JaunimasUteniškės sėkmė tarptautiniame jaunųjų atlikėjų konkurse
2017 birželio 16, Penktadienis 09:21

Uteniškės sėkmė tarptautiniame jaunųjų atlikėjų konkurse

Uteniškės sėkmė tarptautiniame jaunųjų atlikėjų konkurse

Birželio 11 dieną Utenos meno mokyklos fortepijono mokytoja Ingrida Dirmienė su mokine Asta Dirmaite buvo išvykusios į Sankt Peterburgą (Rusija), kur dalyvavo tarptautiniame jaunųjų atlikėjų konkurse „Baltųjų naktų garsai ir spalvos". Asta Dirmaitė sėkmingai pasirodė konkurse – vyresniųjų pianistų (16–18 m.) kategorijoje tapo laureate ir buvo apdovanota III laipsnio diplomu bei taure. Reikšmingą apdovanojimą jaunoji muzikantė Utenai parveža ne pirmą kartą.

„Esu labai dėkinga visiems už palaikymą. Svarbiausia, kad turiu nuolatinę galimybę mokytis, keliauti, pažinti ir dalintis", – atvykusi padėkoti Utenos rajono savivaldybės merui Alvydui Katinui už palaikymą ir suteiktą paramą, kalbėjo jaunoji atlikėja. Laureatę ir jos mamą bei mokytoją į savivaldybę palydėjęs Utenos Meno mokyklos direktorius A. Katinas pasakojo apie vis gausėjantį jaunosios fortepijono virtuozės apdovanojimų skaičių ir ypač aukštus įvertinimus. Meras A. Katinas pasveikinęs A. Dirmaitę palinkėjo ne tik naujų pasiekimų, bet ir smagių susitikimų, džiuginant klausytojus savo profesionaliais pasirodymais.

Utenos r. savivaldybės administracijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Nuotraukų konkurso apdovanojimuose – ne tik laimėtojai, bet ir jų šeimos

  Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) ir visos teritorinės ligonių kasos, siekdamos priminti, koks svarbus šeimos sveikatai yra šeimos gydytojas, kaip svarbu rūpintis sveikata ir daryti viską, kad neužkluptų ligos, vasario–kovo mėn. organizavo 5–12 klasių mokinių nuotraukų konkursą „Sveika šeima", kuriame kartu su Lietuvos spaudos fotografų klubu (LSFK) kvietė dalyvauti visus Lietuvos mokinius. Jau susumuoti konkurso rezultatai ir gegužės 12-ą, minint Tarptautinę šeimos dieną, apdovanoti jo laimėtojai. Iš viso konkurse dalyvavo apie 200 šalies mokinių.

 • Pasibaigus konkursui paskelbti ir nugalėtojai

  Prof. Tado Ivanausko atminimui įprasminti šalyje tapo tradicija kasmet rengti šventę „Paukščiai grįžta namo". Šiais metais Generalinės miškų urėdijos iniciatyva surengtas floristinių paveikslų dekoravimo konkursas. Čia savo išmonę ir gabumus galėjo pademonstruoti visi dalyvauti norintys vaikai, mokiniai, Lietuvos jaunųjų miško bičiulių sambūrio nariai.

 • Tarp dailiojo rašto nugalėtojų – ir dvi uteniškės

  Komisija išrinko 35 dailyraščius, kurių autoriai kovo 1 dieną susirungs 7-ojo nacionalinio Vinco Kudirkos dailyraščio konkurso „Rašom!" finale. Šiemet Lietuvos mokslų akademijoje vyksiančiame finale dalyvaus ir Utenos Vyturių progimnazijos mokinė Austėja Matelionytė, o tarp suaugusiųjų – taip pat uteniškė Aldona Belopetravičienė.

 • Startuoja mokinių nuotraukų konkursas „Sveika šeima“

  Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) ir Lietuvos spaudos fotografų klubo (LSFK) vadovai pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Šiuo įvykiu prasideda ligonių kasų organizuojamas mokinių nuotraukų konkursas „Sveika šeima", skirtas Tarptautinei šeimos dienai paminėti. Konkurse svarbiausi vaidmenys atiteks nuotraukų autoriams – mokiniams ir jų darbų vertintojams – spaudos fotografams. Tad jau nuo vasario 15 dienos mokiniai kviečiami fotografuoti ir siųsti nuotraukas.

 • Profesinio meistriškumo konkurse dalyvavo 18 mokinių

  Gruodžio 6 dieną Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre įvyko nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Padavėjas ir barmenas 2016".

 • Skelbiame konkursą „Gardžiausias šeimos patiekalas“

  Kiekviena šeimininkė, gamindama maistą, pirmiausia siekia, kad jis patiktų ragausiantiems. Dažniausiai tai būna šeimos nariai, dėl kurių skonių ir pomėgių galbūt stengiamasi labiausiai.

 • Mokinių virėjų ir konditerių profesinio meistriškumo konkursas

  Lapkričio 11 dieną parodų ir kongresų centre „Litexpo" surengtas mokinių virėjų, konditerių profesinio meistriškumo konkursas „Jaunųjų virėjų komanda 2016" ir „Jaunųjų talentų konkursas 2016". Konkursus organizavo Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija bei Švietimo ir mokslo ministerijos Profesinio mokymo ir orientavimo skyrius. Virėjų konkurse dalyvavo 16 būsimų virėjų iš 8 profesinių mokyklų, o jaunųjų talentų konkurse – 10 mokinių iš 4 mokyklų.

 • Pradedamas bendruomeninių socialinių paslaugų konkursas

  Institucinę globą ilgainiui pakeisiančios bendruomenėje teikiamos paslaugos pirmiesiems gavėjams, numatoma, bus pradėtos teikti maždaug po trijų mėnesių, atlikus pirkimo procedūras.

 • Šiais metais rinks gražiausias sodininkų bendrijas

  Šiomis dienomis Utenos rajono savivaldybės administracija, siekdama įvertinti gražiausias Utenos rajono sodininkų bendrijas bei skatindama puoselėti aplinkos tvarkymo tradicijas, ugdyti sodininkų bendrijų narių bendruomeniškumą, paskelbė apžiūrą-konkursą „Gražiausia sodininkų bendrija Utenos rajone 2016".

 • Dėmesio! Startuoja konkursas „Spalvų vaivorykštė mano darželyje“

  Portalas udiena.lt skelbia konkursą „Spalvų vaivorykštė mano darželyje", kuriame kviečiame dalyvauti visus, neabejingus kuriamam grožiui.

Reklama

 

Reklama

Reklama

DPC_250x250

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2017 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:450
Vakar apsilankė:8602
Šią savaitę apsilankė:9052
Šį mėnesį apsilankė:246372
Viso (nuo 2015-02-16):5578431
Šiuo metu naršo:
89
2017-06-27