Krašto žiniosRokiškėnai jau šį šeštadienį pirmieji Lietuvoje kviečia į Kalėdinės eglutės įžiebimo šventę, kurioje sieks Kalėdinių šaltųjų ugnelių rekordo
2017 lapkričio 24, Penktadienis 08:33

Rokiškėnai jau šį šeštadienį pirmieji Lietuvoje kviečia į Kalėdinės eglutės įžiebimo šventę, kurioje sieks Kalėdinių šaltųjų ugnelių rekordo

Rokiškėnai jau šį šeštadienį pirmieji Lietuvoje kviečia į Kalėdinės eglutės įžiebimo šventę, kurioje sieks Kalėdinių šaltųjų ugnelių rekordo
 • 7 foto

Rokiškis aplenks šalies didmiesčius ir pirmasis pradės Kalėdų sezoną. Jau šį šeštadienį, lapkričio 25 d., 17val. rokiškėnai įžiebs pirmąją Lietuvos Kalėdų eglę ir sieks degančių šaltųjų ugnelių rekordo, kurio dalimi kviečia tapti visus Lietuvos žmones. Rekordą registruos Lietuvos rekordų agentūra „Factum“.

„Nors mūsų šventę papuoš daug įspūdingų efektų, visgi norime priminti, kad pirmiausia Kalėdas kuria mūsų pačių spinduliuojama šviesa, gerumas, dėmesys artimiesiems. Šaltosiomis ugnelėmis ne tik apšviesime Rokiškio rūmus, bet ir pasiųsime savo geriausius linkėjimus tiems, kuriuos mylime“, – pasakoja Kalėdų rezidencijos idėjos autoriai.

Organizatoriai rokiškėnams ir miesto svečiams žada ypatingą renginį – teatralizuotą Kalėdinę pasaką-koncertą apie tai, kaip vyriausiasis Lietuvos Kalėdų senelis atvyko įsikurti savo Kalėdų rezidencijoje, o čia jam vietos nenori užleisti Ruduo. Kalėdų senelis ir Ruduo susirungs efektingoje dvikovoje, prie kurios prisijungs televizijos šou „X faktorius“ nugalėtoja dainininkė Iglė Bernotaitytė, „Lietuvos talentų“ žvaigždės baltosios meškos, o vainikuos specialiai šiai šventei sukurta įspūdinga šviesų, pirotechnikos, fejerverkų ir spalvingųjų fontanų programa, kokios šiame krašte dar nėra buvę.

Ypatinga ir šių metų Rokiškio eglė – ją savo rankomis sukūrė Rokiškio miestelėnai savanoriai. Jie patys susivirino unikalią metalo konstrukciją, kurią tarsi nėriniais papuošė iš eglės šakų, likusių po miško valymo, nupinta net 300 metrų ilgio girlianda. Taip rokiškėnai ir vadina savo eglutę – „nėrinių eglute“.

Taip pat Kalėdų eglutės įžiebimo ir Kalėdų rezidencijos atidarymo šventėje – unikali, vienintelė Lietuvoje didžiulė prakartėlių paroda. Šviesų menininkas Eugenijus Sabaliauskas sukurs ypatingą aplinką, kurioje prakartėlės nušvis netikėtomis spalvomis, tad laukia tikrai įspūdingas renginys.

Tiek apsilankymas Rokiškio Kalėdų rezidencijoje, tiek atidarymo šventė yra nemokami.

Daugiau apie šventę ir Kalėdų rezidenciją: http://www.kaledurezidencija.lt

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Direktorė laikinai nušalinta nuo pareigų. Kas toliau?..

  Ketvirtadienį vykusiame Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdyje dalyvavusiems politikams buvo pateikta informacija, susijusi su Utenos mokyklos-vaikų darželio „Eglutė“ vadovės Linos Kaziukaitienės tarnybiniu patikrinimu ir laikinu nušalinimu nuo pareigų. Kol vyks tarnybinis patikrinimas, prie ugdymo įstaigos vairo laikinai stojo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Drungienė. Laikinai nuo pareigų nušalinta daugiau nei metus Ąžuolijos mikrorajone įsikūrusiai mokyklai-vaikų darželiui vadovavusi L. Kaziukaitienė savo kaltės neįžvelgia ir yra įsitikinusi, kad po tarnybinio patikrinimo viskas stos į savo vėžes ir ji sugrįš į savo darbo vietą.

 • Tarybos narys savo kalėdinę eglutę papuoš... miške rastais grybais

  Tikriausiai nė vieno nebestebina, kad net viduržiemį išėjus į mišką pasivaikščioti galima prisirinkti grybų. Panašiai nutiko ir Leliūnuose gyvenančiam Utenos rajono savivaldybės tarybos nariui Kęstučiui Udrui, kuris praėjusį savaitgalį, kaip ir įprasta, išėjo pasivaikščioti ir pasigėrėti gamta.

