Pasitikrinti žinias apie mokesčius panoro beveik pusė tūkstančio mokinių
JaunimasPasitikrinti žinias apie mokesčius panoro beveik pusė tūkstančio mokinių
2015 gruodžio 08, Antradienis 09:01

Pasitikrinti žinias apie mokesčius panoro beveik pusė tūkstančio mokinių

Pasitikrinti žinias apie mokesčius panoro beveik pusė tūkstančio mokinių

Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau - VMI) informuoja, kad VMI ir partnerio DELFI organizuojamoje viktorinoje „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam" užsiregistravo daugiau kaip 100 komandų iš visos Lietuvos. Komandą sudaro keturi mokiniai ir mokytojas. Registracija į viktoriną baigėsi gruodžio 6 dieną.

„Džiaugiamės, kad viktorinos dalyviai – ne tik didžiųjų šalies miestų mokiniai. Aktyviai viktorinoje registravosi mokiniai iš visos Lietuvos – nuo Neringos iki Švenčionių", - pasakojo VMI viršininko pavaduotoja Vilma Vildžiūnaitė, akcentuodama, kad viktorinos tikslas – ugdyti mokinių, mokyklų bendruomenių, kitų narių sąmoningumą: gilinti žinias apie mokesčius, skatinti domėtis VMI veikla, mokesčių aktualijomis, akcentuojant mokesčių mokėjimo svarbą ir naudą bei „šešėlinės" ekonomikos žalą.

Sėkmingai užsiregistravusios komandos gruodžio 8-ą dalyvaus pirmajame viktorinos etape, kuriame reikės atsakyti į 30 klausimų. Septynios daugiausiai taškų surinkusios komandos apie tai bus informuotos iki gruodžio 20 dienos ir pakviestos atvykti į antrąjį (finalinį) viktorinos etapą.

Antrasis etapas vyks sausio 19 dieną Vilniuje. Pirmosios vietos laimėtojams – kiekvienam komandos nariui mokiniui – atiteks planšetinis kompiuteris, antrosios – elektroninė skaityklė; trečiosios vietos laimėtojams bus įteikiamos nešiojamos belaidės kolonėlės, likusioms keturioms komandoms – paguodos prizai.

VMI inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Paaiškėjo, kam uteniškiai daugiausia skyrė paramos

  Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – AVMI) informavo, kad lapkričio 15-a yra paskutinė diena, iki kada įvairiems paramos gavėjams, meno kūrėjams ir politinėms partijoms pervedama gyventojų skirta parama, ir paskelbė paramos gavėjus, kurie sulaukė daugiausia paramos.

 • Ta vienintelė galimybė artėja prie finišo – liepos 1 dienos

  Pokalbis su Panevėžio apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininku Aldu Skvarnavičiumi.

 • VMI pervedė visą Gyventojų pajamų mokesčio permoką

  Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad gyventojams, kurie laiku, iki gegužės 2 dienos, pateikė teisingai užpildytas pajamų deklaracijas, pervedė visą Gyventojų pajamų mokesčio (toliau – GPM) permoką. Iš viso šiais metais 730 tūkst. gyventojų jau sulaukė beveik 90 mln. eurų permokos ir tai yra 17,5 mln. eurų daugiau nei praėjusiais metais.

 • Uteniškiams priminė apie šešėlinės ekonomikos žalą

  Utenoje vyko pilietinė akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui", kurios pagrindinis akcentas – atkreipti miestų ir miestelių gyventojų dėmesį į šešėlinės ekonomikos daromą žalą mūsų valstybei ir asmeniškai kiekvienam jos gyventojui.

 • Turtą privalantys deklaruoti gyventojai tai turi padaryti per ateinančias dvi savaites

  Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Panevėžio AVMI) primena, kad gyventojai, kuriems pareiga deklaruoti turtą atsirado dėl pernai metais eitų pareigų, politinių partijų nariai, sumokėję didesnį nei 360 eurų nario mokestį, gyventojai, pageidaujantys gauti paramą būstui įsigyti ar išsinuomoti, tai privalo padaryti iki gegužės 2 dienos.

 • Valstybinė darbo inspekcija turi naują vadovą

  Nuo lapkričio 21 dienos Valstybinė darbo inspekcija prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos turi naują vadovą. Juo tapo konkursą laimėjęs ilgametis VDI darbuotojas Jonas Gricius, pastaruoju metu dirbęs LR vyriausiojo valstybinio darbo inspektoriaus pavaduotoju. J. Griciaus pastangomis ir iniciatyva Valstybinės darbo inspekcijoje įdiegtas asmenų aptarnavimas vieno langelio principu. Dirbdamas skyriaus vedėju ilgus metus organizavo vieningo darbo teisės aiškinimo politiką, buvo naujojo darbo ginčų komisijų modelio iniciatorius ir kūrėjas.

 • Nauja tvarka taupys tiek ūkininkų, tiek degalų pardavėjų laiką

  Utenos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Utenos AVMI) informuoja, kad siekiant palengvinti administracinę naštą mokesčių mokėtojams, VMI supaprastino leidimų įsigyti lengvatiniu akcizų tarifu apmokestinamų dyzelinių degalų, skirtų žemės ūkiui, išdavimo tvarką – nuo rugpjūčio 1-os dienos leidimai bus generuojami automatizuotai Akcizų informacinėje sistemoje (AIS), be atskiro žemės ūkio veiklos subjekto prašymo.

 • Uteniškių deklaruotas turtas – už 1,5 mln. eurų gautos dovanos bei paskolos

  Utenos rajono gyventojai deklaravo grynaisiais gautas paskolas ir dovanas už 1,5 milijono eurų. Apie tai informavo Utenos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (AVMI).

 • Utenos AVMI bus prijungta prie Panevėžio

  Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – VMI) informuoja, jog Vyriausybė pritarė Finansų ministerijos parengtam nutarimo projektui, kuriuo pertvarkomos apskričių valstybinės mokesčių inspekcijos (AVMI). Iki šiol apskrityse veikė 10 savarankiškai dirbančių AVMI, o po reorganizacijos liks 5. Mokesčių mokėtojus aptarnaujančių padalinių skaičius savivaldybėse nesikeis.

 • Utenos AVMI: uteniškiai rūpestingi

  Utenos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Utenos AVMI) informuoja, kad šiemet Utenos rajono gyventojai deklaracijas teikė kur kas aktyviau nei praėjusiais metais: uteniškiai laiku pateikė daugiau nei 15 tūkst. pajamų deklaracijų, o tai yra 9,3 proc. daugiau, lyginant su praėjusiais metais. Ši tendencija stebima ir vertinant uteniškių aktyvumą deklaruojant turtą: lyginant su praėjusiais metais, per tą patį laikotarpį šiemet pateikta beveik 1,2 tūkst. (arba apie 15 proc. daugiau) turto deklaracijų.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:8538
Vakar apsilankė:16123
Šią savaitę apsilankė:61606
Šį mėnesį apsilankė:69396
Viso (nuo 2015-02-16):11831588
Šiuo metu naršo:
100
2019-12-06
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!