Viktorinoje įvertinti Užpalių gimnazijos gimnazistai
JaunimasViktorinoje įvertinti Užpalių gimnazijos gimnazistai
2015 lapkričio 23, Pirmadienis 13:42

Viktorinoje įvertinti Užpalių gimnazijos gimnazistai

Viktorinoje įvertinti Užpalių gimnazijos gimnazistai

Pasibaigus TLK viktorinai, išrinkta 10 viktorinos nugalėtojų ir 19 paskatinamųjų prizų laimėtojų. Laimėtojais tapo pirmieji 10 dalyvių, greičiausiai atsiuntusių teisingiausius atsakymus į klausimus (surinkę 28 taškus iš 30 galimų). 19 dalyvių, surinkusių tiek pat taškų, tačiau atsakymus atsiuntusių kiek vėliau, paskelbti paskatinamųjų prizų laimėtojais.

Panevėžiečiai viktorinos laimėtojai pakviesti į atvirų durų dieną Panevėžio TLK, ta proga jiems įteikti Panevėžio TLK direktoriaus pavaduotojos Almos Čiplienės padėkos raštai ir prizai. Padėkos raštai ir atminimo dovanos už aktyvų mokinių skatinimą dalyvauti viktorinoje, atsižvelgiant į daugelio dalyvių pasiektus laimėjimus viktorinoje, taip pat įteikti Kazimiero Paltaroko gimnazijos kūno kultūros mokytojai Nijolei Ridikienei bei visuomenės sveikatos priežiūros specialistei Sandrai Alejūnienei. Jais bus apdovanotos ir Užpalių gimnazijos biologijos mokytoja Neringa Šukienė bei visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Rita Latvėnienė. Paskatinamieji prizai skirti Užpalių gimnazijos gimnazistams Dominykui Vaškeliui, Gerdai Mierkytei, Rasai Vasiulytei ir Neringai Bučiūtei.
„Džiaugiamės, kad penktus metus vykusi viktorina vis dar populiari – sulaukėme kone 200 dalyvių iš 19 mokyklų, 9-ių Panevėžio TLK veiklos zonos rajonų. Nors šiais metais nebuvo nė vieno dalyvio, atsakiusio į visus 30 viktorinos klausimų, smagu, kad labai arti tiesos, pelnę po 28 taškus, buvo net 29 mokiniai. Dar 22 viktorinos dalyviai surinko po 27 taškus, nors tarp laimėtojų nepateko. Neabejojame, kad tie mokiniai, kurie dalyvavo viktorinoje, daugiau sužinojo apie sveikatos priežiūrą ir jos apmokėjimą, PSD. Tikimės, kad Panevėžio TLK pasirinktas mokinių supažindinimo su PSD sistema ir jos veikimu būdas ateityje duos dar daugiau naudos", – sakė direktoriaus pavaduotoja Alma Čiplienė.
Šiųmetėje viktorinoje į klausimus internete atsakinėjo mokiniai iš Panevėžio miesto ir rajono, Biržų, Kupiškio, Ignalinos, Molėtų, Pasvalio, Rokiškio, Utenos, Zarasų rajonų mokyklų. Jiems teko ieškoti atsakymų į klausimus, keliose šalyse žmogus privalo mokėti PSD įmokas, kur pirmiausia pacientas turėtų kreiptis, jei negavo išsamios informacijos iš gydančio gydytojo ar skyriaus vedėjo, kiek Panevėžio TLK vidutiniškai per metus kainavo vieno paciento gydymas ligoninėje, greitosios pagalbos medikų iškvietimas, kaip kitaip vadinami Lietuvos Respublikos piliečiai ir užsieniečiai, nuolat gyvenantys Lietuvoje ir turintys prievolę mokėti PSD įmokas, kiek procentų Lietuvos gyventojų yra draudžiami PSD valstybės lėšomis ir kt. Pastarieji du klausimai pakišo koją didžiajai daliai viktorinos laimėtojų.
Dalyviai tvirtino, jog atsakyti į viktorinos klausimus nebuvo labai lengva. Vieni galvojo patys, informacijos ieškojo Panevėžio TLK ir kitose interneto svetainėse, kiti prašė tėvų, mokytojų pagalbos, tarėsi su draugais. Sunkiausia, kaip pažymėjo dalyviai, jiems buvo atsakyti į klausimus, kiek kainavo pacientų gydymas, kokios yra Lietuvoje vykdomos prevencijos programos.