 • Penktadienį Ignalinoje bus įžiebta eglutė

  Gruodžio 8 dieną 16 val. Ignalinos Laisvės aikštėje sužibs eglė ir prasidės kalėdinių renginių ciklas. Šiais metais Eglutės įžiebimo ceremonijoje ignaliniečių laukia ypatinga staigmena – naujomis dekoracijomis papuoštą eglę nušvies teatralizuotos programos ugnies šou ir fejerverkai.

 • Kalėdų eglės įžiebimas Utenoje: vaizdas primena pernykštį

  Gruodžio 3 dienos (sekmadienio) popietę prie Utenos kultūros centro (UKC) sužibo pagrindinė miesto eglė. Į šventę, kurią vainikavo kalėdiniai fejerverkai, susirinko gausus būrys uteniškių. Laukdami, kol scenoje pasirodys Kalėdų Senelis, susirinkusieji linksėjo į taktą skambant UKC dainavimo studijos „Decima“ (vad. Gražina Kapčiuvienė) dainoms, vėliau klausėsi žinomo dueto – Vlado Kovaliovo ir Indrės Launikonytės. Šventės dalyviai su nekantrumu laukė, kol nušvis žaliaskarė, tačiau išvystas vaizdas nudžiugino toli gražu ne visus. „Beveik nesiskiria nuo pernykštės“, – sužibus šiųmetei eglei apmaudo neslėpė sūnų ant rankų laikęs uteniškis.

 • Kalėdų eglutė – namų šilumai

  Visi uteniškiai kviečiami dalyvauti žaliojoje akcijoje „Kalėdų eglutė – namų šilumai“. Akcijos metu surinktas eglutes ir jų šakas UAB „Utenos komunalininkas“ kaip ekologinį kurą perduos UAB „Utenos šilumos tinklai“. Tad kviečiame vaikučius ir jų tėvelius nupuoštas eglutes ir jų šakas nuo šių metų sausio 6 d. iki 9 d. 9 val. atnešti ir padėti į specialiai paruoštą vietą prie Utenos kultūros centro.

 • Bus renkama netradicinė eglutė

  Utenos kolegija kviečia visus uteniškius dalyvauti netradicinės Kalėdų eglutės parodoje–konkurse.
  Sukurtas eglutes maloniai prašome atnešti iki gruodžio 16 dienos į Utenos kolegijos Verslo ir technologijų fakultetą, Maironio g. 18, 905 kabinetą.

 • Atsisveikinimo su žaliaskarėmis renginyje – tik smagi fotosesija

  Uteną sukaustęs speigas pakeitė ir kai kurių švenčių scenarijų – trečiadienį Utenio aikštėje turėjęs vykti renginys, kuriame buvo planuota linksmai atsisveikinti su žaliaskarėmis, neįvyko, mat neatėjo nė vienas uteniškis. Renginio organizatoriai, Utenos kultūros centro darbuotojai, apgailestavo, kad šiam renginiui „Sudie, žaliaskare Kalėdų eglute..." buvo rengtasi iš anksto, gerai pagalvotos visos šventės scenarijaus detalės, tačiau planus sujaukė šaltukas.

 • Kviečia atsisveikinti su eglutėmis

  Visi vaikai ir jų tėveliai kviečiami atsisveikinti su visą šventinį laikotarpį namus puošusiomis žaliaskarėmis ir dalyvauti „žaliojoje" akcijoje „Kalėdų eglutė – namų šilumai".

 • Miškininkai suskubo parūpinti, o miestelėnai įsigyti kalėdinių eglučių

  Iki didžiausių metų švenčių skaičiuojame likusias dienas. „Nors nėra sniego, Utenoje juntama kalėdinė dvasia", – teigė VĮ Utenos miškų urėdijos medelyno viršininkė Žaneta Deveikienė, nuo pirmadienio Utenos miškų urėdijos teritorijoje pradėjusi šiųmetę prekybą kalėdinėmis eglutėmis.

 • Dieną be automobilio minėjo ir patys mažiausieji

  Šiandien, rugsėjo 22-ąją, minint Dieną be automobilio akcentuojamas visuomenės aplinkosauginis švietimas, populiarinamas „žaliasis" transportas, raginami gyventojai vaikščioti pėsčiomis. O štai vienos ugdymo įstaigos vaikai, iš anksto pasirūpinę dviratukais ir paspirtukais, su džiaugsmu važinėjosi prie mokyklos–vaikų darželio, o auklėtojos pabrėžė judėjimo svarbą.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:8733
Vakar apsilankė:6715
Šią savaitę apsilankė:38476
Šį mėnesį apsilankė:132003
Viso (nuo 2015-02-16):10023005
Šiuo metu naršo:
50
2019-04-19
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!