Mokiniai dovaną įteikė vaikams, laukiantiems Kalėdų stebuklo
JaunimasMokiniai dovaną įteikė vaikams, laukiantiems Kalėdų stebuklo
2015 gruodžio 16, Trečiadienis 11:29

Mokiniai dovaną įteikė vaikams, laukiantiems Kalėdų stebuklo

Mokiniai dovaną įteikė vaikams, laukiantiems Kalėdų stebuklo
 • 21 foto

Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos mokiniai kartu su šios įstaigos vadove Milda Surviliene aplankė Utenos šeimos ir vaiko gerovės centrą. Atvyko ne tuščiomis, o su dovanomis – jos atiteks socialiai remtinų šeimų atžaloms.
Tokia gerumo akcija, kurią inicijuoja Rapolo Šaltenio progimnazija, šiais metais – ne pirmoji.

Pasak direktorės Mildos Survilienės, mokytojų paskatinti šios ugdymo įstaigos mokiniai kasmet noriai prisijungia prie įvairiausių akcijų: iš namų atneša nereikalingų žaislų, knygučių tiems, kurie galbūt po kalėdine eglute ne visuomet randa Kalėdų senelio atneštų dovanų. Neseniai šios progimnazijos mokiniai aplankė slaugos ligoninėje gulinčius senukus: jiems padovanojo koncertą, skaitė eiles ir dovanojo po mažą spindulėlį gerumo.
M. Survilienė įsitikinusi, kad vaikus nuo mažens reikia mokyti dalytis su kitais.
Į Utenos šeimos ir vaiko gerovės centrą atskubėję pradinių klasių mokiniai atnešė pilną dėžę jiems nebereikalingų žaislų, perskaitytų spalvotų knygelių, o Martynas net savo dviratį su šalmu padovanojo.
Vaikus su dovanomis pasitikusi Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro direktorė Diana Deveikienė teigė, kad šios kalėdinės dovanos iškeliaus į vaikų, kurie apie tokius žaislus neretai gali tik pasvajoti, namučius.
Nuotaikingai nusiteikusius progimnazijos pradinių klasių mokinius D. Deveikienė pasikvietė į savo kabinetą, kur kiekvienas gavo po didelį saldainį.

Laikraščio „Utenos diena" inf., L. Narčienės nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • VTEK pataria: dovaną priimti ar mandagiai atsisakyti

  Priimdami draudžiamas dovanas viešojo sektoriaus atstovai kelia visuomenei abejonių savo veiklos skaidrumu. Kada dovaną ar paslaugą galima priimti, o kada ne – tokias rekomendacines gaires pateikė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).

 • Kokius daiktus dovanoti vaikams Kalėdų proga?

  Nors per šventes vis garsiau ir dažniau kalbama apie tikrus jausmus, geras emocijas ir buvimą kartu, tačiau dovanos vistiek išlieka reikšmingos. Juk gera ne tik gauti dovanas, tačiau ir jas dovanoti, tad nereikėtų švenčių metu visiškai atriboti nuo mažų, jaukių dovanėlių, kurios tikrai gali suartinti.

 • Naudingi patarimai šventinius pirkinius perkantiems svetur

  Artėjant žiemos šventėms puoštis ima ne tik miestai, bet ir parduotuvių vitrinos, o gausūs šventiniai pasiūlymai – nemokamas prekių pristatymas, speciali kaina, dovanų rinkiniai – mirgėte mirga tiek prekybos vietose, tiek internetinių parduotuvių tinklalapiuose. Įkvėpti Kalėdų nuotaikos ir siekdami išvengti pernelyg didelio šventinio šurmulio, daugelis dovanų metui ruošiasi iš anksto, todėl Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (toliau – Tarnyba) pataria, ką svarbu žinoti, jei dovanas pirksite užsienyje.

 • Nauja vestuvių tradicija: vietoje gėlių – gyvūnų ėdalas

  Lietuvoje vis daugiau jaunavedžių atsisako gėlių, kurias dovanoja vestuvių svečiai. Besituokiančios poros savo šventės dalyvių prašo gėlėms – trapiam ir laikinam grožiui – skirtus pinigus geriau išleisti kilniam tikslui: nupirkti ėdalo beglobiams gyvūnams, žaislų ar knygų be tėvų augantiems vaikams ir pan. Toks jaunavedžių sprendimas pamažu tampa šiuolaikinių vestuvių tradicija. Pavyzdžių toli ieškoti nereikia – sąmoningas požiūris nesvetimas ir uteniškiams.

 • 123 uteniškiai prisipažino gavę paskolas ar brangias dovanas

  Apie grynaisiais gautas paskolas ir dovanas, kurios neprivalėjo būti deklaruojamos, o sandoriai nepatvirtinti notaro, ir kurios buvo ar bus panaudotos brangiam turtui įsigyti Utenos apskrities valstybinei mokesčių inspekcijai pranešė 123 Utenos rajono gyventojai. Bendra deklaruota suma – daugiau nei 2,2 mln. eurų. 98 Utenos rajono gyventojai deklaravo daugiau nei 808 tūkst. eurų dovanojimo būdu gautų pajamų, dar 25 rajono gyventojai – apie 1,4 mln. eurų pasiskolintų lėšų.

 • Izraelio valstybės ambasados Lietuvoje dėmesys pasiekė ir Uteną

  Praėjusią savaitę Utenos vaikų dienos centre „Draugystė“, įsikūrusiame Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro patalpose, viešėjo Izraelio valstybės ambasadorius Lietuvoje Amir Maimon ir jo asistentė Ana Maizel bei visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus" generalinė direktorė Rasa Dičpetrienė. Izraelio valstybės ambasados Lietuvoje atstovai šiais metais 68-ąsias Izraelio valstybės nepriklausomybės metines nusprendė paminėti lankydami „Gelbėkit vaikus" įvairiuose Lietuvos kampeliuose įsteigtus vaikų dienos centrus. Izraelio valstybės ambasada Lietuvoje visas šalies gimtadieniui skirtas lėšas panaudojo vaikų kasdienybę pagerinsiančioms higienos, kanceliarinėms priemonėms, buitinei technikai, stalo žaidimams įsigyti.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4776
Vakar apsilankė:8718
Šią savaitę apsilankė:4776
Šį mėnesį apsilankė:283550
Viso (nuo 2015-02-16):13730616
Šiuo metu naršo:
137
2020-05-25
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!