Laikraščio „Utenos diena" ir Panevėžio TLK inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Viktorinos apdovanojimai nukeliavo į Utenos apskritį

  Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) atstovai praėjusios savaitės pabaigoje pradžiugino Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos II ir III klasių mokinius. Į mokyklą nuvežta daugybė apdovanojimų, kurių antazaviškiai nusipelnė dalyvaudami 2018 metų spalio mėnesį vykusioje Panevėžio TLK viktorinoje „Ar viską žinai apie sveikatos draudimą ir ne tik?“ .

 • Viktorina trečiokus pakvietė pažinti savo kraštą

  Praėjusią savaitę Utenos Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriuje mūsų rajono mokyklų trečiokus subūrė įdomi viktorina „Pažink Lietuvą“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Linksmai nusiteikę bei savo mokyklą išradingai pristatę renginio dalyviai turėjo gerokai pasukti galveles, kad atsakytų į suktus viktorinos klausimus, susijusius su šalies istorija, geografija, tautos vertybėmis, kultūros tęstinumu, tapatybės išsaugojimu.

 • Utenos gyventojus pasitikrinti žinias apie Lietuvą kviečia Nacionalinė viktorina

  Sausio 27 dieną (šeštadienį) daugiau negu dvidešimtyje Lietuvos miestų, tarp jų ir Utenoje, vyks unikalus žinių apie Lietuvą patikrinimo konkursas – Nacionalinė viktorina. Valstybės šimtmečio proga organizuojamo renginio metu dalyviai varžysis tikrindami savo žinias apie Lietuvos kultūrą, istoriją, gamtą, visuomenę ir t. t. Viktorinoje galės dalyvauti kiekvienas norintis.

 • Kviečia mokinius dalyvauti viktorinoje

  Spalio 2–15 dienomis Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) vėl skelbia viktoriną, skirtą mokiniams, ir kviečia joje dalyvauti Panevėžio TLK veiklos zonos (Panevėžio, Pasvalio, Biržų, Kupiškio, Rokiškio, Utenos, Visagino, Ignalinos, Anykščių, Molėtų ir Zarasų miestų bei rajonų) 9–11 klasių (1–3 gimnazijų klasių) mokinius. Viktorinoje kviečiami dalyvauti ir profesinio mokymo įstaigų mokiniai, besimokantys pagal 9–11 klasių pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

 • Viktorinoje žinias demonstravo dviejų rajono mokyklų mokiniai

  Gruodžio 3 d. Panevėžio teritorinėje ligonių kasoje (TLK) paskelbti spalio 20–lapkričio 2 d. organizuotos viktorinos, skirtos Vaikų sveikatos metams, laimėtojai. Tarp jų pateko 16 Panevėžio miesto 9–11 klasių mokinių, kuriems pirmiesiems įteikti Panevėžio TLK direktoriaus padėkos raštai, prizai ir Lietuvos Respublikos odontologų rūmų dovanos. Padėkos raštai ir atminimo dovanos taip pat skirti mokytojams bei visuomenės sveikatos priežiūros specialistams, prisidėjusiems prie mokinių aktyvumo, dalyvaujant viktorinoje, skatinimo. Šiųmetės viktorinos tikslas – atkreipti dėmesį į vaikų sveikatą, didinti informuotumą privalomojo sveikatos draudimo, dantų priežiūros ir krūminių dantų silantavimo, apmokamo Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis, klausimais.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:347
Vakar apsilankė:7453
Šią savaitę apsilankė:21399
Šį mėnesį apsilankė:146168
Viso (nuo 2015-02-16):10900063
Šiuo metu naršo:
70
2019-08-22
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!