžio 28 dieną išėjo iš Utenos ligoninės ir iki šiol negrįžo.

 • Policija paskelbė apie reidus gegužės mėnesį

  Svarbi informacija vairuotojams: skelbiami reidai visoje šalyje gegužės mėnesį.

 • Policija vairuotojus ragina nepamiršti kelių svarbių dalykų

  Lietuvos kelių policijos tarnyba primena, kad nuo balandžio 1 dienos (iki spalio 31 d.) įsigalioja kai kurie sezoniniai Kelių eismo taisyklių pokyčiai.

 • Policija iš anksto neviešino informacijos apie reidus: rezultatai nustebino

  Vasario 13–19 dienomis policijos pareigūnai visos šalies mastu vykdė sustiprintą vairuotojų blaivumo kontrolę. Apie respublikinę prevencinę ir kontrolės priemonę, organizuojamą visose šalies apskrityse per šventinę savaitę, policijos pareigūnai eismo dalyvių iš anksto neinformavo. Šeši neblaivūs vairuotojai įkliuvo ir Utenos apskrityje.

 • Pareigūnus pasveikino į Zarasus atvykęs gen. komisaras L. Pernavas

  Sausio 17 dieną Zarasų sporto klube „Marsas“ vyko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato štangos spaudimo gulint čempionatas, skirtas Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.

 • Policija prašo muštynių liudininkų pagalbos

  Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Veiklos skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Lapkričio 26-ą, apie 4.15 val., prie naktinio klubo „Laisvalaikis“, įsikūrusio Utenoje, Aušros g. 80, susimušė 19-os ir 29-erių metų amžiaus vaikinai. Muštynių dalyviai buvo išsirengę iki pusės.

 • Policijos pareigūnai prašo gyventojų pagalbos

  Utenos AVPK atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimų. Tyrimo metu nustatyta, kad šių metų gegužės–liepos mėnesiais asmenys – vyras ir moteris, save pateikusi Mirelos vardu, J. Basanavičiaus g., Utenos mieste, esančiame bute, teikė būrimo paslaugas.

 • Policija keičia tarnybinių automobilių dizainą

  Lietuvos policija keičia tarnybinių automobilių dizainą, kuris labiau atspindi šiandienos policiją: moderni, veržli, atvira, labiau matoma.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:808
Vakar apsilankė:3590
Šią savaitę apsilankė:12171
Šį mėnesį apsilankė:63230
Viso (nuo 2015-02-16):8870205
Šiuo metu naršo:
48
2018-08-16
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!