Spausdinti šį puslapį
2015 gruodžio 16, Trečiadienis 11:29

Mokiniai dovaną įteikė vaikams, laukiantiems Kalėdų stebuklo

Mokiniai dovaną įteikė vaikams, laukiantiems Kalėdų stebuklo
  • 21 foto

Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos mokiniai kartu su šios įstaigos vadove Milda Surviliene aplankė Utenos šeimos ir vaiko gerovės centrą. Atvyko ne tuščiomis, o su dovanomis – jos atiteks socialiai remtinų šeimų atžaloms.
Tokia gerumo akcija, kurią inicijuoja Rapolo Šaltenio progimnazija, šiais metais – ne pirmoji.

Pasak direktorės Mildos Survilienės, mokytojų paskatinti šios ugdymo įstaigos mokiniai kasmet noriai prisijungia prie įvairiausių akcijų: iš namų atneša nereikalingų žaislų, knygučių tiems, kurie galbūt po kalėdine eglute ne visuomet randa Kalėdų senelio atneštų dovanų. Neseniai šios progimnazijos mokiniai aplankė slaugos ligoninėje gulinčius senukus: jiems padovanojo koncertą, skaitė eiles ir dovanojo po mažą spindulėlį gerumo.
M. Survilienė įsitikinusi, kad vaikus nuo mažens reikia mokyti dalytis su kitais.
Į Utenos šeimos ir vaiko gerovės centrą atskubėję pradinių klasių mokiniai atnešė pilną dėžę jiems nebereikalingų žaislų, perskaitytų spalvotų knygelių, o Martynas net savo dviratį su šalmu padovanojo.
Vaikus su dovanomis pasitikusi Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro direktorė Diana Deveikienė teigė, kad šios kalėdinės dovanos iškeliaus į vaikų, kurie apie tokius žaislus neretai gali tik pasvajoti, namučius.
Nuotaikingai nusiteikusius progimnazijos pradinių klasių mokinius D. Deveikienė pasikvietė į savo kabinetą, kur kiekvienas gavo po didelį saldainį.

Laikraščio „Utenos diena" inf., L. Narčienės nuotr.

Paveikslėlių galerija

Susiję įrašai (pagal žymę)

traffix.lt